jebela cesta tipi !

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.351
79
48
Skratka, zaključek debate je......majč je mela PMS, al kaj?!
confused-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik MackaGrrr pravi:
ksz.

Pred casom spoznala svojga "novga best frenda" -mislm no, pac sm mela prej same kolege (jih mam se zdej ampak cedalje manj and I wonder why??) k so neki hotl od mene, tale je pa cist kul. Str je tok k js, ma bejbo (in je srecen z njo) in pr njem obozujem to, da me poslusa in mi ne sodi. Da mi za prou, obcasno me nadere in napi.zdi ce vidi kaj delam s s folkom, in na koncu mu morm dat za prou. Sva si pa prej pisarila po MSN skor vsak dan po par ur skupaj, preden sva se koncno dobila. In ko sm ga vidla, sva se objela za ene dve minute lol, tist iskreno prijateljsko, in sla na kavo kot da ne greva prvic ampak ze najmanj 1447585-ic. Ja in res sm vesela, da zadnje case spoznavam folk k je res dobr v srcu in nepokvarjen.

Kwa to vse sanjate in vrjamete babe,to ni res
bonk.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.104
2
38
42
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
ksz

čist preveč enih odgovorov, da bi se mi dal za vsazga iskat, kdo je kaj napisal...bi pa vseeno rada nekaj pridala:

-jst sm tut že s kom ure in ure klepetala po msn, pa nisem mela nobenih drugih namenov kot zgolj klepetanje. Pa ni važno, a sem takrat mela tipa ali ne. Je pa res, da imam zdej ko na vidiku ni tipa, več časa za tovrstne pogovore.

-zakaj nej bi bla bejba k.urba, če se da relativno hitr dol s tipom? Zakaj nej bi to pomenil, da se z vsakim, ki ji pride nasproti in mal pobinglja s tičem, da dol? Mogoče ji pa pač enkrat na sto let nekdo res zadogaja in se da dol z njim že prvo noč ali pa po parih dejtih
smile-1.gif
In ja, jst sem pristaš mišljenja-najprej preveri tehnično brezhibnost, preden se spustiš v 'nakup'. Pač...slabeizkušnjevpreteklosti.press.

-se pa moram v določeni meri strinjat s čbelo...tut sama ugotavljam izredno pomanjkanje kvalitetnih tipov...ali jih pa enostavno ne srečam tok. Ravno zadnje čase se s kolegicami precej menmo o tipih in vse ugotavljamo isto-luškanih tipov itak izredno pomanjkuje-pa ne da bi to bil odločilni faktor... (medtem ko je lušnih bejb kokr hočeš), da pa bi mel zraven še kaj u glavi, je pa že itak praktično nemogoče. In če potem pričakuješ še kolikor tolikšno osebnostno ujemanje, že prej umreš od pomanjkanja seksa....al se pa vsake tok pač daš z enim dol...in si potem oklicana za k.urbo
stupid-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
a veš kako je. eno je da kao ni "tapravga tipa oz tipov", drugo pa da ste ve krive da ne najdete teh tipov. tko da bo treba prvo vase pogledat, šele potem se pa naj piše kako ni več "tapravih tipov"

in kot je že nekdo pred mano to povedal, zakaj bi se trudil z nečem oz pri nečem ( pa naj bo to sex...) za nekoga ki ti ne pomeni nič.
confused-1.gif
one night standi so samo za praznjenje jajc in popolnoma nič drugega. "tadobraroba" se pa špara za ljubljeno osebo
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik MackaGrrr pravi:
ksz.

Pred casom spoznala svojga "novga best frenda" -mislm no, pac sm mela prej same kolege (jih mam se zdej ampak cedalje manj and I wonder why??) k so neki hotl od mene, tale je pa cist kul. Str je tok k js, ma bejbo (in je srecen z njo) in pr njem obozujem to, da me poslusa in mi ne sodi. Da mi za prou, obcasno me nadere in napi.zdi ce vidi kaj delam s s folkom, in na koncu mu morm dat za prou. Sva si pa prej pisarila po MSN skor vsak dan po par ur skupaj, preden sva se koncno dobila. In ko sm ga vidla, sva se objela za ene dve minute lol, tist iskreno prijateljsko, in sla na kavo kot da ne greva prvic ampak ze najmanj 1447585-ic. Ja in res sm vesela, da zadnje case spoznavam folk k je res dobr v srcu in nepokvarjen.

vredu bo.
wink-1.gif


Me prav zanima, kaj se njemu dejansko plete v glavi. Nekaj takega:

"hmm....sej mam punco, sam s tole je pa fajn čvekat. Moja non-stop nekaj tečnari...jebeštrga če bo prilika bom z njo (mačkogrrr), če ne jo mam pa vsaj za rezervo, ko končam z zdejšnjo."
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
In ja, jst sem pristaš mišljenja-najprej preveri tehnično brezhibnost, preden se spustiš v 'nakup'.

