iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

pazok

Pripravnik
10. apr 2008
580
10
18
Zadnje čase mi Primo nekaj štrajka
sprasujem se.gif

Po zagonu deluje točno 50 sekund in se ugasne?
V primotu nisem spreminjal nič takega da bi vplivalo na delovanje.
Poskusil sem z ponovno inštalacijo,vendar je enako!Nimam več idej
frown-1.gif

Telefon defy+ 480x854
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Si morda kaj posodabljal programsko opremo telefona? Sicer pa kaj točno se zgodi - telefon zmrzne ali ugasne? Imam občutek, da to težavo povzroča DCIM folder na SD kartici ( v njej so fotke ki jih delaš s telefonom). Za začetek jo preimenuj v DCIM1 in če bo potem delovalo, potem vemo kje je problem in za to obstaja rešitev..ampak o tem kasneje, če bo moj sum seveda potrjen
wink-1.gif
 

pazok

Pripravnik
10. apr 2008
580
10
18
Zdaj sem se spomnil,da je nekaj v zvezi z DCIM
redface-1.gif

Dela BP,guru to obvlada,a ne
zmaga.gif

Prosil bi še za eno pomoč pri-google krajevnem iskanju,
nekaj je še treba dodati v sys?
Ponižno se zahvaljujem gps eliti!!
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ja ampak zdaj je to le začasna rešitev..namreč ko boš počil novo fotko s telefonom, se ti bo spet samodejno ustvarila mapa DCIM in problemi se bodo nadaljevali. Potrebuješ samo nov apk, kjer je narejen popravek, da DCIM folder ne bo neposredno vplival na stabilnost Prima. Javi se na ZS, da odpravimo frustracije..Enako velja za Google fičer, ki v sys potrebuje pravilne vnose..O tem malo nazaj prelistaj to temo, kjer je vse napisano..
 

veso007

Pripravnik
20. jan 2009
68
1
8
Pozdravljeni

Zanima me nekaj pri iGO Primo navigaciji na Samsung Galaxy Tab2 7.0 android 4.0.4
Glih včeraj sem šel na en naslov, seveda nastavil naslov in gaza - glej ga zlomka, se vozim in vidim da me pelje kar čez neko dvorišče ene privat hiše... k sploh ni več ceste. - Me je kar dobro nateg**la

Zdej me pa zanima ali je tukaj problem z programom iGO Primo ali z kartografijo?
Že razmišljam da Primota butnem dol pa MyWay naložim...
MyWay se mi je na telefono kar dobro obnesel.
Lp
 

softwaremaister

Zelenc'
19. jan 2011
4
0
1
Pozdravljeni. mučim se že 3 dni, da bi naložil iGO PRIMO na Xperia, ki ima resolucijo 720x1280 in samo notranji pomnilnik (ni memory carda). Ko ga zaženem, mi napiše error, da resolucija ni podprta.

Za vsak nasvet kje lahko potegnem dol primeren igo za mojo resolucijo, ter kako instalirati na Xperia S bom neizmerno hvaležen!
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Tale IGO je kr neki,en kup enih problemov z inštalacijo,resolucijami,kartami...ne najde osnovnih krajev,ulic kljub temu da so naložene najnovejše karte,sem ga vrgel dol in inštaliral Navigona,nobenih problemov pri inštalaciji na katerem koli telefonu sem do sedaj preizkusil,pregleden enostaven za uporabo in najde vse tisto kar IGO ne.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Mogoče bi kdo premislil o NAKUPU URADNE VERZIJE programa. Dokler le-te ni pa nimate pravice "šimfat" "predelane robe".
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
No saj ni vse tako črno. Jaz nimam androida pa je na iPhonu delal v nulo dokler se ni angel Steve odločil lansirat iOS 6.0, jaz butelj pa sem ga instaliral. Zdaj pa čakam guruje, da izdajo beg iz zapora.
wink-1.gif


Hočem povedat, da če bi vrli androidovci sprejeli en normativ, kako naj ta android izgleda, da pol dela na vseh napravah, bi bilo tudi razvijalcem Prima gušt naredit ornk legalen program.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Hočem povedat, da če bi vrli androidovci sprejeli en normativ, kako naj ta android izgleda, da pol dela na vseh napravah, bi bilo tudi razvijalcem Prima gušt naredit ornk legalen program.

Ne morem se bolj stirnjat..toliko kot je verzij android OS-ja, jaz nimam gat v predalu..
stupid-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Bogi
priden.gif


Upam, da jih imaš vsaj 7
hysterical-1.gif


Verzije Androida:

1.) 1.5 = Cupcake
2.) 1.6 = Donut
3.) 2.0-2.1 = Eclair
4.) 2.2 = Froyo
5.) 2.3-2.3.2 = Gingerbread
6.) 2.3.3-2.3.7 = Gingerbread
7.) 3.1 = Honeycomb
8.) 3.2 = Honeycomb
9.) 4.0.3 - 4.0.4 = Ice Cream Sandwich
10.) 4.1.x = Jelly Bean
11.) 4.2 = Jelly Bean

p.s.
Se opravičujem za off samo si nisem mogel pomagat, ker je Janch tako lepo napisal, da sem skoraj crknil od smeha.
redface-1.gif
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Pa saj tudi iOS obstaja v (vsaj) 6 vezijah:
3.1.3
4.2.1
5.1.1
5.1
6.0.1
6.1

Na srečo so pa pri Androidu razširjene predvsem 2.3.x (Gingerbread, ki so med sabo praktično enake) in potem JB, ki je bolj nadgradnja ICS. Ostalo je eksotika
smile-1.gif