jebela cesta tipi !

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Saj poznam hude mačke brez skrbi..ampak te so pa kr obsedene s svojo postavo, tko da ne moreš normalno komunicirat-in skoraj vse so same , ali pa se jih tipi hitro naveličajo
confused-1.gif

No saj ne mečem vse v isti koš, ...ampak sem tudi mnenja, da ko ženska dobi tipa pod sebe, kr malo zanemari zunanjost..vsaj kolikor opažam..no kod povsod so tudi izjeme

@korl-obstajajo tud take pacientke, ki se delajo nedostopne..iz strahu pred zavrnitvijo..ampak to so bolj mlade, nesamozavesne bejbe
wink-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Jst imam iste pacientke v pisarni. Samo hrana, hrana, hrana...kaj so jedle, kaj bodo jedle, joj kaj je dons za kosilo....men začne pa že ob devetih krult v želodcu
jezen.gif

Še hujše so tiste, ki se non stop pogovarjajo o hujšanju in govorijo česa niso jedle. Pa ta način, pa te tablete, pa ta masaža, pa to olje, aerobika, dieta A, dieta B, ločevalna dieta...... po strtokovnem pogovoru o zdravi prehrani pa na solato (ker je zdravo)..., kasneje pa še na vročo čokolado s smetano, ker pač paše.
ja glih to sem pozabil napisat..tele naše kure pa potem spomladi kolektivno udarjo hujšanje..pol je pa govor samo od tega..sam rezultatov pa do zdej niti ni bilo-raje še kakšna kila več
hysterical-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik PNG pravi:-se pa moram v določeni meri strinjat s čbelo...tut sama ugotavljam izredno pomanjkanje kvalitetnih tipov...ali jih pa enostavno ne srečam tok. Ravno zadnje čase se s kolegicami precej menmo o tipih in vse ugotavljamo isto-luškanih tipov itak izredno pomanjkuje-pa ne da bi to bil odločilni faktor... (medtem ko je lušnih bejb kokr hočeš), da pa bi mel zraven še kaj u glavi, je pa že itak praktično nemogoče. In če potem pričakuješ še kolikor tolikšno osebnostno ujemanje, že prej umreš od pomanjkanja seksa....al se pa vsake tok pač daš z enim dol...in si potem oklicana za k.urbo
stupid-1.gif
Hebat ga, ta boljši s(m)o že oddani.
evil.gif


Zdej pa zbirajte med ostanki.
grin1.gif




Aja, pa če pod luštno bejbo šteješ kurbico v miniču, s petkami 15cm, ki vsa ''huda'' gleda okoli sebe, potem veš zakaj je sama. Verjetno se mora še zdivjat.
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.835
0
36
40
lol...sam roko na srce...včasih se pa še najde kakaa dobra muca
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.104
2
38
42
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
sej se ne gre sam za to, da dolgo časa izbiraš...lahko recimo da si bil nekaj let v vezi, pa sta šla s partnerjem narazen in si pri 23 al pa 25 al 27, sj ni važn, samski. In men se zdi neumno samo zaradi tega, ker jih mam recimo 'že' 25, pristat na karkoli, kar mimo pride...Tok zbirčna pa že sem, da pri odločanju, a se bom z nekom spustila v vezo ali ne, razmišljam tut kaj bolj v naprej kot teden ali mesec in ne samo, a bo lahko v tistem trenutku potešil mojo potrebo po sexu, vezi, bližini...pa da ne bo kdo razumel, da to pomeni, da ko zagledam tipa, že vidim sliko od naju z otroci ipd
hysterical-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
no me veseli da tako razmisljam..poznam neki punc, ki mora nujno it v vezo ce ne si zile reze... ko so v vezi pa itak se dva vzporedno ce je treba, sam da se dogaja.. Aja pa to niso vec najstnice. Po drugi strani pa se ene strateško izogibajo vsakmu, sam da se neb kej zgodilo hkrati pa kurijo vsako sekundo. Najbolj luštno je ko se s takim sploh vec ne ukvarjas pol pa se na oni strani podira svet. Ribic je pa dost, a pravo ulovit je pa tako tako, zato pa športno ribarimo (čeprav včasih bi bilo bolj higinesko imet lavor poleg in sekiro)
evil.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Sej to je normalno.
wink-1.gif



nenormalno pa je obsojanje in zaničevanje potencialnih kandidatov že vnaprej, češ da so itak vsi leni debili, dobri pa zasedeni. Da ne pustiš človeku časa in priložnosti, da ga spoznaš. To je zame zbirčnost in take ženske bodo pač več ali manj samske ali pa večno nezadovoljne v vezah.
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Citat:
Uporabnik Swich pravi:
lol...sam roko na srce...včasih se pa še najde kakaa dobra muca


Mijau jaz grem danes tudi eno muco pogledat a ne vem, kaj naj ji kupim wiskas ali kaj drugega
evil.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
In ja, jst sem pristaš mišljenja-najprej preveri tehnično brezhibnost, preden se spustiš v 'nakup'. Pač...slabeizkušnjevpreteklosti.press.

Torej sex pred ljubeznijo in notranjo lepoto?

samdavamjeprav .press
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
nenormalno pa je obsojanje in zaničevanje potencialnih kandidatov že vnaprej, češ da so itak vsi leni debili, dobri pa zasedeni. Da ne pustiš človeku časa in priložnosti, da ga spoznaš. To je zame zbirčnost in take ženske bodo pač več ali manj samske ali pa večno nezadovoljne v vezah.


Tukaj se moram pa s tabo "dr. ljubezni in spolnosti" strinjat.