jebela cesta tipi !

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Kako pride do cifre je povsem druga pesem.

In ne, ni mi do tega, da se dam dol s tipom zato, da bo on pol kao revček mislil name cele dneve, ja pa men se bo to fajn zdelo
uf-1.gif
pa mu obljubljala poroko......tko tipi delate. Pa ne rabm, da kdorkol nori za mano. Za ljubezen imam jst svojega fanta.

Zdej je tole mal zmešano. One-night standi so za samska obdobja.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Seveda da bi kdaj kej pospravla, skuhala al pa mogoče nardila za tipa,... to pa ne. Važno da je njena rit polhna.
Kako pa naj to naredi, če ne zna
confused-1.gif

No, drugič ji ponudi telefon, da mamico pokliče, da ji bo vse porihtala.
evil.gif
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.835
0
36
40
ja sej vsi standi so za samska obdobja...in če te jst tuki razumem, maš ti fanta , poleg njega pa se še devaš dol z raznoraznimi tipi ko te pač zasrbi tamala.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Se strinjam, men tut ženske niso več jasne kaj hočejo. Ene hočejo takega, druge hočejo malo drugačnega tipa. Pol greš pa na pjačo z njo in se treseš kaj ji lahko poveš in česa ne, ter kako se lahko obnašaš in kako ne. Ker ene imajo rade to, druge spet nekaj drugega.
Ja, pa halo? In kaj je narobe s tem, da se obnašaš tako kot se? Pozabiš nanje in če ji kaj ne paše, naj se spoka. Saj jih je še dosti okoli, ki ne rabijo pretvarjanja. Itak slej ko prej vse pride ven.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.549
1.426
113
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
sej ne, da sem na vsakem koraku ustrežljiv in priden kot cucek, sploh pa ne, da sem brez hrbtenice in copata. zdaj pa če znam spoštovat ženske, sem malo gentlemana, sem pa kar brez hrbtenice?

enkrat vem, da sem se z eno šel neko bejbo egocentrično igro... pa je vseeno prišla na koncu do famoznega AMPAK in navrgla iste razloge... pa to ne dolgo nazaj...
tongue-1.gif


zajebanc pa tudi nočem bit - teh je na tem svetu dovolj...

Ker ste dobesedno v minutah nabili na tablo preveč materiala, se z vsemi niti ne bom ukvarjal.

Forumašici, ki uživa v delanju intelektualnih kurb iz "prijateljev" (ti je že kdo povedal, da tipi pri tem niti ne uživajo?) pa tole: ti res misliš, da si s vredna desca kot je Dizzy?
cool-1.gif


Takimle punčkam se zna kdaj trend tudi obrniti, ker kakšni outlaw bikerji zagrešijo kdaj tudi kakšno padanje po stopnicah. Saj veš, moški vladamo svetu
grims-1.gif


Pa še Dizzyju: Hja, če hočeš, da bejbe padajo, boš mogel požreti svoj gentlemanski ponos in postati en prasec.
smile-1.gif


Nočeš biti zajebanc? Te razumem in se filozofsko čisto strinjam s tabo. Se pa zavedaj, da je to tako, kot da bi si na majico napisal: "ŠTRAJKAM!" ali pa se, recimo
evil.gif


(Resno: normalnih žensk najine starosti danes očitno ne delajo več. Sej vam bo čez deset let žal
cool-1.gif
)
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Dizzy, stari, sam ti meni zmeraj bolj deluješ kot Don Juan na svoj "worst day in life", samo da se ta slab dan tebi dogaja skoraj vsakič. Dejansko ti letno obletaš goro deklet ampak vsaka te na svoj način razočara. Rezultat je ta da imamo mi kaj zanimivega za brati (če izvzamem diabetes overdose pocukrane topice).



Skratka, kaj ko bi se ti in č'belca mal skupi vzela pa pogledala kakšne so kaj vajine skupne poti. Če mene prašaš sta ravno za skupaj.







@tamcika: pa jaaaaaaaaaaaaaaaaa no, sej sem dojel da ne bova seksala
cry12bpy.gif


grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
ksz

Pišuka stari ampak men tud lobotomija več ne pomaga a veš ti to? V glavnem moj naslov bom prevedla v -> je bela cesta, pa se dejmo o avtih menit, k s to temo nikamor ne pridemo že vrsto let...če je kaj iz te teme je pa to, da je Spirit spet napisu un svoj znametni stavek o jokcanju, DDDDDDDDDDD
aplauz.gif



majč
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Prvo sex pol pa ostalo? Ja ženske zgrešeno logiko maste. Ja sej je ql, da tud zase poskrbite, sam ne pol pričakovat da vas bojo tipi resno jemal. Če sm z žensko že prvo noč, je to samo sex in nič drugega. Pač si z enim tipom, pa te pol spozna s kolegi pa si še z enim kolegom in se pol zaljubiš v enega izmed teh kolegov in pričakuješ, da zdej bo pa kr s tabo. Če rabte potešitev pejte nekam pa se potešte, noben tip vas ne bo resno jemal, če boste vsak vikend z drugim. Tip že avtomatsko potem osvaja samo z enim namenom in to je sex. In isto verjetno ženske gledate na tipe. Če je podru že pol kolegic, ga verjetno ne boste resno jemale. In v tem pogledu se čisto strinjam s Switchom. In če hočte enga tipa, se ga ne osvoji s tem, da mu daš noge narazen.

@Tamara bom še teb odgovoru na tvoj stavek: "Najprej sex, pol pa če to štima in če je volja na obeh straneh, spoznavanje dalje." Osebno se pri sexu za eno noč ne bom toliko potrudil, kot bi se za neko žensko, od katere pričakujem da bova še nekaj časa skupej. In da ženske ocenjujete tipe po prvih izkušnjah se mi zdi malo zgrešeno z logiko.

Sicer pa škoda besed. V okolici Ljubljane je že umetnost najdit žensko, ki ima možgane na mestu. Ko spoznavaš ženske iz drugih predelov naše državici, vidiš da imajo vsaj nekej pameti v glavi, kar se tipov tiče.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Citat:
Uporabnik zetko pravi:

Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:

da je Spirit spet napisu un svoj znametni stavek o jokcanju




Kar je v bistvu ironicno
grin1.gif




Vsi odraščamo in se učimo na lastnih napakah, razen č'belca ne
grims-1.gif




..aja pa dizzy tudi ne, samo da je pri njemu že kronično in se zadeve ne da več ozdraviti, samo blaži se jo lahko
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Sam tih bod! Potem boš pa enege takega fasala boš pa takoj na preverjeno, tednik, trenja, obzornik... tekla in šimfala kak tastar ropota, ti pa ne dobiš varne hiše.
evil.gif