jebela cesta tipi !

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Citat:
Uporabnik logistik pravi:

Citat:
Uporabnik Swich pravi:

lol...sam roko na srce...včasih se pa še najde kakaa dobra muca






Mijau jaz grem danes tudi eno muco pogledat a ne vem, kaj naj ji kupim wiskas ali kaj drugega
evil.gif


vodka
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Jst imam iste pacientke v pisarni. Samo hrana, hrana, hrana...kaj so jedle, kaj bodo jedle, joj kaj je dons za kosilo....men začne pa že ob devetih krult v želodcu
jezen.gif

Še hujše so tiste, ki se non stop pogovarjajo o hujšanju in govorijo česa niso jedle. Pa ta način, pa te tablete, pa ta masaža, pa to olje, aerobika, dieta A, dieta B, ločevalna dieta...... po strtokovnem pogovoru o zdravi prehrani pa na solato (ker je zdravo)..., kasneje pa še na vročo čokolado s smetano, ker pač paše.
ja glih to sem pozabil napisat..tele naše kure pa potem spomladi kolektivno udarjo hujšanje..pol je pa govor samo od tega..sam rezultatov pa do zdej niti ni bilo-raje še kakšna kila več
hysterical-1.gif

Zanimivo je ko se začne mesec april , maj je kar naenkrat po fitnesih tak prirast ženskega spola da je neverjetno
shocked-1.gif
 

alex33

Pripravnik
6. sep 2007
237
0
16
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Citat:
Uporabnik logistik pravi:
Citat:
Uporabnik Swich pravi:
lol...sam roko na srce...včasih se pa še najde kakaa dobra muca


Mijau jaz grem danes tudi eno muco pogledat a ne vem, kaj naj ji kupim wiskas ali kaj drugega
evil.gif

Whiskas....veš kako bo zadovoljno predla
evil.gif

whiskas je šit. isto kot kitekat, felix, sheba. najboljša mačja hrana je : Hill`s, Royal Canin, Nutro, Felidae, Animonda, Schmusy, Integra und Miamor.

http://de.answers.yahoo.com/qu...07140946AAQhZMK

zmaga.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Pa ne no, jaz sem sam hotla rečt, da tipi zadnje čase sploh niso več tolk zavzeti, da bi prevzel eno komando (do neke meje) pač da se ve pri čem smo bejbike. Oni sam neki na pol, pa bi pa ne bi, mislim naj že en prevzame pobudo pa reče tko pa tko bo in pametno argumentira in nimam več pripomb. Tko pa sami ne vedo kaj bi, ma polno rit vsega majo, zato pa je tko, razvajenci nimaš kej. Aja pa preden eno stvar premaknejo, madona to traaaaaaaaaja in traaaaaaaaaja.
rolleyes-1.gif



majč
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
jst mam pa glih take izkušnje z ženskami. Same razvajenke. Jst doma delam vse, likam, kuham, presem, pospravljam, res da tud zarad tega k sam živim, sam vseeno
grin1.gif
.

Če pa recimo odločitev o filmi prepustimo rajši vam, je pa zato ker rajš mal potrpimo sam da mamo pol mir, da nam ne najedate skoz kaki film smo potlej zbrali, hehehe
grin1.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
ma kdo bo tebe čaku sploh pa na ene obljube prek PM ewo primerk ene k ti je zbezljala še preden te je vidla
hysterical-1.gif
lover na kvadrat


majč
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik MackaGrrr pravi:
@ mojamura; definitivno bi se odlocila za varianto 2, brez pomisleka...
Sej nism pisala o tem, da mi je pomemben videz -pomembno mi je samo, da mi je tip privlacen -lahko je privlacen tud z 10kg prevec, ce je njegov attitude primeren in vse ostalo...Cist odvisno. Je pa tud res, da ponavadi ne padam na palicnjakarske tipe, ki tehtajo manj kot jaz
grin1.gif
)

Ljubavni tepih je pa itak
srce-1.gif
ihihihi...

Torej, če bi dizzyreed bil nekoliko slabšega videza, bi se le odločila zanj?
confused-1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Citat:
Uporabnik cresh pravi:
jst mam pa glih take izkušnje z ženskami. Same razvajenke. Jst doma delam vse, likam, kuham, presem, pospravljam, res da tud zarad tega k sam živim, sam vseeno
grin1.gif
.

Če pa recimo odločitev o filmi prepustimo rajši vam, je pa zato ker rajš mal potrpimo sam da mamo pol mir, da nam ne najedate skoz kaki film smo potlej zbrali, hehehe
grin1.gif

pa če si res takle, bi mogu bit pa zaželjen
grims-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
sej sem rekel da obžalujem..kaj naj zdej? se plazim po tleh
evil.gif


@skorpy-boš letos kaj radodarna, mislim glede na tvojo opravo v avatarju?
smile-1.gif