HTC Desire vs. Nexus One

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
dodatno baterijo zarad porabe
wink-1.gif
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Folijo imam jaz Vikuiti DCQ-160, mislim da sem napisal pravo oznako, to je tista ki se jo lahko vzame iz aparata in opere. Sem zelo zadovoljen. Ni nobene razlike v kakovosti slike na zaslonu in odzivnosti le tega.
 

_Dejan_

Zelenc'
22. apr 2010
29
0
1
Okolica lj.
www.carpc.si
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Folijo imam jaz Vikuiti DCQ-160, mislim da sem napisal pravo oznako, to je tista ki se jo lahko vzame iz aparata in opere. Sem zelo zadovoljen. Ni nobene razlike v kakovosti slike na zaslonu in odzivnosti le tega.

Tudi sam imam to folijo(Vikuiti DQC -160) na svojem Desire-u in je super. imam pa jih še nekaj viška če koga zanima
wink-1.gif


Citat:
Uporabnik Jado pravi:
torej imate večina 1-2gb paket neta?

Tudi sam imam itak đabest 1GB in mi je dovolj

Citat:
Uporabnik Cunami pravi:
Mene pa zanima ali tudi vaš Desire, potem ko naredi sliko,sliko precej poslabša ko jo pogledamo v galeriji. Slika takoj po slikanju ko ostane na zaslonu je precej boljša od tiste,ki jo potem lahko pogledamo v galeriji.

To je čisto normalno. Tako je narejena galerija, da ti prikazuje thumbnail-e in šele ko zoomiraš odpre pravo sliko in je prave kvalitete. Na ta način je browsanje med slikami manj obremenjujoče in hitrejše...
 
Nazadnje urejeno:

desireee

Zelenc'
27. maj 2010
5
0
1
Jaz sem tud nabavo Desire pri tušmobilu pkate vesolje(20 evrov m. 2gb interneta ter klici sms-i zastonj.) 230 evrov( dobo še 60 evrov popusta za podaljšanje naročnine..) V glavnem za 170 evrov.

Zanima pa me ali je kdo že nabavil sledeče stvari:
-torbico
-avotnosilec
-avtopolnilec
-zaščitno foljo

Ne mi pisat kje se, da dobit(poznam ebay....). Sprašujem samo tiste ki ste že kupli, zanima pa me cena, poštnina in ali vam odgovarja.

Ful bi bil hvaležen za te informacije!!
 

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
898
90
28
select 1 from dual;
folija vikuti 160 cca 9 evrov
docking station made in chna 19 evrov
torbico imam naročeno original htc s520 cca 15 evrov
za nosilec za avto se še odločam.

upam, da to pomaga
smirk-1.gif
 

_Dejan_

Zelenc'
22. apr 2010
29
0
1
Okolica lj.
www.carpc.si
Citat:
Uporabnik shootek pravi:
folija vikuti 160 cca 9 evrov
docking station made in chna 19 evrov
torbico imam naročeno original htc s520 cca 15 evrov
za nosilec za avto se še odločam.

upam, da to pomaga
smirk-1.gif

vikuiti dqc-160 - Zadovoljen
htc PO S520 - Tak tip torbice mi ne ustreza, ker ne nosim telefona v žepu ampak za pasom. Kupil sem jo izključno za takrat ko grem ven(disko, natrpane zabave) ko dam telefon v žep in je torbica prevelika...
 

desireee

Zelenc'
27. maj 2010
5
0
1
Hvala za informacije, čeprav najbolj me je zanimal avtonosilec. Kajti v Sloveniji še ni za dobit origanlnega za Desire, ve mogoče kdo za kakšno zaupljivo internetno stran-trgovino kjer se da dobiti nosilec, ter je poštnina free al pa za mli dnar!?

Dejan mi prodaš torbico? No če ne, mi povesta kje sta jo nabavla in kje sta nabavla folijo?
 

_Dejan_

Zelenc'
22. apr 2010
29
0
1
Okolica lj.
www.carpc.si
Citat:
Uporabnik desireee pravi:
Hvala za informacije, čeprav najbolj me je zanimal avtonosilec. Kajti v Sloveniji še ni za dobit origanlnega za Desire, ve mogoče kdo za kakšno zaupljivo internetno stran-trgovino kjer se da dobiti nosilec, ter je poštnina free al pa za mli dnar!?

Dejan mi prodaš torbico? No če ne, mi povesta kje sta jo nabavla in kje sta nabavla folijo?

BigBang ima baje en dober univerzalni nosilec...

Torbice ne prodam ker jo bom občasno rabil. Kupil sem jo preko ebaya. Folijo pa lahko dobiš pri meni
wink-1.gif
 

selig

Zelenc'
3. nov 2009
9
0
1
Torbico htc s520 sem jaz naročil na amazon.co.uk, pri prodajalcu total discount stores
s poštnino vred je bila cena £12.76
(£5.81 torbica in £6.95 Shipping & Handling)
 

desireee

Zelenc'
27. maj 2010
5
0
1
Joj kaj nisi reko, bi si razdelila poštnino, če še ima kdo namen kupiti to torbico naj pove si lahko delimo stroške poštnine...!
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
944
91
28
Ljubljana
KSZ

Meni se pa ta folijo Vituki 160 na Desire ne dopade. Imam jo od včeraj in imam občutek da se jo bom kmalu znebil, saj je sedaj telefon zelo neodziven, meniji se odpirajo kar sami, parkrat moram potegniti po displeju, da se sploh lahko oglasim na telefon, ...
 

psytoma

Pripravnik
2. feb 2010
251
1
18
se komu dogaja na desire da se mu ekran sploh ne ugasne? Recimo videl sem neodgovorjen klic od 13:15 ure ob 14h je ekran bil še kar prižgan