jebela cesta tipi !

matj

Pripravnik
5. nov 2007
59
0
6
mogoče pa ti ne iščeš na pravem mestu?
še obstajajo (oz. še bolje: obstajamo) taki, ki nismo čist pokvarjeni!
grin1.gif


no, pa lep pozdrav
roza.gif
 

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
Mogoče pa s tabo ne klapa vse ok...

Nekak me spominjaš na eno kolegico, ki je malo čez 30 let pa sam jambra skoz pa ta ni ok pa un ni ok pa s tem ni to ok...pa ma ženska vse urejen, stanovanje, avto, dobro službo..ampak tipa pa ne najde
hysterical-1.gif

Sam to bom reku..NČ ČUDNGA....kdo bo pa tako poslušov
hysterical-1.gif

Sva šla smučat, ja pa jest sm jo mislu okol kepe enkrat k mi je na živce počas začela stopat, si pa ne predstavljam življenja s tako...nč čudnga da se tipu pol odpele pa kšno okol kepe prmaže
hysterical-1.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
jao dej nehi še s horoskopi, pa kwa ma to veze?

jaz poslušam, slišim in dajem komentarje, glih tko komentarje tudi sprejemam, če majo kako otipljivo osnovo in ne gre zgolj za nabijanje, če gre pa za nabijanje, se mi pa ne da ukvarjat z vašim sanjarjenjem v opitem stanju


majč
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
uh še nekdo je dal ponudbo, zdej se bo pa kr najdl polno tipov, k so na forumu v nulo pogumni, v RL pa katastrofa
grin1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
a punca, zdej si pa vse povedala, pa menda ja ne iščeš tipa na forumu
confused-1.gif


sam veš kaj, kukr se jst tebe spomnim, se skoz neki prtožuješ čez tipe, jst ne vem, a maš res tako srečo, da take srečavaš, al si mogoče preveč zahtevna, v življenju morajo biti tudi kompromisi, al si pa zaje***na
tongue-1.gif
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.122
10
38
Ce se ze govori o lenuhih, bi se lahko tudi o lenuhinjah, takih, ki cakajo, da jim bo svet padel v narocje. To je ena zadeva, kaksne pa ti privlacis je pa precej preprosto ugotovit, prilepi sliko in ti bomo povedal!
smile-1.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
mah najdeš jih kjer ti paše a štekaš, sej so sami rekl, da mogoče ne iščem na pravih mestih...pišuka če človk dela pa se nekej trud v lajfu pol to tud od partnerja pričakuje al kako, al je partner lahko kr en luzer pri 35 k nima za burek pa da ga finančno podpiraš k se ga un uliva? a je to zajebanost al nesreča?


majč
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
mogoče pa preveč obsedeno iščeš, preveč popolnega in na koncu dobiš tazga, kot sama praviš?
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
ammm obsedeno zihr ne, ker nisem na zmenkarijah, ona on...strani odprla ponudbe, tko da to se mi zdi res neki k nikol ne bom, čeprav a uni k so gor so pa obupanci? ma pomoje da ne...pač k pride pride...sam čudm se, da so eni tipi dejansko res čist za časom+da tud zase ne poskrbijo to je pa katastrofa


majč
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ma sej pravim, se najdejo taki tipi, ampak tolk pa spet ne no, vsaj jst nimam takih izkušenj. praktično če pomislim, kar jih je okol mene, pa kar so uredu, vsi neki delajo in so dobesedo deloholiki
stupid-1.gif
 

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
In kaj je narobe če je tip deloholik? Če ženske druzga ko po pijačah hodit itak ne znate
hysterical-1.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
wow kolk si ti to strokovno ocenu
aplauz.gif




Ice: jaz pravim boljš da je deloholik kot da za šankom visi cele dneve...sam ne me prepričevat da vi odkrivate ne vem kuga vse za unim šankom, produktivnega zihr nič, to je to



majč
 
Nazadnje urejeno:

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
čaki čaki čaki, ti si pa mene zdej mal narobe razumel, nikjer nism napisala, da je to narobe, vsekakor pa pravim, da mora biti vse v mejah normale, valda da če ma tip punco, ne more pol skoz delat, si more kej časa zanjo tut vzet.

in ne meč nas vseh v isti koš, da sam po pijačah hodmo, pa nč druzga ne delamo
10.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.444
1.012
113
Obišči stran
Sorry ampak kar videvam zadnje cajte po cest me mine vse, da bi iskal okol babo. Vse neki namazane ko "kurbe", oblečene direkt za na gnoj, obnašanje u "*****",... in potem so krivi tipi. Seveda da bi kdaj kej pospravla, skuhala al pa mogoče nardila za tipa,... to pa ne. Važno da je njena rit polhna.

Dobr, da je moja ena redkih normalnih, ki ne zaprav vsak dan 10€ za šminke in ki ne hod po bifejih na kofetke,....

Draga moja, ženske ste čudne ne tipi.


PS: pa ne leti to direkt nate, ker te ne poznam, da bi dajal komentarje. Leti na splošno
tongue-1.gif