IDI.OT S PEUGEOTOM OD DANES

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik stop pravi:
... tip v pežoju se je pač peljal v soboto, iz nakupov v Merkurju, ustavi se na semaforju, malenkost predno ko bi moral speljati pa dobi SMS, ok samo na hitro počekiram si misli , predno bo posvetila zelena luč bom fertik ... posveti zelena luč... tip za sekundo zamudi pri speljevanju... odzadaj pa že neki hepan z belo garo , ki nervozen trobi in kaže neprimerne/ žaljive geste . Pa kaj je temu folku a so vsi znorel al kaj si misli. Hepan odzadaj še kar trobi.... nakar pežomanu kot vsakemu normalnemu film poči...
wink-1.gif


hhah zaj sem se pa smejal...kak ste ludi nepismeni...napisal sem da sem "potrobil" to pomeni enkrat za cetrt sekunde...nisem TROBIL, nisem se vsedo na trobo...nisem noro mahal vun....ampak ok :D...pa btw nimam gare aaahahha
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik stop pravi:
... tip v pežoju se je pač peljal v soboto, iz nakupov v Merkurju, ustavi se na semaforju, malenkost predno ko bi moral speljati pa dobi SMS, ok samo na hitro počekiram si misli , predno bo posvetila zelena luč bom fertik ... posveti zelena luč... tip za sekundo zamudi pri speljevanju... odzadaj pa že neki hepan z belo garo , ki nervozen trobi in kaže neprimerne/ žaljive geste . Pa kaj je temu folku a so vsi znorel al kaj si misli. Hepan odzadaj še kar trobi.... nakar pežomanu kot vsakemu normalnemu film poči...
wink-1.gif

Ne, to ni normalno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kak ti je zgledal tip?

Opiši s tipičnimi potezami.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Da ti film poči, ker si moten in telefoniraš pri zeleni in ne oviraš promet?

Na naši strani Trojan to ni normalno.
 

juris

Fizikalc
12. sep 2008
1.635
0
36
Bližnjevzhodna mentaliteta onkraj meje evropske civilizacije (Trojane!) in "normalno" je Contradictio in terminis.
evil.gif
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
ko je človek nervozen izgubi občutek za čas .... tebi se je zdelo trobljenje za četrt sekunde .... v bistvu je bilo pa 1,5 sekunde? A tisto navijanje gasa si pa kr pozabil ? Upoštevaj tudi da imajo pežoji zelo dobra vzvratna ogledala in se dobro razloči z ustnic "mamico ti..... " Normalen štajerc tega ne tolerira.
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Normalen Štajerc ne dela zastoja in ga ne dohajaš.
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
aja štajerci ne delajo zastojev ... me zanima AMZS-jeva statistika okvar zaganjača in start stop sistemov na področju Štajerske.... = 0 verjetno ?
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik stop pravi:
aja štajerci ne delajo zastojev ... me zanima AMZS-jeva statistika okvar zaganjača in start stop sistemov na področju Štajerske.... = 0 verjetno ?

Tako je. Ker pri nas vsi semaforji svetijo zeleno in ni treba nikoli vstavit
bonk.gif
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Kak ti je zgledal tip?

Opiši s tipičnimi potezami.

klise za butla, celava glava, malo lampa, razkorak nog, mrki pogled...tam nekje do 40 let :D kot kaki bivsi redar iz stuka
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.313
6.771
113
Takemu odpreš le, če si prepričan, da ga lahko obvladaš. Ali pa, če imaš sopotnika, da posname dogajanje. Pač reskiraš kakšen zlom, kakšen zob, lahko pa si zagotoviš dodaten prihodek denarja
wink-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zagotoviš si le izvršilni naslov, dinarčkof pa ne vidiš nikoli, ker gre za socialni problem.

Zato se odpiranje ne izplača, "posluješ z izgubo".