jebela cesta tipi !

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Ne Dizzy. Preprosto je. Sej bi ti dala kakšen konkreten nasvet, ampak se bojim, da ga ne bi upošteval.
Verjem pa, da če se prepustiš toku, lahko spoznaš fenomenalne ljudi, s kateimi se še tolk bolj fenomenalno poštekaš
zmaga.gif


@Logistik: no comment...ampak se strinjam
evil.gif
 

smith

Pripravnik
18. avg 2007
445
0
16
Citat:
Uporabnik Fiatista pravi:
Ma ja dej, vsega smo tipi krivi!!! Same ste si krive, kaj pa u drek rinete! Ampak nekaterih ne bo nikoli izučil. Letajte še naprej za idioti, samo ne mi kle pol jamrat, da smo vsi isti!
Pa kao da smo razvajeni, ovo-ono, tamo-vamo... Ja pa ja!!!
Do zdej sm še vedno bil jst tist, k je kej naredu. In kolikor sem vrtal in raziskoval, mi je bilo povedano, da se to nekako pričakuje od nas. Ja vaaaldaaa. Prov sit sem tega, da mormo bit desci skos na tapeti.
Seveda, babam je fajn, ko se en okol vas smuka (pa ponavad ni sam en), ego se vam fila, juhuhu! Pol k pa se nam ne da več, smo pa mi krivi!
Mislm, če hočte met razčiščen, lahko tut same kdaj pokažete kakšno iniciativo. Pa če vidte d dec ni sposobn, ga mal zbodte ane... Včas tud nam moral pade... Ne pa da sedite križem rok in se potem bunite...
Ma pejte se jokat ke na drevo. Pa čakite d vs reš kšn gasilc Samo
smile-1.gif
.

word!
zmaga.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Fiatista pravi:
Ma ja dej, vsega smo tipi krivi!!! Same ste si krive, kaj pa u drek rinete! Ampak nekaterih ne bo nikoli izučil. Letajte še naprej za idioti, samo ne mi kle pol jamrat, da smo vsi isti!

Ko babam to govoris prav tko butasto to prezrejo da je ze prevec ocitno da jih ne zanima nauk,ampak samo kar so se iz svojih butastih revij naucile.
 

brezkomentarja

Pripravnik
19. jul 2007
92
0
16
ksz,...

Pri tej temi bi se jaz kar s tipi strinjala.
Pač ženske pričakujemo, da je moški takšen pa takšen in če ni je ogenj v strehi.,.......
....ampak to ni moška krivda - pač ni takšen karakter,.....
zato je tista ženska, ki jamra da njen moški ni tak pa tak, SAMA KRIVA!!!!!!! - naj ga pusti in si najde takšnega ki bo imel te lastnosti, ne pa da takrat, ko ne dobi takšnega feedbacka ki si ga je zamislila v glavi, znori.
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
Citat:
Uporabnik brezkomentarja pravi:
ksz,...

Pri tej temi bi se jaz kar s tipi strinjala.
Pač ženske pričakujemo, da je moški takšen pa takšen in če ni je ogenj v strehi.,.......
....ampak to ni moška krivda - pač ni takšen karakter,.....
zato je tista ženska, ki jamra da njen moški ni tak pa tak, SAMA KRIVA!!!!!!! - naj ga pusti in si najde takšnega ki bo imel te lastnosti, ne pa da takrat, ko ne dobi takšnega feedbacka ki si ga je zamislila v glavi, znori.

aplauz.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
a si ti že kej oženjena al podobno... blagor se tistemu, ki te ima... al te je pa tolk zdresiral... al je pa to kakšna nova taktika...
tongue-1.gif

Oženjena?
hysterical-1.gif
 

brezkomentarja

Pripravnik
19. jul 2007
92
0
16
nisem oženjena, pravzaprav sem še samska,...
in ne, to ni nova taktika,..... pač na tak način jaz razmišljam,.....
je pa tudi res, da ko so vmešana čustva težko racionalno razmišljaš in šele ko prva zaljubljenost poneha vidiš zadeve v realni luči,....
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
@MackaGrrr... če bi me hotla videti... ne vem, zakaj sva se potem parkrat menila, da se bova zdaj v kratkem dobila spet... cifro si hotla, jo maš... it's up to you...
wink-1.gif


@stieber: js pa mislim, da vem, kje sva se pred kratkim videla...
wink-1.gif

Hahah, sem vedel, da macekgrre nekaj prikriva.
evil.gif

ja, dizzy, videla sva se 'trodimenzionalno' dva dni nazaj.
zmaga.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik brezkomentarja pravi:

ksz,...



Pri tej temi bi se jaz kar s tipi strinjala.

Pač ženske pričakujemo, da je moški takšen pa takšen in če ni je ogenj v strehi.,.......

....ampak to ni moška krivda - pač ni takšen karakter,.....

zato je tista ženska, ki jamra da njen moški ni tak pa tak, SAMA KRIVA!!!!!!! - naj ga pusti in si najde takšnega ki bo imel te lastnosti, ne pa da takrat, ko ne dobi takšnega feedbacka ki si ga je zamislila v glavi, znori.




zmaga.gif




popolnoma strinjam.

en pir dolžan zdej
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik brezkomentarja pravi:
nisem oženjena, pravzaprav sem še samska,...
in ne, to ni nova taktika,..... pač na tak način jaz razmišljam,.....
je pa tudi res, da ko so vmešana čustva težko racionalno razmišljaš in šele ko prva zaljubljenost poneha vidiš zadeve v realni luči,....

Še samska ali zopet samska?
confused-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Ne, ne, dizzyreed je razkrinkal uporabnico oz uporabnika mackagrrr. Sedaj pa prideš ti na vrsto, vrli dizzy se že ogreva. Mačke so pa ja fajn, jaz bi imel doma leoparda.
cheer.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
@MackaGrrr... če bi me hotla videti... ne vem, zakaj sva se potem parkrat menila, da se bova zdaj v kratkem dobila spet... cifro si hotla, jo maš... it's up to you...
wink-1.gif


@stieber: js pa mislim, da vem, kje sva se pred kratkim videla...
wink-1.gif

Hahah, sem vedel, da macekgrre nekaj prikriva.
evil.gif

ja, dizzy, videla sva se 'trodimenzionalno' dva dni nazaj.
zmaga.gif
Pa kje sta se to videla..mater sta skrivnostna..a sta si v K4 skupaj ogledovala slike v reviji Revolver? dvodimenzionalno?
grin1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Ja, v k4 so imeli razstavo fotk tvojega penisa v naravni velikosti, pa sva šla tja z makro objektivi fotkat za Revolver.
cheer.gif