jebela cesta tipi !

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
hysterical-1.gif



majč



P.S. bodte koristni pa napište mere od turbomaximus blazine (dvojna) iščem pa ne najdem...vsaj neki pametnega od te teme
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
lej lubica moja, ti se lahko spravljaš name in se zdiraš kolikor te je volja, sam to ti še vedno ne bo pomagalo da bi te imeli tipi kaj raje in mogoče celo za kaj več kot samo "po uporabi odvrzi".

Morš se pa kej hitro spravit k sebi, sej veš, ura tiktaka, vsak neizkoriščen dan je izgubljen. Kmalu boš samo še stara zgubana pegasta stara devica katero noben ne bo pogledal zaradi nečimrnosti in tečnarjenja. Aja pa pečica ti bo tudi kmalu crknila.





@mhmm: ne skrbi, imava člansko kartico tudi zate. Pravzaprav se boš baje kmalu pridružil
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
pa kdo je teb kej reku, a sem te kje omenila???? ne boj se za moje imetje, sicer pa stara sem že sam mene to čist nič ne ovira a veš, mislim ne vem kwa ma starost pri tem da ste tipi neodločni...ti zgleda spadaš med to vrsto tipov pol se pa počutiš ogorženega al kwa je tvoj point? dej mi 1x razlož k te ne štekam


majč
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Mam enga res dobrega prijatelja. Ja, moškega spola. In ima punco. In nisem intelektualna zvodnica.
Sicer je ponavadi tako: z enim se zaštekaš, pol ti prizna, da je zatrapan vate, ti mu jasno poveš, da te ne zanima oz. da pač ne čutiš isto nazaj. Ampak njemu je kao kul, da sta pol sam prjatla. In pol smo babe krive, da ste tipi intelektualne kurbe. Več kot povedat jasno in glasno, da z njimi ne bomo, pač ne moremo. Nikogar ne delam intelektualnega kurbirja!!!

En je govoru, da imamo ženske z obrobja oz. izven LJ še nekaj slame v glavi
zmaga.gif
eeeee prav si ugotovil.

Sicer pa res ne vem, a imate moški res tolk slabe izkušnje z ženskami, da smo pol kr vse ku*rbe, razvajenke....bla bla bla. Mi je žal za to. Tut sama sem že srečala prave prasce od tipov, pa vas zato še nisem posplošila na prasce. Moški ste zakon bitja.
srce-1.gif


Še enemu drugemu. O tistem, da se prvo sexa, pa potem spoznava - ni bil mišljen one-night stand. Razmišljala sem pač o človeku, ki ga spoznaš, ti zadogaja....sej se spoznaš prej in vse, ampak moja prijateljica pravi, da je treba prvo opraviti tehnični pregled
grin1.gif


pa še spirit:
evil.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
to jaz teb trobezlam že ceu cajt da že nehi s to jokico pa grou up že pa nehi pa konc od zdej naprej boš am am amm kranjska klobasa
grin1.gif


majč
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Citat:
Uporabnik alexx_ pravi:
skoda da se diablo ni nic oglasil tukaj
frown-1.gif

sem se, pa so me zbrisali.
crazy1.gif


tako da, ko jebe, cebelico in vse jokavce.. bo pa kr drzalo, kar so napisali ene par postov, da mors bit nesramen do zensk da zacnejo palit..tipicni primer so ze forumi, Bolj jih drkas v glavo, prej dobis pmje pa se hocejo neki menit s tabo. itd. Ce pa si prijazen, pa odletis kot posran golob.

picke fukjene.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
itak da je kul, a se nisi slisala za faking upanje.

v glavnem prijateljstvo med zensko pa moskim ne gre v normalnih odnosih razen, ce si nekako primoran (da pac moras shajat drug z drugim) v to al pa so kaksne druge anomalije v igri.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Tle se pa jst uprem, prijateljstvo med moškim in žensko je mogoče pa pika
tongue-1.gif


Drgač pa Tamara dost takih stavkov napišeš, v katerih se strinjam s teboj
wink-1.gif
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
Tle se pa jst uprem, prijateljstvo med moškim in žensko je mogoče pa pika
tongue-1.gif

Da se ne bos zacela cmerit ko ti bo povedal, da te hoce podret
evil.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Punci ne se kregat, obe bosta prišle na vrsto. Ena po ena prosim. No, izjemoma ker sta ravno vedve lahko tudi obe naenkrat
grin1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Če si pa prijazen si pa copata.
smirk-1.gif


Ko boste vedele/-li kaj hočte, ne boste več jokal po forumih, kolk je drug spol beden.
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Ker ti nič ne poveš o nasprotnem spolu, pomen, da veš kwa hočeš?
bonk.gif


Diablo....................................................................................................................................................ma nič


Ti kranjska klobasa pa mir, če ne te bom pojedla skupi z joto
hysterical-1.gif
NOT


majč
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
Citat:
Uporabnik alexx_ pravi:
skoda da se diablo ni nic oglasil tukaj
frown-1.gif

sem se, pa so me zbrisali.
crazy1.gif


tako da, ko jebe, cebelico in vse jokavce.. bo pa kr drzalo, kar so napisali ene par postov, da mors bit nesramen do zensk da zacnejo palit..tipicni primer so ze forumi, Bolj jih drkas v glavo, prej dobis pmje pa se hocejo neki menit s tabo. itd. Ce pa si prijazen, pa odletis kot posran golob.

picke fukjene.

to smo cakali
cool-1.gif

podpis
cheer.gif
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
pravijo da brez teorije ni prakse, sej veš, še avta v avtošoli ne greš vozit brez občinskih testov
grin1.gif

ne-ne-1.gif


Citat:
Uporabnik stardec pravi:
majo pa polne gate.

ja verjetno si punce želijo da imajo dokaj polne gate, ker drugače tako kot ti niso ravno sposobni kaj dosti narest pri sexu
wink-1.gif


Citat:
Uporabnik Sandrca pravi:
ka bi pa babe rade?

se to je ravno problem ... ko ne vete kaj bi rade
stupid-1.gif


Citat:
Uporabnik Swich pravi:
Ali bi si kateri moški želel za resno žensko tisto, ki jo je spravil takoj pod rjuhe?

to še ne pomeni da jo lahko vsak
ne-ne-1.gif


@all: bitches, get a dick
zmaga.gif