HTC Desire vs. Nexus One

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
Nujno moram dobiti kako dobro folijo, predlogi? Vem, da sem že vprašal....

Lahko prekinem ZNIŽAJ SI / prenos podatkov in doplačam razliko?

Pomoje ne bom rabil 2gb podatkov na mesec.....

Pa še to, kako to, da za Samsung Spica so slo menuji (samo menuji ali komplet vse? )za HTC DESIRE pa ne?
 
Nazadnje urejeno:

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
944
91
28
Ljubljana
KSZ

The application Updater (process com.android.updater) has stopped unexpectedly. Please try again.

In tako znova in znova, ..
jezen.gif
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
2
18
Potegni dol ROM z linka, ki sem ga dal na prejšnji strani, Pred posodobitvijo naredi backup telefona, saj ti pobriše vse kontakte, SMSje,...
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Glede folij imam dobre izkušnje z brando folijami. Jaz jo imam na iPhoneu, sem pa priporočal še ene parim frendom za druge telefone in so vsi zadovoljni, res da je malo dražja kot razne cheap z eBaya, ampak je kvalitetna (če se odločiš za brando, obvezno vzemi Ultra Clear). Še link .
 

Cunami

Pripravnik
3. feb 2009
32
0
6
Imam eno vprašanje. Na gmail dobim kratek film. Nikakor si ga ne morem potegniti na telefon(shraniti),lahko pa ga direktno odprem in predvajam. je za to potrebno imeti kakšno aplikacijo,ker slike pa si brez problema lahko shranim,saj mi telefon avtomatsko ponudi možnost download. Pri filmcku pa mi ponudi samo možnost preview.

Podobno se mi tudi dogaja za wordowe dokumente,ki se nahajajo na internetnih straneh. Nikakor jih ne morem odpreti.

Če ima kdo kakšno dobro aplikacijo za urejenje in branje dokumentov bi prosil za link ali pa ime.
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
2
18
Lahko poskusiš Documets2Go (free verzija zna odpret Word in Excel dokumente, če jo kupiš zna odpret tudi pdf in powerpoint dokumente pa lahko jih tudi editiraš). Zelo dober pregledovalnik je tudi OfficeSuite Viewer.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik Cunami pravi:
Imam eno vprašanje. Na gmail dobim kratek film. Nikakor si ga ne morem potegniti na telefon(shraniti),lahko pa ga direktno odprem in predvajam. je za to potrebno imeti kakšno aplikacijo,ker slike pa si brez problema lahko shranim,saj mi telefon avtomatsko ponudi možnost download. Pri filmcku pa mi ponudi samo možnost preview.

Podobno se mi tudi dogaja za wordowe dokumente,ki se nahajajo na internetnih straneh. Nikakor jih ne morem odpreti.

Če ima kdo kakšno dobro aplikacijo za urejenje in branje dokumentov bi prosil za link ali pa ime.

Nekje sem bral da naj ne bi brskalnik omogočal prenosov priponk, kar seveda ne drži. Res je da če greš na gmail in imaš neko priponko in ko klikneš na njo se ne zgodi nič, vsaj pri meni se ne. Vzemimo primer Gmail, dobimo mail s priponko. Pod priponko imamo možnost prenosa in ogled kar direktno na internetu. s prstom pritisni in tišči na prenos, odpre se ti pojavno okno na katerem klikneš open in dokument se ti bo zdownloadal na telefon brez problema
wink-1.gif
probaj s filmčkom, če ti ponudi možnost prenosa probaj tako kot sem napisal in bi moralo delovati.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.080
425
83
45
dolenska
A je to s BT kak problem? Ce pa to, se pravi nekaj osnovnega ne dela... Leti na dizajerja? Ker bi ga rad kupil, namrec.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
XSIDE: dosti ljudi priporoča BRANDO....kaj pa full body protection varianta?

Recimo?
 
Nazadnje urejeno:

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Jaz sem full body silikonsko zascito kupil preko ebaya. Par dolarjev sem dal za njo,jo pa se cakam ker je bil prodajalec iz kitajske in traja predno to pride. Bom povedal kako se obnese ko dobim. Upam da bo ta teden. Narocil sem pa prozorno
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
OK, moja napaka. Uglavnem naročil sem tistega brez gume čez sprednje tipke saj se s tem pomoje skoraj da ne da uporabljati optičnega joysticka, že zdaj je dosti nenatančna zadeva.
 
Nazadnje urejeno: