HTC Desire vs. Nexus One

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik BeerBelly pravi:
Verjamem, eden izmed side effectov updejta naj bi bil tudi ta.
Pa je to dejansko tako, da takoj vzame 10% ali to samo tako prikaže?
Že itak je baterija absolutno prešvoh...zdaj pa še teh 10%
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik BeerBelly pravi:
Rekel bi da samo tako prikaže. Zato pa naj bi pomagalo to, da se telefon ugasne sam od sebe, ker se potem ponovno skalibrira baterija.
Je že kdo sprobal ta nasvet? Se je problem odpravil?
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
jep hehe
smile-1.gif
ma copilot ma gnil vmesnik in mape?

brando folijo hotel naročiti pa vrže paypal error?

niti ne, po vmesniku se hitro znajdeš, mape pa so me do zdaj še vedno prav pripeljale
smile-1.gif
 

Perica

Pripravnik
13. okt 2007
438
1
18
Poišči Motonav (razen vmesnika-za moje pojme slab, enako Igo, monolitove karte), resolucija je malenkost večja vendar nemoteča. Mislim da ima oznako motnav....2.apk. Pomembna je tista dvojka ker je kao povečana resolucija za Mileston. Dokler ne porihtajo Igo-a je dober nadomestek.
 

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
898
90
28
select 1 from dual;
Jaz 'testiram' trenutno navigon za android in zaenkrat se mi dopade. Sicer me je enkrat proti Volčjemu potoku peljal po makadamu, samo je bil OK, tako da mu to oprostim :)
 

_Dejan_

Zelenc'
22. apr 2010
29
0
1
Okolica lj.
www.carpc.si
Citat:
Uporabnik shootek pravi:
Jaz 'testiram' trenutno navigon za android in zaenkrat se mi dopade. Sicer me je enkrat proti Volčjemu potoku peljal po makadamu, samo je bil OK, tako da mu to oprostim :)

Jaz pa nebi navigaciji nikoli oprostil, če bi mi naredila kaj takega kljub temu da so makadamske ceste izklopljene...
Mene je pred 14. dnevi iz LJ v Arburetum Volčji potok navigacija Sygic normalno pripeljala na njihovo parkirišče...
 

grobo

Pripravnik
23. jul 2007
893
0
16
50€ za stereo BT slušalke ni neki denar. Poleg tega imajo konkretne še radio, česar pri drugih še nisem zasledil. Z malo sreče jih imajo pod ugodno v Svema trgovini na Vilharjevi (če je še odprta)
 

grobo

Pripravnik
23. jul 2007
893
0
16
Aja, pozabil omenit - za poslušanje glasbe so to za nezahtevnega uporabnika precej solidne slušalke