ja bravo!!!
aplauz.gif



Citat:
Uporabnik PNG pravi:
že prej umreš od pomanjkanja seksa....

to pa bognedaj!!!
10.gif


Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Me prav zanima, kaj se njemu dejansko plete v glavi. Nekaj takega:

"hmm....sej mam punco, sam s tole je pa fajn čvekat. Moja non-stop nekaj tečnari...jebeštrga če bo prilika bom z njo (mačkogrrr), če ne jo mam pa vsaj za rezervo, ko končam z zdejšnjo."

ja dejansko si zadel terno .... a bejbe žal tega ne razumete .... saj vsi vemo ... pač nismo iz istega planeta
bonk.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ksz... al pa kr na vse

niso vsi tipi enaki, da morjo glih met kšno rezervo, pa vsako podret, k jim prestopi pot.

chaoren: ja ženske morda tvoj prstan na roki ne moti, tebe pa upam, da "zavezuje" da si
priden.gif

zakaj bi se kdo obremenjeval, če nobenga nima za seboj, je pa res, da ni preveč lepo skakati drugemu v zelje
smirk-1.gif


no pa še malo o temi: jah kšni so res za poslat nekam (tipi) kšni so pa prov sladki
srce-1.gif
 

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
ksz
-se pa moram v določeni meri strinjat s čbelo...tut sama ugotavljam izredno pomanjkanje kvalitetnih tipov...ali jih pa enostavno ne srečam tok. Ravno zadnje čase se s kolegicami precej menmo o tipih in vse ugotavljamo isto-luškanih tipov itak izredno pomanjkuje-pa ne da bi to bil odločilni faktor... (medtem ko je lušnih bejb kokr hočeš), da pa bi mel zraven še kaj u glavi, je pa že itak praktično nemogoče. In če potem pričakuješ še kolikor tolikšno osebnostno ujemanje, že prej umreš od pomanjkanja seksa....al se pa vsake tok pač daš z enim dol...in si potem oklicana za k.urbo
stupid-1.gif


Men se zdi da je pa lih kontra
confused-1.gif
V kolikor dobite rednega "jebača" mislite da to je pa to in ni treba nič več narediti zase. In potem ko se kao romanca neha pa jokat kolegicam kakšni bustri smo itd...
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Ice pravi:
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
ksz
-se pa moram v določeni meri strinjat s čbelo...tut sama ugotavljam izredno pomanjkanje kvalitetnih tipov...ali jih pa enostavno ne srečam tok. Ravno zadnje čase se s kolegicami precej menmo o tipih in vse ugotavljamo isto-luškanih tipov itak izredno pomanjkuje-pa ne da bi to bil odločilni faktor... (medtem ko je lušnih bejb kokr hočeš), da pa bi mel zraven še kaj u glavi, je pa že itak praktično nemogoče. In če potem pričakuješ še kolikor tolikšno osebnostno ujemanje, že prej umreš od pomanjkanja seksa....al se pa vsake tok pač daš z enim dol...in si potem oklicana za k.urbo
stupid-1.gif


Men se zdi da je pa lih kontra
confused-1.gif
V kolikor dobite rednega "jebača" mislite da to je pa to in ni treba nič več narediti zase. In potem ko se kao romanca neha pa jokat kolegicam kakšni bustri smo itd...

prvo same iščejo zunanjo lepoto, ko se pa razširijo in jih tip pusti ker so širše kot ameriške AC, pa jamrajo kako plehki smo tipi ker nam gre samo za zunanjo lepoto.

ker navsezadnje samo notranja lepota šteje. je tako punce
wink-1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
jst bi rekla, da ni glavni razlog lepota, je pa pomemben dejavnik. tudi z moške strani
wink-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
dokler ima ženska dobro postavo je edino to pomembno zanjo. ko se pa razleze, je pa kr na enkrat pomembna samo "notranja lepota".
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
ksz... al pa kr na vse

niso vsi tipi enaki, da morjo glih met kšno rezervo, pa vsako podret, k jim prestopi pot.

Dam roko stran, da če bi dal vse tiste intelektualne kurbe na detektor laži in bi jih vprašali, če bi radi pofukali svojo prijateljico, bi začela tista igla skakat gor pa dol ko zmešana...
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.104
2
38
42
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
Citat:
Vedno več tipov da nekaj nase oz. skrbi zase, postavo, izgled, ko dočim bejbe se pa sam širte pa širte...

mogoče date kaj več kot 10 let nazaj, a še zdaleč ne toliko kot bejbe.

Citat:
V kolikor dobite rednega "jebača" mislite da to je pa to in ni treba nič več narediti zase.

to je pa odvisno od bejbe....meni se je tut v časih tipa zdel pomembno, kako zgledam. Mogoče takrat še toliko bolj, ker sem hotla bit 'dobra bejba' za svojga partnerja....tako kot mi je bilo všeč, če se je on zame zrihtal
smile-1.gif