HTC Desire vs. Nexus One

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
@Likalnik: 95% slovenskih nexusov je pomoje iz amerike (tako ali drugače).. Nekaj se govori (odkar google ne prodaja le preko njihove strani) da se jih dobi tudi v Italiji pri Vodafone.

Glede garancije večina iz EU pravi da so pošiljali v US.. Nekaj (lažnivcev?) pa pravi da so poslali v HTC Nemčija,.. Tako da zadeva ni čisto jasna.

Ameriški (in ti ki so na bolhi), so vsi tovarniško nezaklenjeni.. Kartico daš notr, za prenos podatkov vpišeš podatke svojega operaterja in stvar dela bp (preverjeno).

Jaz bi na tvojem mestu pogledal (zlasti pri malo rabljenih), če ima kaj prahu pod ekranom in če je kateri od (ponavadi zgornjih) robov kaj "loose", da ni čisto čvrsto stikališče (da šktipa)
smile-1.gif
.. Je pa res bolha neverjetno med bolj ugodnimi opcijami, ker je na ebay.de / .co.uk žurka možna šele nad slabimi 500€..

Stock Eclair / Froyo je tudi meni ljubši kot HTCjev Sense.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Britanski kupljeni pri Googlu, so bili pošiljani iz ZDA. Imel sem v rokah oba, tako tistega kupljenega v ZDA, kot tistega v VB in sta bila enaka. Tudi škatla je ista, vključno s CE certifikatom, kjer je navedena tudi Slovenija.

Morda so kasneje pričeli distribucijo preko HTC, vendar dvomim. Po mojem bo preko slednjega šlo tisto, kar se ne prodaja preko Googlove spletne prodajalne. Kar je tudi smiselno.
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Nekajmi ni jasno glede te zelene notification lucke na desiru. Ce dobis sms, zgresen klic, email. Zadeva utripa samo par minut in potem neha. To se mi zdi neuporabno, ce deluje tako.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Nekaj zanimivega okoli teh Androud telefonov... vedno nekaj manjka, a se potem lahko naknadno naloži preko neta. vedno je nekaj manjkalo tudi WM telefonom, a se je ravno tako dobilo ustrezen program oziroma aplikacijo in se jo naknadno naloži... samo čez iPhone se je pa pljuvalo, kadar je kaj manjkalo... primerjava je bila recimo s kamnom, he, he,... pa se ravno tako dobi aplikacija za vsako željo...
hysterical-1.gif
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Citat:
Uporabnik BeerBelly pravi:
Obstaja programček na marketu...Missed Reminder....ki zadevo podaljša če hočeš.

Bom probal tudi tega. Do zdaj sem probal missed call reminder for 2.x in no joy.


Pojavil se je prvi pravi Divx player za 2.1 devices. Vse kaj sem do zdaj probal od prastarih He-man ripov do vcerejsnih Flashpoint, Stargate 350MB ripov in dela tekoce z 24fps.

http://tinyurl.com/39f5tgn
 
Nazadnje urejeno:

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
40
Bled
Zanima me, če ima kdo izkušnje s temu oglasam oziroma prodajalcem: http://www.bolha.com/oglas383946764/google-nexus-one Jutri naj bi se dobila in kupiti imam namen ta telefon. Tip mi je rekel, da jih dobiva iz Amerike, da jih ima več komadov, da so novi zapakirani, glede garancije lahko njega kontaktiram in bo on svojo zvezo v Ameriki, da bi ga tja poslal, če bi bilo kaj narobe. Uglavnem vse je tako kot je treba.
Telefon bom vseeno pregledal tam pa upam, da bo res vse ql.

Kakšna izkušnja s tem oglasom???

Hvala
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
pa kaj ste tok napaljeni na ta nexus?

vzemi galaxy s če nočeš desire.
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Mobitel pravi da bo med prvimi v Evropi imel i9000. Bomo videli..

Kar pa se tiče Nexusa, je jasno da gre za odličen telefon.. če bi še ekran bil malo bolj viden zunaj (to velja tudi za Desire), bi ga gotovo še vedno imel
frown-1.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
Obstaja kak drugi program, kakor HTC SYNCH za inštalacijo .apk preko usb micro kabla iz PCja na DESIRE?

Na živce mi gre, da krade tok resourcev :p
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
2
18
Meni je še najbolj enostavno instalirat ES File Explorer in potem kar preko lokalne mreže s PCja,, kjer imam .apk. datoteke, instalirat programe.
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Citat:
Uporabnik BeerBelly pravi:
Obstaja programček na marketu...Missed Reminder....ki zadevo podaljša če hočeš.

Hvala. Ta pa deluje cisto lepo.

Zdaj imam pa vse kaj rabim. Divx/Xvid predvajanje z 24fps. Neomejeno notificacijo z diodo.
Samo vecjo SD karto se moram nabaviti.
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Citat:
Uporabnik Dare1 pravi:
Meni je še najbolj enostavno instalirat ES File Explorer in potem kar preko lokalne mreže s PCja,, kjer imam .apk. datoteke, instalirat programe.

Jaz tudi to uporabljam. Drugace pa koliko dosegate maximalne hitrosti preko Wlan? Jaz ne presegam 1200kB/s, ceprav je 56MBit vmesnik in 1 meter od oddajnika. Zato je malo mucno prenasati 350MB .avi na kartico.