jebela cesta tipi !

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
mah punce se obnašate kot vreme tele dni-enkrat oblačno, pol se vam malo zjasni , pa spet oblačno..v glavnem , skos neki vedrite pa oblačite..
tongue-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.465
2.780
113
v lokalni ostariji
ah ja zenske

ankol jim ni prav...
kakorkol obrnes te "jebejo"... ce si fer do njih si "copata" ce jih pretepas si "nasilnez"... ce delas se jim ne posvecas dovolj, ce si doma si lenoba... v glavnem ene so take da kakorkol obrnes naredis narobe... ce udaris po mizi je na vrsti "slika je tona ni" ce ne udaris je kriza...

mah jst mam poln kufr vsega skup...


ti čebela nehi jamrat... najd enga dobrga trota pa bo... da te dobr spikne...

samo da ne bos pol jamrala kako je tip gospodovaln, kako samo ukazuje...
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Se strinjam, men tut ženske niso več jasne kaj hočejo. Ene hočejo takega, druge hočejo malo drugačnega tipa. Pol greš pa na pjačo z njo in se treseš kaj ji lahko poveš in česa ne, ter kako se lahko obnašaš in kako ne. Ker ene imajo rade to, druge spet nekaj drugega.

Predlagam da ženske pred prvo pjačko napišete na list papirja seznam kakšne tipe približno ne želite in mu ta seznam date predhodno. Če se tip najde v vsaj dveh točkah na seznamu, se lahko samodejno eliminira in te reši vseh tegob.





Drugače pa kakor slišim razna jamranja (intelektualni kurbir.press) in razne pritožbe žensk čez tipe, se včasih res vprašam kje jih najdete jao
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Jah čudni smo vsi, tako pač je. Ene ženske imajo čas in skoz hodjo po štecunah, eni moški večina čaa preživijo s kolegi po lokalih. In kaj potem nastane? Take ženske potem dobijo tipa, k je priden, dela, skrbi za familjo in one potem okol kofetkajo. Deci najdejo žensko, ki doma skrbi za družino, za lenga moža itd. Danes vidiš dobro žensko in enga bednika zraven, al pa doberga deca in eno glupo žensko. Seveda je pa spet vprašanje kje iščeš. V večjih mestih ljudje čisto drugače razmišljajo kot na podeželju in tudi osebnosti se drugače razvijejo. Danes se vse govori, kako bi ženske mogle bit enakopravne, ampak gre glih v obratno smer. Ženske pričakujejo, da se bo moški spustil na njihov nivo.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik MackaGrrr pravi:
Majch, ne se sekirat, tud mene vsake tok vn vrze in se razpenim nad dolocenim osebkom, k mi govori kero je dons odjebu k je hotla bit znjem, pa drug dan drugo odjebu pa da noce bit z nobeno, a cez nekaj ur po dejtu mi rece, da bo ena ze prava
bonk.gif
Pol mi pa se rece da kako se obnasam vsakic drugac, ma dej kko pa naj se obnasam ce mi ni jasn pol k**** kwa bi on rd. Naj se on zjasne.

Ampak okej, zdej je itak konc.
grin1.gif
NEXT !

A dizzy reed to?
confused-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Čebelca, jaz ti dam pa 100% prav.
Se pa ne čudim, da je tako. Današnji mulci znajo komunicirat samo prek interneta. To se na računalniku samo igrce špilajo, v akcijo se pa ne upajo...
Ko smo mi punce plavšal, smo moral stopit pred punco in zato je blo treba korajžo in "jajca". Današnja šmrkarija čveka po mobičih, čečkajo SMSe nabijajo otročarije po forumih, ko pa je treba pred bejbo stopit, majo pa polne gate.
Podobno temo sem že jaz enkrat odprl na suxu in to prav iz razloga, ker so se mlade pupe men, starmudecu skašljale
grims-1.gif
.
Samo beri forum kot je sux, alter itd...Današnji pobci se pred punco ne znajo pokazat drugač kot tako, da se po cesti z nakrancanim avtom podijo, driftajo, gume kurjo itd...punce mormo pa mi "tastari" pedenat...
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz



Babe vedno padate na iztopace(komedijant,jebac,kesator,frajer itd,pac vsaka svoje ali vsakic kaj iz te palete) ker pac v tem vidite po svojilogiki neko vrednoto(na podlagi par besed ki jih zelite slisat ustvarite film ki ga zelite videti in temu pravite dober obcutek),itak se vedno kasneje izkaze to kot napaka,hkrati pa cas veselo tece.



Lepotno manj zanimivejse babe,pa itak na silo poroka,kasneje pa ostanejo same z dvema otrokoma in se borijo za prezivnino.



Poanta:Ne nasilo,pustite casu cas,pa ceprav vsem nam,bezi.
 
