iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Za pohitritev brskanje po menijih in tipkanje pojdi več/nastavitve/prikaz/ in izbriši kljukico pri Animacija menijev.
To sem najprej. Saj pravim, moj HTC je malo čuden, včasih kar nekaj mleje. Pač za vsak slučaj sem vprašal, če ni zaradi "JellyBean" kaj dodano.
 

veso007

Pripravnik
20. jan 2009
68
1
8
Citat:
Uporabnik jriznar pravi:
s pomočjo našega neumornega popotnika in arkoko nam je upelo predelat resolucijo
za samsun galaxy ace 480x320 v delujočo verzijo z lepo vidnimi menuji in prileganje čez čel zaslon
hvala popotniku ki mi je takoj priskočil na pomoč.

















aplauz.gif

Imam isti problem na svojem galaxy ace. Kaj si naredil da ti zdaj lepo kaze.
Lepo prosim za pomoc

Lp
nahrung002.gif
 

veso007

Pripravnik
20. jan 2009
68
1
8
Pozdravljeni

A mogoče kdo ve kaj narediti če je čas prihoda nerealno izračunan?
Za 5 km mi izpiše da bom vozil skoraj 1 uro?
To imam na samsung galaxy tab 2 7.0
Na telefonu samsung galaxy ace, mi pa lepo izračuna - realno.
A je mogoče fora v zemljevidih? ker na telefonu imam predzadnjo različico na tablici pa zadnjo.

Lp
nahrung002.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
Sam sem opazil:
- slabši izračun pri IGO Primo, kot pri starejšem IGO Myway
- slabši izračun, če je vključen Green route
- precejšnjo razliko med različnimi zemljevidi.
 

veso007

Pripravnik
20. jan 2009
68
1
8
Hmm nevem, pri meni dela lepo sam k je ta tezava da mi racuna nerealen cas prihoda - no, to me nemoti toliko, sej brez tega casa tudi gre.
Aja pa se to: od trbovelj do hrastnika je magistralna cesta, mene pa vrze cez hrih pa po MAKADAMSKI CESTI - katero imam ODKLJUKANO v nastavitvah. Mogoce kdo ve v cem je tezava?
Lp
 

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Jaz sem tak primer doživel pri navteq kartah, da me je kar počez po makadamih vodila, medtem ko pri naši domači je pa lepo šlo
 

veso007

Pripravnik
20. jan 2009
68
1
8
Evo probal izklopiti zeleno pot ampak isto. Nevem ce ni problem v skinu za samsung tab2 7.0???
Ker na galaxy ace mi pa tocno kaze.
wink-1.gif

Lp
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
Ja, saj pravim, da je precejšnja razlika v kartah.
Tudi poti so silno različne, po Sloveniji je zame daleč najboljša monolitka, nato novi Teleatlas (solidna, ampak ima kdaj nerazumljive ovinke dol in nazaj na glavno cesto), nato Navteq (ki je sploh okrog Kamnika še daleč zadaj - krožišča na Duplici še sedaj nima, nekatere ceste se ne stikajo, čeprav so tam že desetletja ...).
Vse to se odraža tudi na času, ki ga IGO izračuna. Pa še vseeno je slabši kot IGO Myway pri tem. IGO Primo precej več spreminja in kdaj ima res močno zgrešen ta čas.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Nekaj casa nazaj sem jaz ro restiral po Avstriji na dveh napravah z istim sw o cemer sem ze pisal. Na eni TT, na drugi NQ. Pot sta mi oba vedno narisala identicno, toda pri NQ je bil predviden cas prihoda precej bolj pravilen.
 

dejan1975

Zelenc'
30. okt 2012
3
0
1
Pozdravljeni,
Sem nov na androidu (prej nokia sym. in navi. Garmin) in me zanima ketero navigacijo za vodenje po Evropi in Sloveniji v slovenskem jeziku priporočate.
Gre za telefon Sony Experia S, resolucija 1280x720 in verzija androida 4.0.4. probal sem inštalirati iGO primo pa mi je ne zažene , nekaj je narobe z resolucijami - ni podpore. Hvala mojstrom za odgovor.

LP
 

dejan1975

Zelenc'
30. okt 2012
3
0
1
Uspešno naložil primo pa mape iGO R3 Navteq 2012 Q2 Full Europe, upam da bo delalo v praksi OK.
sony xperia s je pripravljena

Hvala za info.
 

dejan1975

Zelenc'
30. okt 2012
3
0
1
MAPE navteq dol (ni prav vodil) pa za SLO in (iGO R3 2012 07 TopMap Eastern Europe Maps&Pois) gor. Jutri testiram po SLO.

lp
 

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Pozdrav!
Na wayteq x50 sem poizkusil naštimat google krajevno iskanje, pa ne gre in ne gre, pa sem poiskusil vse vpise v sys, ki so tukaj objavljeni. Ima kdo tako napravo, da mu deluje, da mi pošlje sys, ali pa kaka druga pomoč. Hvala
 

ufm

Pripravnik
2. sep 2007
88
0
6
Ali je možno, da bi prikazovalo imena rek? Vprašanje velja za Igo Primo na S3 in na Wayteq.