jebela cesta tipi !

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
pocasi, pocasi, da se ne bom nazaj zaljubo
grims-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Jst mam skoz isto kil že zadnjih 10 let....ne glede na to ali imam tipa ali ne....tko, da ne posplošujte. Ker ponavad je glih tko, da ko tipi dobite bejbo, da ne date nič več nase
10.gif
ženska se ti ponavad zredi po porodu - ene zato, ker imajo dejanske hormonske spremembe, druge so pa lene.
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
1
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
dokler ima ženska dobro postavo je edino to pomembno zanjo. ko se pa razleze, je pa kr na enkrat pomembna samo "notranja lepota".


bull shit....no vsaj pri meni je tak....

že celo življenje nisem po 'jusu', nimam idealnih mer in BMS, če se kateremu zaradi tega nisem dopadla.

Za razliko od mojih sotrpink tukaj na tej temi jaz nisem imela nikoli problem si najt za moje pojme kvalitetnega tipa. Noben ni zgledal švoh, ampak so bili vsi kar luštni, so dali nekaj nase, kar je pa še najpomembnejše, večina njih je mela tudi stvari in predstave o lajfu pošlihtane v svoji glavi.

Mogoče pa mam samo meje za to, kdo je kvaliteten tip, drugače postavljene kot sotrpinke.
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Js res ne vem kasne bejbe to tipi spoznavate, al pa sam mal posplosujete prevec zadeve...Ne poznam nobene, ampak res nobene punce, k bi se zapustila takoj k je dobila tipa..Mogoce to velja za ksne zenske pr 50ih k so ze vec k 30 let porocene z istim
evil.gif
ampak da bi pa tkole ksna mlada se kr redila in redila..
Aja no, poznam pa eno srecno (hmmm?) debelusko, ki ima tipa ze tri leta, oba sta bla zelo buckasta ko sta se spoznala, in ko sta zacela hodit, sta se OBA se bolj razlezla in zdej skupi zgledata prou komicno. Stos je, da ce bi bejba shujsala ene 15kg, bi bla lahko manekenka. Ampak ona prevec rada papca kadarkoli in kjerkoli. Ok, njen lajf. In kljub temu da je res bajsika, ma tipa in obcasno sm ji kr "nevoscljiva" ker je tip res moski s srcem na mestu in urejenim podstresjem, je pa zal (vsaj zame) fizicno zelo neprivlacen.

Sicer pa isti tici skup letajo.
smirk-1.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
1
36
sLOVEnia
glej mačkica.....kaj maš raje:
1. na izgled full hudega tipa, ki je prasec po karakterju....vedi da z leti mladost odide in lepota tudi....ostane ti pa le prasec po karakterju, ki je še bolj tečen zaradi starosti

ali varianta

2. Tip ki je recimo povprečnega videza, ni grd ne pretirano lep, je pa duša od človeka, ma srce in glavo na pravem mestu.


ali pa je za nekatere res samo manekenski videz važen....oz. kot zdaj pravijo da je in če je ded metrosexualex, tip ki se brije po celem telesu oz. depilira
confused-1.gif
(pa to ne mislim na homosexualce, ampak na hetero moške).

ampak jaz še vedno prisegam na ljubavni tepih...
cheer.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:2. Tip ki je recimo povprečnega videza, ni grd ne pretirano lep, je pa duša od človeka, ma srce in glavo na pravem mestu.

Današnjim smrkljicam je sam pomembno, da tip hudo zgleda. Ampak kot si rekla, lepota mine z leti. Vsak ima svoj okus. Sama osebno nikol nisem gledala kako tip zgleda, važna je bila vedno kemija. In še vedno je.
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
1
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik MackaGrrr pravi:

Sicer pa isti tici skup letajo.
smirk-1.gif



je moj, ki ima (jaz tak rečem ritko ko Van Damme) bil zelo oblegan (še zdaj je) od nežnejšega spola, od punc, ki imajo postavo da samo stojiš in gledaš, pa je na koncu izbral mene, ki sem povprečnega videza....zakaj že???
zato ker isti ptiči skup letajo...pol lahko samo rečem ALELUJA da je tak!!
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
@ mojamura; definitivno bi se odlocila za varianto 2, brez pomisleka...
Sej nism pisala o tem, da mi je pomemben videz -pomembno mi je samo, da mi je tip privlacen -lahko je privlacen tud z 10kg prevec, ce je njegov attitude primeren in vse ostalo...Cist odvisno. Je pa tud res, da ponavadi ne padam na palicnjakarske tipe, ki tehtajo manj kot jaz
grin1.gif
)

Ljubavni tepih je pa itak
srce-1.gif
ihihihi...
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
1
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:2. Tip ki je recimo povprečnega videza, ni grd ne pretirano lep, je pa duša od človeka, ma srce in glavo na pravem mestu.

Današnjim smrkljicam je sam pomembno, da tip hudo zgleda. Ampak kot si rekla, lepota mine z leti. Vsak ima svoj okus. Sama osebno nikol nisem gledala kako tip zgleda , važna je bila vedno kemija. In še vedno je.

točno to sem hotela povedati!
wink-1.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
1
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik MackaGrrr pravi:
@ mojamura; definitivno bi se odlocila za varianto 2, brez pomisleka...
Je pa tud res, da ponavadi ne padam na palicnjakarske tipe, ki tehtajo manj kot jaz
grin1.gif
)

haha...no tudi jaz ne maram nekih ultra suhih dedov....tak da bi ga mogla po pojstli iskat
hysterical-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
to je logično da bo zate kvaliteten tip drugačen kot za druge ženske. ker vse nimate možnosti dobit enako dobrih tipov. in tiste fore ala jz mam neki kg preveč pa me BK za tipe k tega ne marajo, ker se imam čisto fino.. uporabljajo samo lenobe. ker vsi vemo da velja tole : NO PAIN, NO GAIN. če bi obstajala čudežna tabletka bi pa seveda drugače govorile.

da pa veš kaj moj prejšni citat pomeni, bi mogla pa dejansko nekoč imet dobro postavo
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Hjah, hvalabogu da mamo razlicne okuse
rolleyes-1.gif

Men je tud ksn maneken vsec pa kaj naj s takim delam, ko odpre usta in zacne govort s ksnim pozenscenim glaskom;kako je sel v milano kupit Fendi torbico zase? pheh, jebes tazga. za one night stande pa js itak nism, tko da lepga tipa se za seks ne porabm.

