HTC Desire vs. Nexus One

Sali

SecretAgent
Osebje foruma
14. sep 2007
290
0
16
Na obrobju Goričkega
Citat:
Uporabnik psytoma pravi:
se komu dogaja na desire da se mu ekran sploh ne ugasne? Recimo videl sem neodgovorjen klic od 13:15 ure ob 14h je ekran bil še kar prižgan

Meni se to tudi dogaja. Nagaja neka aplikacija. Sumim na Facebook.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik Alex pravi:
KSZ

Meni se pa ta folijo Vituki 160 na Desire ne dopade. Imam jo od včeraj in imam občutek da se jo bom kmalu znebil, saj je sedaj telefon zelo neodziven, meniji se odpirajo kar sami, parkrat moram potegniti po displeju, da se sploh lahko oglasim na telefon, ...

imam enako folijo in s samodejnim odpiranjem menijev in neodzivnostjo nimam težav. S folijo sem zelo zadovoljen
 

psytoma

Pripravnik
2. feb 2010
251
1
18
FB ne nagaja pri ugašanju ekrana, ker ga ne uporabljam .
 
Nazadnje urejeno:

desireee

Zelenc'
27. maj 2010
5
0
1
Uporablja kdo navigacijo sygic, če jo bi ga prosil, če mi pošle zasebno sporočilo kje jo je dobil(ilegalno verzijo) al pa sem odpiše kakor želi.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
Danes sem se malo igral z Desire-om......[censored] to ni zame
frown-1.gif
Ali pa jaz nisem tip uporabnika za touchscreene.
Ekran super, vse ok, samo to ni zame
frown-1.gif
Zgleda sem bolj klasičen uporabnik.

Pred 2 leti sem isto imel avanturo z N95 8GB, prodal takoj.

Interesenti, ponudbe na ZS.....

Bom verjetno ostal na W800i ali vzel E52. Še najraje vidim, da nekdo ponudi novo, zamenjava + doplačilo.
 

psytoma

Pripravnik
2. feb 2010
251
1
18
Pisal sem na mobitel glede radarske slike padavin na planetu in na ARSU in tole so odgovorili:
Pozdravljeni,
odgovarjam vam iz Centra za pomoč naročnikom.

Vaše sporočilo sem posredovala sodelavcem iz Oddelka Tehničnih informacij. Povedali so mi, da je hrošč v operacijskem sistemu tega mobitela, zato ne podpira animirane GIF-datotek. Zaenkrat rešitve tega hrošča ni. Za podrobnejše informacije se lahko obrnete tudi na uradnega uvoznika: AIMHIGH plus, d. o. o. , 01 513 95 55.
 

selig

Zelenc'
3. nov 2009
9
0
1
Citat:
Uporabnik psytoma pravi:
Pisal sem na mobitel glede radarske slike padavin na planetu in na ARSU in tole so odgovorili:
Pozdravljeni,
odgovarjam vam iz Centra za pomoč naročnikom.

Vaše sporočilo sem posredovala sodelavcem iz Oddelka Tehničnih informacij. Povedali so mi, da je hrošč v operacijskem sistemu tega mobitela, zato ne podpira animirane GIF-datotek. Zaenkrat rešitve tega hrošča ni. Za podrobnejše informacije se lahko obrnete tudi na uradnega uvoznika: AIMHIGH plus, d. o. o. , 01 513 95 55.

android 2.1 animiranih gifov ne podpira
2.2 froyo naj bi to pomanjkljivost odpravil
 

psytoma

Pripravnik
2. feb 2010
251
1
18
Dobil sem folijo za ekran vikuiti, na kakšen način naj najkvalitetneje očistim ekran?
 

_Dejan_

Zelenc'
22. apr 2010
29
0
1
Okolica lj.
www.carpc.si
Citat:
Uporabnik psytoma pravi:
Dobil sem folijo za ekran vikuiti, na kakšen način naj najkvalitetneje očistim ekran?

Hej jaz sem na svojem prvo uporabil krpico za očala, vendar ker so mi prišle vmes smeti sem očistil z Vikuiti krpico za čiščenje zaslonov in valjčkom za odstranjevanje mačjih/pasjih dlak. Sodelavec če prav vem je kar z krpico za očala in je ok. Ni toliko važno z kom očistiš, le da je res dobro očiščeno...
 

psytoma

Pripravnik
2. feb 2010
251
1
18
sem uporabil krpico za očala in je recimo vredu, edino ene 2 pikice se opazijo, nevem a je kakšna majhna smetka, da se folija ne more "vsesti" ali kaj

edit: so ble smetke tiste pikice, sem lepo dvignil folijo s konico bucike in potem z lepljivim valčkom očistil
 
Nazadnje urejeno:

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik psytoma pravi:
sem uporabil krpico za očala in je recimo vredu, edino ene 2 pikice se opazijo, nevem a je kakšna majhna smetka, da se folija ne more "vsesti" ali kaj

Najbrz je smet ja. Jaz sem na mojega v n-tem poizkusu uspel brez smetk nalepiti folijo
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
jst vzamem vlažne robčke za čiščenje očal, da ekran razmastim. potem pa še s krpico za očala drgen toliko časa, da ves prah zgine. vmes še mal pihnem v njega in to parkrat ponovim. do sedaj že par telefonov v prvo brez prahu
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Novi update je za Desire. Med drugim je sedaj možna vremenska napoved po mestih in ne samo za Slovenijo.