WayteQ xTAB-50 GPS (Android)

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Čudno.
Do sedaj je še vsem delalo full scren, ko je naredil po postopku, ki sem ti ga napisal.

Važno, da ti sedaj nova verzija deluje kot mora
wink-1.gif
 

Anonim

Pripravnik
12. nov 2007
66
0
6
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Čudno.
Do sedaj je še vsem delalo full scren, ko je naredil po postopku, ki sem ti ga napisal.

Važno, da ti sedaj nova verzija deluje kot mora
wink-1.gif

Oprosti, mogoče sem bil mogoče premalo natančen: statusna vrstica je še vedno prisotna, črnega roba nad njo pa ni več.

Sem pač amater
redface-1.gif
, kot je napisano pri imenu.
 

Anonim

Pripravnik
12. nov 2007
66
0
6
Tako je, kot pravi Janch - vidna je statusna vrstica Androida. Pri prejšnji verziji pa je bil iGO dejansko full screen, brez statusne vrstice Androida.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Tole naredi in mi povej, če bo potem izginila statusna vrstica:

V sys.txt izbriši ti dve vrstici

fullscreen=1
tablet=1

In pa kompleten spodnji razdelek:

[rawdisplay]
force_renderer="RENDER_MOYA"
;driver=engine
;screen_xy="auto"
;driver="gdi"
;highres=1

Potem izbriši mapo save in nato izklopi tablico in jo ponovno vklopi in šele po ponovnem vklopu tablice zaženi iGO.

p.s.
Če se ne motim, je na tak način uspelo @danielsendler-ju naredit full screen.
 

Anonim

Pripravnik
12. nov 2007
66
0
6
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Tole naredi in mi povej, če bo potem izginila statusna vrstica:

V sys.txt izbriši ti dve vrstici

fullscreen=1
tablet=1

In pa kompleten spodnji razdelek:

[rawdisplay]
force_renderer="RENDER_MOYA"
;driver=engine
;screen_xy="auto"
;driver="gdi"
;highres=1

Potem izbriši mapo save in nato izklopi tablico in jo ponovno vklopi in šele po ponovnem vklopu tablice zaženi iGO.

p.s.
Če se ne motim, je na tak način uspelo @danielsendler-ju naredit full screen.

Žal ne deluje.
 

Note

Zelenc'
20. jul 2014
12
0
1
Dober dan

Kupil sem rabljen WayteQ xTAB-50 GPS. Gor je bila naložena navigacija Sygic. Sam bi rad naložil IGO in sicer najnovejšo dobro delujočo verzijo. Sodelavec me je opozoril, da so z nekatirimi novejšimi verzijami težave oz. ne deluje vse brez težav. Sam sem "našel" verzijo iGO Primo 9.6.29.367542 - 12 Feb 2014 in bi prosil za informacijo ali ta verzija deluje brez težev?

Hvala
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.311
631
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Jaz sem najbolj zadovoljen s staro verzijo 9.6.7.281004 (7 feb. 2013). Ta deluje res popolnoma brez problema. Z nekaterimi novejšimi verzijami (ki pa razen novejšega datuma v vizitki itak nikoli ne prinašajo nič novega) se na različnih napravah pojavljajo različne težave. Sicer pa vse je zastonj, probaj, testiraj in uporabljaj tisto, s katero boš najbolj zadovoljen. Če rabiš omenejeno verzijo mi javi preko ZS.
 

Note

Zelenc'
20. jul 2014
12
0
1
Super, najlepša hvala za odgovor. Predvidevam glede na to, da jo uporablja guru navigacije
smile-1.gif
, da v omenjeni verziji ni kakšnega manjka funkcionalnosti. Me pa vseeno zanima ali se predvideva kakšna večja posodobitev ?

Vsekakor se za omenjeno verzijo priporočam in že vnaprej zahvaljujem !

LP