IDI.OT S PEUGEOTOM OD DANES

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Ko že mislim da sem doživel vse živo se mi danes zgodi nekaj extra norega.... na krizišču se zaradi rdeče luči ustavim za bebcem v plavem pižoju, ki telefonira oziroma piše sms...ko se prižge zelena luč, tip ne spelje, malo počakam, potrobim, pa se te ded končno premakne....vmes pokažem še na glavo ,z gesto ki naj bi nakazovala naj ne telefonira , ker očitno ni sposoben delati obojega naekrat...tip se sredi križišča ustavi!!! (mimogrede to je eno najbolj čudnih križišč v Mariboru ko iz ptujske zaviješ na hitro cesto, po dveh pasovih, ki se nato združita v enega.) in stopi ven... Ker je izgledal na pogled da je čudn, pa tudi njegova reakcija ni ravno kazala, da je najbolj bister, ga obvozim tip pa mi brcne v avto. No jaz se odpeljem dalje, nakar se spomnim, da bi si bilo dobro zapomniti registrsko tablico, da ga pač prijavim, če bi imel kakšno poškodbo na avtomobilu. Zato po hitri cesti vozim malo počasneje, da me spet prehiti, in ga posnamem. Nakar se tip spet!!! ustavi na zeleni luči pod bob stezo na zavoju v desno v Melje in zopet stopi ven iz avtomobila....valda leti proti avtu da ga skoraj zgazim. Jaz valda picim mimo, on pa pune gasa spet za mano...no jaz sem se namenil, da se ustavim pred policijsko postajo pa ni šel več za mano...No na mojem avtu ni videti ničesar...tak da ga ne bom rabil prijavit, bom pa objavil tukaj sliko, če ga slučajno kdo pozna kretena ali pač samo za to da se ga izogne če ga kje vidi, ker je tip očitno resnični kre.ten...
1733695-photo.jpg
 

Priponke

  • 1733695-photo.jpg
    1733695-photo.jpg
    51 KB · Ogledi: 235
Nazadnje urejeno:

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik Hoci pravi:
<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/hoB3GBuhehA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


hahaah ja tak ni blo...bi pa ta tip danes verjetno bil sposoben to naredit...treba bo kamero namontirat v avto zgleda
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Torej praviš da si se vstrašo?
evil.gif

pa nisem se ravno vstraso...samo v soboto ob 10, se malo mackast, se mi ni ravno za zajebavat na cesti, pa kako policijo potem klicat ipd...pa se ce ga premlatim (ko se mi frtga nisem ravno obvladljiv) mam prevec problemov pol :D

eh ded je bil neko budalo :D kakorkoli obrnes :D posledic hvalabogu ni blo nobenih...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

S kolegom sva imela pred leti obratno situacijo, vendar midva v pežoju, mali 106.

Nekaj se je ded obotavljal pa sva potrobila (neka kripa korejska, srebrna, hyundai najbrž) ter ga snela po drugem pasu, nakar je ponorel, za nama do križišča, zalafual ven, sva se zaklenila, ded plunil po šipi in nekaj krilil, midva crkavala od smeha in seveda iz avta na toplem ven kazala naj pride po batine
hysterical-1.gif


1x me je pa en hotel na pumpi prtisnit, ker sem po njegovo prepočasi tankal in preverjal tlak v gumah (cela črpalka fraj, [cenzura] v bmw 850 pa stoji za mano).

In potem še telovadil pred kaso, pa sem samo rekel, da je vse posneto in da naj se umiri, celo vedel sem kdo je, nek glasbenik, ki svira na penzionerskih veselicah
smile-1.gif


Se dogajajo te zadeve, ljudje za volanom počnejo marsikaj, ti si ga ziher zmotil, ko je bral SMS, kako ga zapušča ženska.

Bi pa jaz prijavil idiiota vseeno.
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.707
113
Ti pa tudi nisi imel še ajphona v rokah
d055.gif


Kot strokovnjak....
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
ne, niti ne, hvala bogu da imaš vsaj nek dokaz za naprej.....več kamer bi rabili v slo, dejansko vsak jo že rabi.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Iz Pesnice?

Muzičar z bemflo? huh, to je blo kakšnih 13 let nazaj, Kravžlasti lolek, temno moder 840 al pa 850, kvazi night rider.