IDI.OT S PEUGEOTOM OD DANES

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
ta 2 se imata tudi zelo rada
grin1.gif


https://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=I1YainQwBeQ&NR=1
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.707
113
Kaj v takem primeru, bi ga lahko zaštihal... če bi me npr. potegnil ven iz avta?

Tule je sam stopil ven je že malo dvomljivo....
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Zadnjic je meni nekdo krilil in prestihal pol familije....na semaforju je celo ven letel in upil....Res ne vem kaj folku spila. Sem rajsi odmanevriral po drugi ulici, kot ninja. Ker tepst se mi pa res ne da. Vrjetn bi mi jih nalozil.
hysterical-1.gif
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
En kup skrbi in strahov majo vsi na umu, pol jih pa ze najmanjsa kretnja iz tira vrze.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.842
380
83
Meni se zdi, da je večina zelo ritolizniša in negotova v službah, doma jih žena tepta, tistih 15 min na cesti ko so med nakovalom in kladivom, so pa celi carji na cesti. Tedaj je pa treba prehitevat, trobit če nekdo ne spelje prvo sekundo in na splošno biti rit.
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
pa tiste geste z glavo ....me res zanima kako si jih kazal ... moraš biti kar natančen in nedvoumen (
bonk.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.963
6.665
113
Citat:
Uporabnik flip pravi:
Problem nastane, ce jo ma on tud, po moznosti ne repliko :)
Tisti ki jo bo potegnil ima verjetno kar pravo. In ce jo je potegnil jo je pripravljen tudi uporabit.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.292
2.232
113
SV SLO
V MB je verjetno malo čudna voda. Zadnjič sem prečkal cesto na prehodu za pešce, nikomur nisem izsiljeval prednosti, pa je priletela ena od nikoder z moje desne, komaj zaustavila vozilo, odprla okno in se začela dreti name, kaj zavraga hodim čez cesto po prehodu za pešce
bonk.gif
. Ostal sem brez komentarja v mislih pa se mi je prikradlo ravno to o čudni vodi.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Pa dobro, maš modele ko se vržejo na zebro.

Imel znanec podobno izkušnjo, takrat je še imel rel. novega 750 in mu en po enosmerni pripelje kontra pa podrsta al neki podobnega. Oni tip ven in začel bemtit, čeprav je bil kriv. Pa da bo policijo klical itd. Znanec se samo nasmehnil, niti ni hotel klicat policije. Plavci so potem vseeno prišli in so tipa že porihtali, je bil pijan in "pameten".
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.807
2.013
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Citat:
Uporabnik flip pravi:
Problem nastane, ce jo ma on tud, po moznosti ne repliko :)
Tisti ki jo bo potegnil ima verjetno kar pravo. In ce jo je potegnil jo je pripravljen tudi uporabit.

Koliko takšnih primerov pa je pri nas? Ne spomnim se, da bi kdaj v prometu videl petelinčka, ki bi mahal z orožjem, kaj šele, da bi ga uporabil.
 

juris

Fizikalc
12. sep 2008
1.635
0
36
Lej Hepan, kaj pa si pričakoval, saj je že po registraciji jasno, da človek ni čisto gladek.
evil.gif


P.S.
tebi osebno pa lahko samo rečem, da si reva. Če za nečem stojiš, potem to spelji do konca!
10.gif
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik juris pravi:
P.S.
tebi osebno pa lahko samo rečem, da si reva. Če za nečem stojiš, potem to spelji do konca!
10.gif

sicer ne vem kako bi kangler to zalego pregnal iz cest...niti ne vem kaj sem začel? če nekomu potrobim ko ne spelje mislim ravno to naj spelje...cajti ko bi se s takim kretenom na cesti tepel...so ze zdavnaj minli :D...tak da jebat ga sem reva...imam pa mir, nisem polaman, al pa nimam problemov ker je on polaman...
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik stop pravi:
pa tiste geste z glavo ....me res zanima kako si jih kazal ... moraš biti kar natančen in nedvoumen (
bonk.gif


hahah ne nic posebnega...potrkal sem se po uhi to je to :D....nisem bil nekak hudo vstrajen :D
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Malo si se odpelal ne, priznaj da nisi v 206ki pričakoval nekega badassa. Me zanima če bi "trkal po uhi" če bi pred tabo bil kak črn bmw funfer ali kaj podobnega.
hysterical-1.gif
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
In se ne čudiš, da je model to razumel kot ''trkanje po možganih''?

glej ce sem jaz na cesti pa naredim kako bedarijo pa mi kdo potrobi pa se potrka po glavi dvignem roko in se opravicim...nikoli nisem se razmisljal da bi nekoga sel ven premlatit :D
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Malo si se odpelal ne, priznaj da nisi v 206ki pričakoval nekega badassa. Me zanima če bi "trkal po uhi" če bi pred tabo bil kak črn bmw funfer ali kaj podobnega.
hysterical-1.gif

hahah nimam nekega respekta do crnih BMW niti do 15 ciganov v kombiju...ce naredi bedarijo trobim vsem..in se trkam :D ...sem ze prej vido da je neki celavi debeli vlki tip noter :D ker je zasedo celi spegl sprednji pa preko vzglavnika je segal :D