IDI.OT S PEUGEOTOM OD DANES

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Tudi jaz sem tu pa tam živčn za volanom in kdaj pa kdaj komu potrobim ampak bi se pa glupo počutil, če bi ven nekomu mahal in mu kazal določene geste. To mi deluje bolj za kake 60+let. Starci naj mahajo skozi okno.

Meni bi tudi dosti bolj dekl dvignilo, če bi mi nekdo še mahal ven kot samo potrobil. Res pa je, da bi mi tud film počil, če bi mi nekdo brcnil v avto, ker bi mu potrobil.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:
Tudi jaz sem tu pa tam živčn za volanom in kdaj pa kdaj komu potrobim ampak bi se pa glupo počutil, če bi ven nekomu mahal in mu kazal določene geste. To mi deluje bolj za kake 60+let. Starci naj mahajo skozi okno.

Meni bi tudi dosti bolj dekl dvignilo, če bi mi nekdo še mahal ven kot samo potrobil. Res pa je, da bi mi tud film počil, če bi mi nekdo brcnil v avto, ker bi mu potrobil.

pa kdo je ven mahal? normalno sem potrobo se trkno po glavi in je zadeva bla za mene koncana...in to je to :D.
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
upam da ne olepšuješ sebe in situacije iz svoje perspektive ..., zanimivo bi bilo slišat še "drugo stran " tako da pozivam voznika pežoja 206 da se javi in pojasni kejs še z njegove strani ...
evil.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Malo si se odpelal ne, priznaj da nisi v 206ki pričakoval nekega badassa. Me zanima če bi "trkal po uhi" če bi pred tabo bil kak črn bmw funfer ali kaj podobnega.
hysterical-1.gif

hahah nimam nekega respekta do crnih BMW niti do 15 ciganov v kombiju...ce naredi bedarijo trobim vsem..in se trkam :D ...sem ze prej vido da je neki celavi debeli vlki tip noter :D ker je zasedo celi spegl sprednji pa preko vzglavnika je segal :D

Itak, zato si pa odpizdo ko je ven stopil.
smile-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik VanZ pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Citat:
Uporabnik flip pravi:
Problem nastane, ce jo ma on tud, po moznosti ne repliko :)
Tisti ki jo bo potegnil ima verjetno kar pravo. In ce jo je potegnil jo je pripravljen tudi uporabit.

Koliko takšnih primerov pa je pri nas? Ne spomnim se, da bi kdaj v prometu videl petelinčka, ki bi mahal z orožjem, kaj šele, da bi ga uporabil.

Bil je pred leti dogodek v Ljubljani, ko sta se dva sprla v prometu, eden je šel domov po pištolo, celo našel onega drugega, in sta imela avtomobilski lov, kako točno se je končalo ne vem, je bil pa dogodek navdih za kratki film.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik stop pravi:
upam da ne olepšuješ sebe in situacije iz svoje perspektive ..., zanimivo bi bilo slišat še "drugo stran " tako da pozivam voznika pežoja 206 da se javi in pojasni kejs še z njegove strani ...
evil.gif

eh...te niti teme nebi odprl :D...je pa res da mene zanima njegovo videnje....glede na ene komentarje tukaj bi tak blo boljse ce bi se ustavil, riskiral da se mi kdo zabije v rit, da sem tepen, pa da mi se avto polama, al pa da sem tožen ker sem nekoga prebutal :D
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Povej še kaki avto voziš in tvojo registrsko, da bom vedo, če mi bo kdo mahal po MB.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:
Povej še kaki avto voziš in tvojo registrsko, da bom vedo, če mi bo kdo mahal po MB.

Mejduš pa ce sem ti napisal da nisem mahal :D...polsekundni zamah z roko sem mel...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.963
6.664
113
Citat:
Uporabnik VanZ pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Citat:
Uporabnik flip pravi:
Problem nastane, ce jo ma on tud, po moznosti ne repliko :)
Tisti ki jo bo potegnil ima verjetno kar pravo. In ce jo je potegnil jo je pripravljen tudi uporabit.

