jebela cesta tipi !

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
kdor bo pridn, bo dobil kšno darilo od mene, sam ne mene osebno
evil.gif
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Pa kwa je zvami peesda folk no
rolleyes-1.gif


Kasn Dizzy??!!! Nism ga vidla ze ksn let, ce bi ga hotla bi ga ze zdavnej lahko, bi ze poskrbela za to
grims-1.gif
 

excalibur

Pripravnik
24. sep 2007
321
0
16
je ni
Očitno nisi tko pametna kot misliš, da si. Sm ti rekel, da ste ženske pametne na ženski način, moški pa na moški način. Iz tega lahko sklepamo, da smo obojni pametni. Ti pa od moških zahtevaš, da postanemo še mi pametni. Kako, če pa smo že? Ne moremo pa se tolko vživet v žensko, da bi lahko bli pametni na vaš način.

Upam, da ti je zdej vse jasno, če pa ti ni mi povej in se bom potrudil ti kako drugače razložit. Če ne bo druge ti bom pa vse skupaj narisal
evil.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Nekatere dokazujete, da nimate pojma o sexu (pomoje ste bolj lesene od hloda), razmerjih in moških na sploh. Tko, da škoda debatiranje, ker ne boste dojele poante. Tip se bo pa vedno spravil na tako, ki mu karakterju ustreza. Tko da če ujamete same glumce , za to ni kriv moški.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Pa ne no, jaz sem sam hotla rečt, da tipi zadnje čase sploh niso več tolk zavzeti, da bi prevzel eno komando (do neke meje) pač da se ve pri čem smo bejbike. Oni sam neki na pol, pa bi pa ne bi, mislim naj že en prevzame pobudo pa reče tko pa tko bo in pametno argumentira in nimam več pripomb. Tko pa sami ne vedo kaj bi, ma polno rit vsega majo, zato pa je tko, razvajenci nimaš kej. Aja pa preden eno stvar premaknejo, madona to traaaaaaaaaja in traaaaaaaaaja.
rolleyes-1.gif



majč


Mater kompliciraš do amena. Totalen turnoff, pa te še videl nisem. Zdaj pa razmisli kje so "normalni" snubci.


Sprost se malo, pa uživaj življenje.
roza.gif
 

mcbesty

Zelenc'
16. nov 2007
3
0
1
točno to. če kompliciraš, vlečeš nase komplikatorje in nakladače k nevejo kaj bi in kam bi s sabo. če pa se že na samem začetku postaviš tako kot je treba
10.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik MackaGrrr pravi:
Pa kwa je zvami peesda folk no
rolleyes-1.gif


Kasn Dizzy??!!! Nism ga vidla ze ksn let, ce bi ga hotla bi ga ze zdavnej lahko, bi ze poskrbela za to
grims-1.gif

U, jaz sem ga pa videl pred kratkim, ostalo pa naj ostane skrivnost...
evil.gif
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Ma ja dej, vsega smo tipi krivi!!! Same ste si krive, kaj pa u drek rinete! Ampak nekaterih ne bo nikoli izučil. Letajte še naprej za idioti, samo ne mi kle pol jamrat, da smo vsi isti!

Pa kao da smo razvajeni, ovo-ono, tamo-vamo... Ja pa ja!!!

Do zdej sm še vedno bil jst tist, k je kej naredu. In kolikor sem vrtal in raziskoval, mi je bilo povedano, da se to nekako pričakuje od nas. Ja vaaaldaaa. Prov sit sem tega, da mormo bit desci skos na tapeti.

Seveda, babam je fajn, ko se en okol vas smuka (pa ponavad ni sam en), ego se vam fila, juhuhu! Pol k pa se nam ne da več, smo pa mi krivi!

Mislm, če hočte met razčiščen, lahko tut same kdaj pokažete kakšno iniciativo. Pa če vidte d dec ni sposobn, ga mal zbodte ane... Včas tud nam moral pade... Ne pa da sedite križem rok in se potem bunite...

Ma pejte se jokat ke na drevo. Pa čakite d vs reš kšn gasilc Samo
smile-1.gif
.
 
Nazadnje urejeno:

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.652
218
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
@MackaGrrr... če bi me hotla videti... ne vem, zakaj sva se potem parkrat menila, da se bova zdaj v kratkem dobila spet... cifro si hotla, jo maš... it's up to you...
wink-1.gif


@stieber: js pa mislim, da vem, kje sva se pred kratkim videla...
wink-1.gif


@Majč Razgrajač: kva, a bova mogla it na kavo... ?
wink-1.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Če bi moški opravljal tehnične preglede pri prvem sexu, bi ble vse takoj na čevlu.
smirk-1.gif

ne-ne-1.gif


Vse pa ne. Nekatere se znajo zelo potrudit in ni šanse, da ji ne bi dal potrdila. Morda bi jo poklical na ponoven pregled, to že.
evil.gif
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Saj res ni vse v sexu nekaj je še v ustih,prstih,.......
evil.gif