Nimamo moznost dobit enakih tipov -emmm, najverjetneje zato ker so okusi razlicni in ker se men lahko sladko je*be za kolegicinga tipa, k bojo vsi rekl punce in tipi; WAAA KOK JE HUD EJ STARA, men pa enostavno ne bo?
smirk-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
ma ja , večina žensk je lenih da se kar kadi..evo tlele v službi se samo pogovarjajo kaj so jedle, pa kaj bi jim zdele pasal popit čim bolj sladkega...no maš pa ultra suhe, ampak tiste pa živijo sam od kave in cigaretov
tongue-1.gif

nobeni ne pade na pamet kakšna rekreacija, ali pa vsaj seks..
grin1.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
1
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:

to je logično da bo zate kvaliteten tip drugačen kot za druge ženske. ker vse nimate možnosti dobit enako dobrih tipov. in tiste fore ala jz mam neki kg preveč pa me BK za tipe k tega ne marajo, ker se imam čisto fino.. uporabljajo samo lenobe. ker vsi vemo da velja tole : NO PAIN, NO GAIN. če bi obstajala čudežna tabletka bi pa seveda drugače govorile.



da pa veš kaj moj prejšni citat pomeni, bi mogla pa dejansko nekoč imet dobro postavo




in če sem rekla da nisem po 'jusu', da nimam idealnih mer to še ne pomeni da mam 2 much kg....nimam pa recimo dolgih nog , nimam 90/60/90 itd...



moja prejšnja replika na tvoj post je pomenila le, da ni samo videz važen....vsaj pri meni ne
 
Nazadnje urejeno:

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Jst imam iste pacientke v pisarni. Samo hrana, hrana, hrana...kaj so jedle, kaj bodo jedle, joj kaj je dons za kosilo....men začne pa že ob devetih krult v želodcu
jezen.gif
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Gatto, to so pa pac take zenske..To so po moznosti tiste, ki po trgovinah valijo svojih odvecnih 30kg, v vozicku pa lahko vidis kokakole, cipske, smokije, pizze, snacks ipd zadeve. Obcudujem take bejbe, da se dejansko ne sekirajo kako zgledajo...In da jim ne pade na pamet, da ni najbolj pametno ob 21h zvecer pojest pizzaburek, potem pa doma pred tevejem se zmazat celo vrecko nacho cipsa.

Ne mec vseh v isti kos, gibaj se po ksnem rekreacijskem centru (fitnes, bazeni, plesni tecaji itd.) pa bos spoznal tud bejbe z drugacnim pogledom na svet, ki se ne bojo samo pogovarjale o tem, kaj bi sladkega pojedle.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik MackaGrrr pravi:
Hjah, hvalabogu da mamo razlicne okuse
rolleyes-1.gif

Men je tud ksn maneken vsec pa kaj naj s takim delam, ko odpre usta in zacne govort s ksnim pozenscenim glaskom;kako je sel v milano kupit Fendi torbico zase? pheh, jebes tazga. za one night stande pa js itak nism, tko da lepga tipa se za seks ne porabm.

Nimamo moznost dobit enakih tipov -emmm, najverjetneje zato ker so okusi razlicni in ker se men lahko sladko je*be za kolegicinga tipa, k bojo vsi rekl punce in tipi; WAAA KOK JE HUD EJ STARA, men pa enostavno ne bo?
smirk-1.gif

govoriš da bi rada tipa k bo "hud", pol pa govoriš da so "hudi" tipi pedri
bonk.gif


nekateri se delajo da jim eni niso ušeč, samo zato da jih tisti ne bi prizadel z besedami, nisi moj tip osebe ki jo iščem
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Jst imam iste pacientke v pisarni. Samo hrana, hrana, hrana...kaj so jedle, kaj bodo jedle, joj kaj je dons za kosilo....men začne pa že ob devetih krult v želodcu
jezen.gif

Še hujše so tiste, ki se non stop pogovarjajo o hujšanju in govorijo česa niso jedle. Pa ta način, pa te tablete, pa ta masaža, pa to olje, aerobika, dieta A, dieta B, ločevalna dieta...... po strtokovnem pogovoru o zdravi prehrani pa na solato (ker je zdravo)..., kasneje pa še na vročo čokolado s smetano, ker pač paše.
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Ej korli, kje sm pa js napisala da bi rada tipa k bo hud? Ja, za moj okus da bo privlacen, jebe se men kaj si bodo drugi mislili o njem, da je hud al pa da ni... To sm ze prerasla, to spada v osnovno solo.
Kar se tice tega, da se pa nekdo pretvarja da mu nekdo ni vsec ker se boji da ni dost LEP (kar je itak relativno) zanj, je pa zame trpincenje samga sebe...Sama se ne znam pretvarjat ob nekom k mi je noro vsec, kao da mi je vseen zanga -ne vem kere ledene gore lahko to delajo.
Ah ja
srce-1.gif
.