Koliko takšnih primerov pa je pri nas? Ne spomnim se, da bi kdaj v prometu videl petelinčka, ki bi mahal z orožjem, kaj šele, da bi ga uporabil.

Torej ker ti tega se nisi videl se posledicno ne dogaja? =)


cca 1/mes se zgodi da kdo komu skozi okno pokaze pistolo/noz/etc... obicajno ni prava. se v ene 20 zgodi da je prava. Ampak nisem ciljal na to. dejstvo je, da ce bo oseba A osebi B pokazala pistolo, potem oseba B ne bo izvlekla svoje airsoft replike, ker tocno ve, da si nima kaj pomagat z njo (razen ce je retard). Ce pa se zgodi, da bo oseba B potegnila pistolo pa je velika verjetnost, da je le ta prava. In takrat pride v postev denisov post "bolje ziva p.... kot mrtev heroj."

osebno se stemi replikami ne bi salil. Sam namrec ne bi dosti razmisljal ampak bi gladko sprozil. Me ne bi ravnmo zanimalo a je replika ali prava zadeva.
 

B81

22. jul 2007
35.806
9.797
113
Hmm, ampak možnost, da bo nekdo potegnil pravo pištolo, je minimalna.

Najprej se mora zgodit problem, potem moraš biti prav ti v tem problemu, moraš imeti repliko in oni drug mora imeti pravo. Da se vse to poklapa, je skoraj nemogoče
grin1.gif
 

juris

Fizikalc
12. sep 2008
1.635
0
36
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
....
osebno se stemi replikami ne bi salil. Sam namrec ne bi dosti razmisljal ampak bi gladko sprozil. Me ne bi ravnmo zanimalo a je replika ali prava zadeva.

Dobro, potem lahko streljam.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Citat:
Uporabnik juris pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
....
osebno se stemi replikami ne bi salil. Sam namrec ne bi dosti razmisljal ampak bi gladko sprozil. Me ne bi ravnmo zanimalo a je replika ali prava zadeva.

Dobro, potem lahko streljam.
...potem se boš pa ves prepoten zbudil s prstom v riti...
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Hmm, ampak možnost, da bo nekdo potegnil pravo pištolo, je minimalna.

Najprej se mora zgodit problem, potem moraš biti prav ti v tem problemu, moraš imeti repliko in oni drug mora imeti pravo. Da se vse to poklapa, je skoraj nemogoče
grin1.gif

Hm, če bi sprožil bi ezay povedal, da moraš ločiti med prekliko in pravim orožjem v eni tisočinki sekunde, kot to brez dvoma zmore on...
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Hm, če bi sprožil bi ezay povedal, da moraš ločiti med prekliko in pravim orožjem v eni tisočinki sekunde, kot to brez dvoma zmore on...

Prekliko?

Btw, pozabil si obvezno disertacijo okrog rafalnega streljanja...
tongue-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik stop pravi:
upam da ne olepšuješ sebe in situacije iz svoje perspektive ..., zanimivo bi bilo slišat še "drugo stran " tako da pozivam voznika pežoja 206 da se javi in pojasni kejs še z njegove strani ...
evil.gif

Po prebranem, ni kaj pojasniti, neuravnovešen šofer.

Mobitelov za volanom je nenormalno.

Danes sem videl eno pacientko v SUV (firma Volvo), kako je stala na prehodu in ovirala tudi dostop do garaž, poleg pa živčno klicala po mobitelu.
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
... tip v pežoju se je pač peljal v soboto, iz nakupov v Merkurju, ustavi se na semaforju, malenkost predno ko bi moral speljati pa dobi SMS, ok samo na hitro počekiram si misli , predno bo posvetila zelena luč bom fertik ... posveti zelena luč... tip za sekundo zamudi pri speljevanju... odzadaj pa že neki hepan z belo garo , ki nervozen trobi in kaže neprimerne/ žaljive geste . Pa kaj je temu folku a so vsi znorel al kaj si misli. Hepan odzadaj še kar trobi.... nakar pežomanu kot vsakemu normalnemu film poči...
wink-1.gif
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
Če ti zaradi tega poči film, potem imaste na štajerskem čisto drug kriterij kdo je normalen.