jebela cesta tipi !

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:Super dečko, ampak za kolega, a ne?
hysterical-1.gif

ja, ampak on to ve
grin1.gif
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Ne ne, te zadeve mava razciscene, sploh pa on ma PUNCO, js mam pa nevemkakobiimenovala tud nekoga no.
cheer.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik MackaGrrr pravi:
Ne ne, te zadeve mava razciscene, sploh pa on ma PUNCO, js mam pa nevemkakobiimenovala tud nekoga no.
cheer.gif

Dandanes za nekatere to ni noben problem.
grin1.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
1
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik MackaGrrr pravi:
ksz.

Pred casom spoznala svojga "novga best frenda" -mislm no, pac sm mela prej same kolege (jih mam se zdej ampak cedalje manj and I wonder why??) k so neki hotl od mene, tale je pa cist kul. Str je tok k js, ma bejbo (in je srecen z njo) in pr njem obozujem to, da me poslusa in mi ne sodi. Da mi za prou, obcasno me nadere in napi.zdi ce vidi kaj delam s s folkom, in na koncu mu morm dat za prou. Sva si pa prej pisarila po MSN skor vsak dan po par ur skupaj, preden sva se koncno dobila. In ko sm ga vidla, sva se objela za ene dve minute lol, tist iskreno prijateljsko, in sla na kavo kot da ne greva prvic ampak ze najmanj 1447585-ic. Ja in res sm vesela, da zadnje case spoznavam folk k je res dobr v srcu in nepokvarjen.


tisti text ki je krepko napisan bi slavisti imenovali protislovje.

če ma tip punco in je kao happy z njo si ne bi s tabo po več ur pisaril po mns-ju ampak bi ta čas raje bil z svojo drago. štekaš? saj bi ti rekla ti kokoš glupa
stupid-1.gif
.
kaj ti si res tako naivna in gledaš na ta svet skozi neka roza-utopična očala al kaj
bonk.gif
??? a res ne veš kaj hoče ta tip in kaj bi v bistvu rada (deep down inside u) tudi sama??

pa tvoj zadnji stavek...da je v srcu nepokvarjen...seveda ni pokvarjen če točno ve kaj hoče, le da srce pri tem nima nič
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Tkrt je (bil) v sluzbi k sva (ko si) si pisarila (pisariva), ker doma nima MSNja -zato po par ur skupaj, in ni bilo niti najmanjse packarije med pogovori, kaksno namigovanje ne nic, sproscen pogovor kot s frendico. No vazno da midva veva, kaj in kako je, js vem da me niti najmanj ne privlaci in to sm mu tud direktno povedala in me ne gleda z ocmi moskega ampak z ocmi "brata".
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Dandanes za nekatere to ni noben problem. Jaz imam prstan na roki, pa nekaterih žensk to ne ovira.
uu si đek..
grin1.gif

To je zelo pomemben podatek v tej debati, ja.
rolleyes-1.gif
Namesto "jaz imam" bi lahko bilo tudi "štiber ima" ali pa "meka cura Gatto ima".
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:

@bzzzzz: evo Spirit nama je ponudu plac za prespat...pa bi bilo grdo, da ga zavrnemo
grin1.gif




Kje kaj zakaj kako???
confused-1.gif


A da se bosta vidva onegavila pr men
ne-ne-1.gif






@ChaoRen: jao res je
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Men pa ni jasn, kaj je tako narobe s tem, da si prijazen
stupid-1.gif
).
Torej, nazaj na mojo misel. Hipotetično je tip en res bad mother focker, fura tak imiđ frajerja in ujame svojo deklico. Pa potem (še vedno hipotetično) gresta na skupno pot
grin1.gif

Ker potem pa nastane tista tipična fora. Res carski tip ujame bejbo, začneta skupaj, domek, družinica, bla bla bla. Nastane pa problem, ko ta bejba čez čas pa ugotovi, da ni tako kul, ko ta kulski tip vsak večer zaide s frendi v najbljižji lokal, se ji ne posveča dovolj...
crazy1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Načeloma je tako, da so najbolj zajebani motherf*ckerji v družbi, doma prave copate. Tko, da čist tko. Bodite kar ste. Ne igrat neki kar naj bi bilo bejbi všeč. Če pač bejbi ne bo všeč kar ste, adijoooo
smile-1.gif


Res ne vem kako se enim da igrat neki kar niso....
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Nekje moraš bit zajeban - ali si doma pri ženi in otrocih ali pa zunaj, med virtualnimi sovražniki.
evil.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik MackaGrrr pravi:
ksz.

Pred casom spoznala svojga "novga best frenda" -mislm no, pac sm mela prej same kolege (jih mam se zdej ampak cedalje manj and I wonder why??) k so neki hotl od mene, tale je pa cist kul. Str je tok k js, ma bejbo (in je srecen z njo) in pr njem obozujem to, da me poslusa in mi ne sodi. Da mi za prou, obcasno me nadere in napi.zdi ce vidi kaj delam s s folkom, in na koncu mu morm dat za prou. Sva si pa prej pisarila po MSN skor vsak dan po par ur skupaj, preden sva se koncno dobila. In ko sm ga vidla, sva se objela za ene dve minute lol, tist iskreno prijateljsko, in sla na kavo kot da ne greva prvic ampak ze najmanj 1447585-ic. Ja in res sm vesela, da zadnje case spoznavam folk k je res dobr v srcu in nepokvarjen.

Ojoj, oglasi se v tej temi čez kak mesec, dva, ko te bo postavil na trdna tla.
evil.gif

Tokrat se povsem strinjam s tabo. Nepokvarjen,
hysterical-1.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
1
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik MackaGrrr pravi:
ksz.

Pred casom spoznala svojga "novga best frenda" -mislm no, pac sm mela prej same kolege (jih mam se zdej ampak cedalje manj and I wonder why??) k so neki hotl od mene, tale je pa cist kul. Str je tok k js, ma bejbo (in je srecen z njo) in pr njem obozujem to, da me poslusa in mi ne sodi. Da mi za prou, obcasno me nadere in napi.zdi ce vidi kaj delam s s folkom, in na koncu mu morm dat za prou. Sva si pa prej pisarila po MSN skor vsak dan po par ur skupaj, preden sva se koncno dobila. In ko sm ga vidla, sva se objela za ene dve minute lol, tist iskreno prijateljsko, in sla na kavo kot da ne greva prvic ampak ze najmanj 1447585-ic. Ja in res sm vesela, da zadnje case spoznavam folk k je res dobr v srcu in nepokvarjen.

Ojoj, oglasi se v tej temi čez kak mesec, dva, ko te bo postavil na trdna tla.
evil.gif


poudarek je na besedi TRDna ,
in če odvzamemo zadnji zlog pa zadnjo besedo v tvojem stavku zamenjamo z moškim spol. organom, dobimo odgovor kaj se bo zgodilo čez kaki mesec z našo mačko.