iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Matjaz1974 pravi:
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Mogoče bi kdo premislil o NAKUPU URADNE VERZIJE programa. Dokler le-te ni pa nimate pravice "šimfat" "predelane robe".
stupid-1.gif


Z veseljem...če bi bilo to mogoče
wink-1.gif
+1
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Mogoče ste/smo malo zgubili nit. Kot rečeno ne sodim o Androidu, ker ga nimam, ampak kolikor vas berem in spremljam ugotavljam, da ima prav vsak telefon in tablica neko svojo varianto in posledično programi na vsaki delujejo drugače.

Mislim, da je primerjava z iOS (pa nisem neki jabuk fen) neprimerna, ker konkretno tam Primo laufa na vseh iOSih, moj problem je le, da za "raziskovalne" namene nisem pripravljen plačat licence.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pozabljaš, da smo primota prirejali in da je v osnovi napisan samo za eno napravo, če bi bil pisan za več resolucij in ne samo za tisto za katero ga prodajajo teh problemov ne bi bilo.
Če za primerjavo pogledaš TomTom, ta dela na vseh napravah brez problema, ker je bil napisan za več resolucij.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ja pa saj o tem govorim. Nefer je primerjat "polizdelke" (vsa čast predelovalcem) z uradno prodajo.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Tukaj pa se popolnoma strinjam s teboj.
smile-1.gif

Saj po moje se bo Primo dodelal do te mere, da bo delal na vseh napravah tako kot je myway samo potreben bo čas.
Še malo pa bo na voljo thin1.3, ki bo ponujal kar nekaj novosti
smile-1.gif


Zaenkrat pa smo lahko srečni, da sploh lahko uporabljamo Primo
wink-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Pa tukaj sploh ni fora resolucija oz.izgled in samo delovanje,meni zadeva deluje od samega začetka brez kakršnih koli sprememb in težav,kakršne imajo nekateri,fora je da z najnovejšimi(ali pa starimi)kartami ne najde osnovnih krajev oz.ulic ki jih recimo karte na Navigonu oz.Sygicu najdejo,meni izgled sploh ni važen,važno da me pripelje na cilj.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sygic po večjih krajih še gre nekako, hočeš it v kakšno manjše selo pa je tema.
Navigon gre pogojno skozi in ne mešat kart z Garminom, čeprav uporabljata oba Navteq karto le ta ni enako pokrita.
Primo Monolit naprimer najde vse manjše kraje tudi ceste ima vrisane tam, kjer misliš da razen listja ni ničesar več,(sredi Pohorja je bila vrisana še gozdna pot), je pa res da ne najde Leclerc v MB, ki jo naprimer Navteq karta za Primo najde ampak ta pa ne najde manjših cest.
Niti ena karta ni popolna ampak Primo krepko prekaša tako Navigon kot Sygic.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
@Oktopusy
Če na Prima naložiš Monolitovo karto, me ne boš prepričal, da ti Navigon (NavteQ) oz Sygic (Teleatlas) najdeta več naslovov oz h.š..
Imam naloženo Monolitko
rolleyes-1.gif

No samo en primer
grims-1.gif

Sem šel v soboto na Gorenjsko v Žirovnico(zraven Vrbe-Prešernove)in mi ne najde Žirovnice pa da se j.
Poizkusim na Navigonu mi takoj najde Žirovnico,ulico,h.št....
Pod najdi na ž je ne najde,ži ne najde itd,šele ko sem pritisnil pokaži vse na ž jo najde in potem ko pa jo grem drugič iskat pritisnem ž jo pa takoj vun vrže
sprasujem se.gif

Pa lahko bi še našteval,recimo pred mesci v okolici Trebnja,ena vas,me je IGO peljal čist v eno drugo ulico,ko me je Sygic pripeljal točno pred vhod bajte
grims-1.gif

Tako da jaz sem z IGOtom opravil,za moje potrebe zadostuje Navigon
zmaga.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
Rana ura, ampak sem moral poskusiti. Kliknem Find, pri kraju pa začnem tipkati Ziro... pa mi ponudi nekaj krajev, ki se tako začnejo.
Sam sicer nimam Ž, vendar išče vseeno tudi, če uporabim Z.

Ne vem, zakaj ti ne bi našlo Žirovnice, saj je v Monolitki res veliko podrobnosti.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
iGO ali pa Monolit (ne vem kdo je kriv za to) ima včasih čuden način iskanja. Tako je del kraja včasih samostojen kraj in drugič je samostojen zaselek pri večjem kraju priključen k le-temu.
Kraji s podobnimi imeni pa se včasih "skrijejo" pod čisto nelogična imenovanja.
Včasih je pač potrebno malo potrpežljivosti in zdrave kmečke logike.
wink-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ja si me ravno spomnil ne eno finto ki jo ima iGO pri iskanju.
Če si iskal Zakl pri Podlehniku in si napisal mesto Podlehnik in ulico Zakl ni našlo nič, če si pa dal za mesto in ulico Zakl pa ti je takoj našlo hišne številke.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
No meni je prišlo do Žiri potem naprej pa na tipkovnici ni bilo več o-ja,ko pa sem vtipkal prikaži vse potem pa najde,sedaj pa je izgleda v spominu in takoj ko pritisnem na ž,mi vrže ven Žirovnico.
screenshot2012-11-22-12-.png
 
Nazadnje urejeno: