jebela cesta tipi !

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Pišuka, ampak ti maš pa res smolo s tipi.
hysterical-1.gif
 

jakao

Pripravnik
19. jul 2007
406
0
16
nokia
sam, oprosti, meni še vedno ni jasno, kaj sploh hočeš oz. kaj je narobe - če me spomin ne vara, je to voj že n-tič izpad nad tipi - jap, nismo popolni
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Sej jutr si grem možgane oprat, operirat, retuširat, na novo skonstruirat, resetirat k zgleda da je notr ena napaka.

majč
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
madona duš, hudič,
jezen.gif
pa dobr no, a lahko že 1x srečam enga odgovornega modela, ne, ne pa ne, sami luzerji, lenuhi, da bi pa en po mizi useku pa reku žena tkole pa tkole bo pa pika, ej same seronje.........fak

eh


majčy (smajli ki si maši ušesa pa kaže jezik)

jaz sem odgovoren.....

samo nisem model......


sem navaden fant.....






grin1.gif
Misliš prototip ...
hysterical-1.gif
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Sej jutr si grem možgane oprat, operirat, retuširat, na novo skonstruirat, resetirat k zgleda da je notr ena napaka.

majč

Nevem no, če vedno na letiš na takšne luzerje potem se bi že lahko vprašala zakaj?

Aja povej kaj ti nudiš tipu, oz. kaj so pohvalili, poleg šminke pa obrite lulyke?
write.gif
 

trancek007

Pripravnik
26. sep 2007
51
0
6
Citiram: "lubica, men je vseen, ti izber" - Tole me spominja na tisti vic o revnem drvarju, ki mu pade sekira v reko in se ga zlata ribica usmili:)

Z ženskami je tako, če mora tip izbirati med dvema opcijama in reče npr. črno, bo ženska "ponavadi" izbrala belo varianto:) Po mojem pa enske rade vidjo da tipi komplicirajo skupi z njimi in da sodelujejo pri izbiranju, čeprav je na koncu rezultat čisto drugačen:)
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.322
3.750
113
davorinm.wordpress.com
Majč. Nehi iskat, pa selekcionirat vnaprej. Bo že prišlo, ko bo.

Ali pa se moraš enostavo končno enkrat že pošteno poseksat, da sprostiš te živčne ventile.
 

matj

Pripravnik
5. nov 2007
59
0
6
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
uh še nekdo je dal ponudbo, zdej se bo pa kr najdl polno tipov, k so na forumu v nulo pogumni, v RL pa katastrofa
grin1.gif

kje si vidla ponudbo
confused-1.gif


vsi moški tle smo očitno katastrofalni
uf-1.gif
čutiš na vodi a ne
 

trancek007

Pripravnik
26. sep 2007
51
0
6

Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
uh še nekdo je dal ponudbo, zdej se bo pa kr najdl polno tipov, k so na forumu v nulo pogumni, v RL pa katastrofa
grin1.gif

Teorija je teorija, praksa pa praksa:)
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
pravijo da brez teorije ni prakse, sej veš, še avta v avtošoli ne greš vozit brez občinskih testov
grin1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.892
1.344
113
Mogoče si pa ti tok manj delavnapa si potem tip misli, jah bom pa še jaz malo lenaril.
grin1.gif


Ej brez veze se neki silt. Kaj pa, če bi prestavila na spontano? Ti mogoče biološkav urica malo tik taka pa te to zajebava? Je mogoče tip pri tebi vse prehitro dosegel? Malo taktike uporabi.

Opiši problem malo podrobneje, da se lahko ljudje malo bolj opredelimo. Jaz tudi doktorju stokam, da me nekaj boli pa mi ne more pomagati, če mu ne pokažem kje me boli.
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Si mi vzel besedo z jezika
aplauz.gif
.



No, da ne bomo samo pametovali in udrihali po ubogi Majči: želim, da boš našla dečka, ki si te zasluži
smile-1.gif
...
 
Nazadnje urejeno:

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
kot je bilo že večkrat rečeno:

nekatere ženske ste tok usekane, da je bolš rečt sama izber kaj bova počela, ker drugač komplicirate oz težite do nezavesti. in potem s(m)o seveda spet tipi krivi za vse. za take so najbolši kšni južnjaki, tile bi vs hitr spravl v red.
evil.gif


P.S. mal se zamislte nad sabo zakaj same take tipe dobivate in ali samo mogooooooooooče ni napaka v njih ampak v vas
priden.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
madona duš, hudič,
jezen.gif
pa dobr no, a lahko že 1x srečam enga odgovornega modela, ne, ne pa ne, sami luzerji, lenuhi, da bi pa en po mizi useku pa reku žena tkole pa tkole bo pa pika, ej same seronje.........fak

eh


majčy (smajli ki si maši ušesa pa kaže jezik)

Poišči mogoče nekoga ki ni ravno po tvojih merilih, torej brat pitt in ti garantiram da bo boljše.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Daj ne bluzi no, taprav dec jasno uveljavi svojo voljo, seveda pa pristane tudi na kompromise. Ste pa babe res hecne, če imaš tipa, ki izraža in tudi uveljavlja svojo voljo, jamrate, da vas ne razume, je sebičen, neprilagodljiv, če preveč dela, jamrate, da ni nikoli z vami...itd.. Dajte malo vaše hormone umirit, usedite se in malo razmislite kaj bi sploh rade od moškega. Zavedanje dejstva, da nihče ni popoln, bi vam kar olajšalo zadevo, ker ste v veliki večini tudi same zelo daleč od popolnosti....
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
1
36
sLOVEnia
ksz...

majč....koliko si ti stara?....je res že tako, da starejši smo, višja merila imamo postavljena za izbiro partnerja. Majč ne se sekirat, ko boš najmanj čakala takrat bo prišel.

Kar se pa tiče moških pa žensk, mi je res zanimiv guardy-jev komantar, s katerim se tudi v veliki večini strinjam. Meni je tudi čudno kako lahko ene ženske (ne nisem fouš....ker mam rada moj stil lajfa) hodijo vsak dan po štacunah, h kozmetičarki, na pedikuro, manikuro....pa še kako kuro, na frizuro....seveda obvezno na kafe s kolegico. Kdaj si pa pol za partnerje vzamejo čas in za otroke (če jih imajo)....kdaj perejo cote, katere jaz pri moji 4-članski družini perem vsak dan, pa jih je še kar veliko in več.....mogoče jim pa še vedno mamice vse naredijo....hm....ne vem
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Tudi ti se giblješ po napačnih koncih oz. glede na to, da imaš bejbo bi rekla, da bolj kritično gledaš. Ene smo prov normalne, se ne mečemo ven ne s šminko, niti ne porabimo vsak mesec cele plače za obleke. Ene vemo, da hočemo v lajfu uživat, kvalitetno sexat in imet ob sebi enga normalnega tipa, ki ima podobne poglede kot me.
cheer.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Jst te popolnoma razumem in sočostvujem s tabo
priden.gif
....NOT!

Pa kva cviliš in se stalno cmeriš nekaj? Tipi to, tipi ono, buhuuu so prasci, buhuuu so kre*eni in niso taki kakršni naj bi bili po tvojem kalupu.
Ne bodi taka cmera, drgač ti bomo zrihtal titulo
evil.gif



Zdej pa zares. Kaj ko bi enkrat odklopila te tvoje predsodke katere dobiš takoj ko ti nekaj na tipu ni všeč, pa pustila revežu da se poskusi pokazat v svoji dobri luči. Mogoče mu pa rata? Če pa mu ne, potem pa adijo in na naslednjega.

Ko se sprašuješ zakaj vedno samo ti naletiš na take...jah take iščeš! Sama si si kriva, prav ti je
aplauz.gif
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Majch, ne se sekirat, tud mene vsake tok vn vrze in se razpenim nad dolocenim osebkom, k mi govori kero je dons odjebu k je hotla bit znjem, pa drug dan drugo odjebu pa da noce bit z nobeno, a cez nekaj ur po dejtu mi rece, da bo ena ze prava
bonk.gif
Pol mi pa se rece da kako se obnasam vsakic drugac, ma dej kko pa naj se obnasam ce mi ni jasn pol k**** kwa bi on rd. Naj se on zjasne.

Ampak okej, zdej je itak konc.
grin1.gif
NEXT !