HTC Desire vs. Nexus One

Perica

Pripravnik
13. okt 2007
438
1
18
V mobitelovi trgovini (http://etrgovina.mobitel.si/katalog/dodatna-oprema/slusalke/?p=2) so 25€.
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
40
Bled
Mogoče, se že kaj ve, če bo nexus one prišel k nam, vsaj na mobisvet in podobne trgovine? Imam ga namen kupiti, odločal sem se med htc desire, pa sem se odločil za nexusa.
Mogoče, ve kdo za dobro trgovino v tujini kjer se ga da dobit?
 
Nazadnje urejeno:

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj

Do you switch your phone off at night? The alarm doesn't go off of the phone is turned off. If so, use aeroplane mode at night instead and your alarm should work and you won't be disturbed by calls and texts in the night.

Let us know if this works for you. :)

?
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Citat:
Uporabnik Jado pravi:

Do you switch your phone off at night? The alarm doesn't go off of the phone is turned off. If so, use aeroplane mode at night instead and your alarm should work and you won't be disturbed by calls and texts in the night.

Let us know if this works for you. :)

?

Pravijo, da alarm ne dela pri izklopljenem telefonu(kot na vseh pametnih mobitelih) in da ga naj uporabniki dajo v letalski način čez noč.
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
40
Bled
Citat:
Uporabnik Manuel pravi:
Likalnik v IT ga imajo za 500 eur pri Vodafonu.Ne vem, če pa je odklenjen.

Hvala za odgovor, sem imel namen se v bližnji prihodnosti zapeljati tja pa malo pogledati kako pa kaj.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.863
750
113
www.jernej.org
Kaj sprobal? A vklopiti airplane mode in budilko skupaj? To bo seveda delovalo... Ampak to še ne pomeni, da lahko potem telefon izklopiš, če to misliš.
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.113
32
48
@ Jado
Pa ne mi reč, da tega še do sedaj nisi uspel ugotovit...saj ga boš spet prodajal, pa spet neboš vedel...
cool-1.gif
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
40
Bled
Malo sem kontaktiral oglase na bolhi, za nexusa pa me zanima kako je z garancijo, tip mi je reku da noben nexus one nima garancije izven amerike, je to res, ostali imate garancijo?

Pa še to me zanima, kaj je fora s tem da je odklenjen oziroma zaklenjen, kaj podobnega kot pri iphonu, da more biti nujno italjanski, da se ga da kasneje nadgradit ali je fora, da ti pač sim kartica dela?

Ubistvu, če mal posplošim, morm kaj vedeti oziroma se merkati pri nakupu tega telefona, da me slučajn kdo ne bo prou grdo nategnu, ker ga bom težko dobil kje drugje kot iz druge roke
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
40
Bled
Kot si sam napisal, Desire ima veliko ljudi, nexusa v sloveniji samo peščica, htc-jev sensei mi ni všeč, preveč me spominja na wm, katerega imam sedaj.
Pa ni nobene velike ceramonije pri nakupovanju nexusa, samo določene stvari bi rad preveril oziroma se pozanimal, problem je pa ker ga baje trenutno uradno ni nikjer za dobit.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
še kdo nima vremena zadnje čase pri clock widgetu?

za slovenijo kaže samo lj vreme, za kranj ne
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno: