jebela cesta tipi !

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Jest točno vem kakšen tip žensk me privlači in se v druge ne vtikam. Sploh pa ne v take zakompleksane tečke kot si ti. Če se sama ne veš kaj hočeš, potem sploh ne vem kako lahko pričakuješ od tipa, da bo tak k ti hočeš da je. Če ste sposobne ocent karakter tipa po eni kavici, potem bi lahko vidla kater je lenuh. Ne pa da jokaš čez vse kakšni lenuhi pa prasci so. Če ne znaš najdit tipa, potem za to ni kriv moški. Malo pomedi prvo svoje podstrešje.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
Tle se pa jst uprem, prijateljstvo med moškim in žensko je mogoče pa pika
tongue-1.gif


Drgač pa Tamara dost takih stavkov napišeš, v katerih se strinjam s teboj
wink-1.gif

ja po zenski logiki je res mogoce
priden.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
ne-ne-1.gif

to še definiraj,kaj je zate prijateljstvo s tem tipom? hodita vsaj enkrat na teden na pijacke, se enkrat na teden pokliceta, pojokcata itd itd? kako pa njegova gleda na tole?

naenkrat ni vec tako srebrno vse skup anede.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
no pa da ti razložim, nekaj časa sva bla vsak dan skupi, pol so različne poti v življenju naju spravile malo narazn, ok pijačke glih niso vsak tedn, se pa slišiva pogosto, razni sms-i, msn,...

njegova je enkrat rekla, da kar naj imava, kar imava, bila sem mu v tolažbo ko je imel smrt v družini, on je bil men tolažba, ko sem ga potrebovala in tale moment ga bi lahko poklicala, pa mu rekla, rabim te zarad tega pa tega, pa vem, da bi mi prišel pomagat (ali da bi rabila prevoz, pogovor, ramo za zjokat,... )
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
Citat:
Uporabnik kdosemjaz pravi:
Stanje 'tip kot samo prijatelj' laufa, če je:
b) virtualni MSN frend.

ja pa še v tem primeru mora bit vsaj 1000km oddaljen, ker drugače te pride še ki posexat
evil.gif
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Citat:
Uporabnik kdosemjaz pravi:
Stanje 'tip kot samo prijatelj' laufa, če je:
a) gay
b) virtualni MSN frend.
Jaz bi še tak dopolnal:
c) Baba je tak fejst grda da bi jo bilo še mene sram kazat kolegom v vasi,
d) Ded ma trenutno na voljo drugo babo, kera je na njegovi lojtri veliko bolj visoko ko pa tota baba, s kero je prijatelj.

Za zmirom vaš, Batate
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik boskosi pravi:
Citat:
Uporabnik kdosemjaz pravi:
Stanje 'tip kot samo prijatelj' laufa, če je:
b) virtualni MSN frend.

ja pa še v tem primeru mora bit vsaj 1000km oddaljen, ker drugače te pride še ki posexat
evil.gif

hysterical-1.gif


MSN je res zakon....
tongue-1.gif


@skorpy: a smo na isti valovni?
aplauz.gif

@bzzzzz: evo Spirit nama je ponudu plac za prespat...pa bi bilo grdo, da ga zavrnemo
grin1.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Swich pravi:
ja sej vsi standi so za samska obdobja...in če te jst tuki razumem, maš ti fanta , poleg njega pa se še devaš dol z raznoraznimi tipi ko te pač zasrbi tamala.

Spet en čistun. Očitno si še premlad, da bi vedel kako svet ni črnobel.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
očitno če človek tako razmišlja, da pač varanje in ostalo sranje ni okej, neki ni vredu z njim?
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
ksz.

Pred casom spoznala svojga "novga best frenda" -mislm no, pac sm mela prej same kolege (jih mam se zdej ampak cedalje manj and I wonder why??) k so neki hotl od mene, tale je pa cist kul. Str je tok k js, ma bejbo (in je srecen z njo) in pr njem obozujem to, da me poslusa in mi ne sodi. Da mi za prou, obcasno me nadere in napi.zdi ce vidi kaj delam s s folkom, in na koncu mu morm dat za prou. Sva si pa prej pisarila po MSN skor vsak dan po par ur skupaj, preden sva se koncno dobila. In ko sm ga vidla, sva se objela za ene dve minute lol, tist iskreno prijateljsko, in sla na kavo kot da ne greva prvic ampak ze najmanj 1447585-ic. Ja in res sm vesela, da zadnje case spoznavam folk k je res dobr v srcu in nepokvarjen.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
očitno če človek tako razmišlja, da pač varanje in ostalo sranje ni okej, neki ni vredu z njim?

Eno je misliti, drugo je držati se tega.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik MackaGrrr pravi:
ksz.

Pred casom spoznala svojga "novga best frenda" -mislm no, pac sm mela prej same kolege (jih mam se zdej ampak cedalje manj and I wonder why??) k so neki hotl od mene, tale je pa cist kul. Str je tok k js, ma bejbo (in je srecen z njo) in pr njem obozujem to, da me poslusa in mi ne sodi. Da mi za prou, obcasno me nadere in napi.zdi ce vidi kaj delam s s folkom, in na koncu mu morm dat za prou. Sva si pa prej pisarila po MSN skor vsak dan po par ur skupaj, preden sva se koncno dobila. In ko sm ga vidla, sva se objela za ene dve minute lol, tist iskreno prijateljsko, in sla na kavo kot da ne greva prvic ampak ze najmanj 1447585-ic. Ja in res sm vesela, da zadnje case spoznavam folk k je res dobr v srcu in nepokvarjen.

Ojoj, oglasi se v tej temi čez kak mesec, dva, ko te bo postavil na trdna tla.
evil.gif