Nazadnje urejeno:

matj

Pripravnik
5. nov 2007
59
0
6
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Babe vedno padate na iztopace(komedijant,jebac,kesator,frajer itd,pac vsaka svoje ali vsakic kaj iz te palete) ker pac v tem vidite po svojilogiki neko vrednoto.......

e, bravo stari. terna
 

Pongo

Pripravnik
19. jul 2007
644
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
ksz

Babe vedno padate na iztopace(komedijant,jebac,kesator,frajer itd,pac vsaka svoje ali vsakic kaj iz te palete) ker pac v tem vidite po svojilogiki neko vrednoto(na podlagi par besed ki jih zelite slisat ustvarite film ki ga zelite videti in temu pravite dober obcutek),itak se vedno kasneje izkaze to kot napaka,hkrati pa cas veselo tece.

Lepotno manj zanimivejse babe,pa itak na silo poroka,kasneje pa ostanejo same z dvema otrokoma in se borijo za prezivnino.

Poanta:Ne nasilo,pustite casu cas,pa ceprav vsem nam,bezi.

Podpis
aplauz.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.652
218
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
res je, nisem bil to jaz...
wink-1.gif


ontopic:

kot, da se babe znate obrnit... mater sem vas sit...

greš ven. parkrat. imaš se res lepo. rože v zraku, ptički v zraku, vse lepo in prav. ko že misliš, "yes, zdej bo pa končn neki pametnega ratal", pa zagnojite.

1. letošnji primer: izpad ljubosumja, ker sem vprašal po prijateljici, s katero je bila vedno in povsod. okej, razen na zmenkih, se je pa zato z mano dobila po špingu z njo (npr.) ali pač po zmenku šla naprej z njo. in potem začne vsa besna - sej, jaz se tukaj trudim za naju, pa te mam rada, pa ne vem kaj še vse, teb je pa bolj do nje... HALO?
stupid-1.gif
vedno sta skupaj, pa sem samo vprašal zakaj je ni!? ta vprašanje je pa še poslabšalo zadevo... ampak okej, ta izkušnja je malo neumesna...

grem nazaj, tja, kjer rožice cvetejo in ptički pojo, pa k res že misliš, da s boga za jajca prjel...

zmenek, res dobro teče, res se maš lepo. pa ni prvi zmenek, sploh ne... ko se začneš pogovarjat o prihodnosti, mogoče kakšen plančič uvališ, ne vem, za kak koncert al pa zadevo, primerno za u dvoje...

in začne... joj, Jure, sam... veš. ti si tko fajn, pa tko dober poba. ti si kr za ožent. AMPAK... in potem te raztrga.

podobna zadeva. ujamem se z eno bejbo, s katero sva zgolj prijateljevala do takrat in ko je res pravi moment, ko čutiš kemijo, naredim korak naprej in jo poljubim... faking all over and over again: joj, Jure, sam... veš. ti si tko fajn, pa tko prjazen fant, romantičen, vse kar si ženska poželi... in potem pride famozni AMPAK... in potem te raztrga. spet.

mislim... halo!?

jebela cesta BABE!!
uf-1.gif
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.549
1.426
113
Moj dragi Tihi prijatelj! (se začne nagovor v našem najkultnejšem filmu Je.biga
grin1.gif
)



Kot je napisala ena v sosednji temi (kljub sledečemu nekaj strani dolgemu neuspešnemu pojasnjevanju
evil.gif
): najprej seks in potem ljubezen.



Kaj to pomeni? To pomeni, da si TI, Dizzy, za žensko, ki je tebi sicer všeč in kul, v prvi vrsti prijatelj. Si pač (preveč - ja, ne boš verjel, z žensko si lahko preveč prijazen
stupid-1.gif




Če bi hotel biti žleht, bi rekel, da moraš biti tak [censored] kot se tukaj gor dela uporabnik stieber (pa vsi itak vemo, da je v RL nežna dušica in leva copata svoje alfistke
evil.gif
). Ampak to mora biti pristno, izhajati iz tebe (lahko na netu poiščeš strani Davida de Angela, ki uči folk, kako biti dec), drugače padeš že na prvem ženskem testu - it's all downhill from there.



In prijatelj ne smeš biti, ker boš za vedno ostal (le) to. Če hočeš, da ti kakšna zveza uspe, morata biti najprej par, šele potem se lahko greš z žensko poglobljene pogovore o vesolju, življenju in sploh vsem. Se je tudi meni zdelo neumno, pa so mi rekli, da drugače ne gre.
smirk-1.gif




Ko ti je mam(ica) v vrtcu rekla: "Pa da ne boš cukal punc za lase!"
jezen.gif




Preberi si še tole mojo temo izpred precej let, s katero učimo folk, kako je narejen ta svet: http://www.joker.si/mn3njalnik/index.php?showtopic=25475



Pa da ne boste punčke vse u luft skočile: tega so me naučile bejbe same. Na grd način, pa vseeno.
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
aplauz.gif


Tole je za v arhiv. Ženske smo take, če iz tipa "naredimo" prjatla, je to to. Intelectual whore forever
evil.gif

Zato jst kej dost ne pametujem. Nikol. Če nekoga spoznam in da mi res zadogaja. Najprej sex, pol pa če to štima in če je volja na obeh straneh, spoznavanje dalje. Potem pa vidimo ali je še kej drugega kot samo kemija in iskrenje
smile-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.652
218
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
sej ne, da sem na vsakem koraku ustrežljiv in priden kot cucek, sploh pa ne, da sem brez hrbtenice in copata. zdaj pa če znam spoštovat ženske, sem malo gentlemana, sem pa kar brez hrbtenice?

enkrat vem, da sem se z eno šel neko bejbo egocentrično igro... pa je vseeno prišla na koncu do famoznega AMPAK in navrgla iste razloge... pa to ne dolgo nazaj...
tongue-1.gif


zajebanc pa tudi nočem bit - teh je na tem svetu dovolj...
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
ksz...
blo je kkšna dva mesca pr kolegu doma..
jz, on, moj takratni tip...
pa pač ena debate o tem kolk smo ženske zahtevna tralala da nm ni lahko ustrečt, da sme ne vemo kaj čmo itd.
pr tipih je pa pr vsh isto... idealn dan bi jim biu: te lubica zbudi, ti ga potegne, gresta pot tuš, se posexata, šiht, cel popoldne tv+pušenje+sex, zvečer jo zjagaš domov in greš s frendi na pir/kkšno drugo "moško" aktivnost.
in tko je pr večini tipov. ka bi pa babe rade?
pa seveda jz pametna: evo trenutno točn vem kaj hočm, škatlco muratijov...
in kolega smotan ko desc: no vidš, o tem ti govorim, če bi do moje pršu s škatlco muratijov bi mi jih do želodca zatlačla... zdj nj pa kdo reče da babi ni težko ustrežt:D
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
dizzy... prvo pravilo, babo najprej spravit v posteljo ene parkrat. pol pa sele bit prijazn. ce ti ne rata, pa gres prvo po prijazni nice boy, good guy poti, si ze skoraj vse zajeb.al.

vedno je blo tak. vedno bo. smo pac "zivali"
smile-1.gif
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.835
0
36
40
jah samo tuki smo si pol različni...jaz sem se tud moral naučit po težki plati kako in zakaj, pa gdaj bit svinja in gdaj angel. Prebral vse živo, od David DeAngelo do Psiha i droga, naštudiral od horoskopa do barve las, levičark, mimike telesa, kretnje, obrazne mimike...in potem sem ugotovil, da ni več športno...


žensko sem dobil za sex, in potem odfukal....lej če se je ona potem spraševala al bi lahka mela kej z mano je bilo že prepozno. Ker se mi gabijo takšne ženske. Žensko spoznaš, omrežiš, spraviš v posteljo in nato hvala lepa, se vidima ko se srečama..Lej če sm te jst dobil po 5 urah v posteljo ,ali po 5 zmenkih si za mene ku*rba in mi niti na kraj pameti ne pride da bi sploh razmišljal da bi še to osebo gdaj videl.


Ženska se more upirat, da ti pokaže koliko se boš moral borit za njo in da pokaže kakšen karakter je. Ali bi si kateri moški želel za resno žensko tisto, ki jo je spravil takoj pod rjuhe?

V moških genih je da lovimo, v ženskih pa da se upirajo!
Če gdorkoli izmed teh dveh zameša vloge, ali da se vloge zamenjajo....je na dobri poti da bo celo življenje sam, ali da bo skozi celo živlenje nesrečen.


Ko ženska začne govorit dobre stvari o tep si že v predalčku na katerem piše prijatelj, tak da je najboljš da popokat culo in se it na drugi učit. Ker ko se ti vrate zaprejo, ni poti nazaj.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik Swich pravi:

.Lej če sm te jst dobil po 5 urah v posteljo ,ali po 5 zmenkih si za mene ku*rba in mi niti na kraj pameti ne pride da bi sploh razmišljal da bi še to osebo gdaj videl.

In ti si potem kaj, če si šel z bejbo sexat po petih mežikih?

Frajer ja
bonk.gif


Tut ženske imamo potrebe, tko kot moški. In tut ženske sexamo s tipom samo enkrat, pol ga pa odjebemo. Dej mi povej, zakaj se potem dogaja, da po one-night standu, tip mori in kliče in pošilja sms-e, da bi se kar oženu z mano?
17758-icon_confused.gif
iste ste kot me...

Enkrat se boste morali tipi s tem sprijaznit. Sex velik pomen v vezi....jst se ne mislim z enim gledat pol leta, pol bi pa ugotovila, da je sex totalno zanič
crazy1.gif
bla bla bla.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.835
0
36
40
Jst sploh ne vem zakaj, če se daš z tipom dol za one night stand, mu pol devaš telefonsko; če veš da je blo to samo enkrat?

rada kontriraš sama sebi ?!?


zakaj? a ti jst povem?...zato ker mate rade takšne finte, rade ste ljubljene in v središču pozornosti, da se tipu zmeša za vami, vi pa imete moč da rečete vzvišeno ne. Zato ker se hranite od takšne energije, hranite svoj ego z katerimi se potem počutite samozavestno, ker v resnici ni nobenem mar za vas in to vas žre. Če negdo nori za tabo, nisi sama na celem svetu ane, ker negdo misli nate...in zaspati sam, postane precej lažje.
tongue-1.gif