HTC Desire vs. Nexus One

axl155

Pripravnik
27. dec 2007
50
1
8
Hvala za odgovor, ma se prej znajdem z italijanščino kot ang
smile-1.gif
 

Perica

Pripravnik
13. okt 2007
438
1
18
Imaš tudi ceneje. Nosilec+polnilec+USb kabel=16€, e-bay. Za torbico pa dodaš cca.10€.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
men zdrži dan do dan pa pol.
Hodim dost na net, pa twitter, pa net je skos pržgan. Mi je ratal v tem mescu skurit že 640MB:) Tolk mi še ni ratal do zdej, pa sem tut že prek pc-ja surfal.
youtube kr papa megabajte:)) zaslon in kak program pa baterijo.
 

Cunami

Pripravnik
3. feb 2009
32
0
6
Mene pa zanima ali tudi vaš Desire, potem ko naredi sliko,sliko precej poslabša ko jo pogledamo v galeriji. Slika takoj po slikanju ko ostane na zaslonu je precej boljša od tiste,ki jo potem lahko pogledamo v galeriji.
 

MaTiCeKSI

Pripravnik
14. nov 2008
64
0
6
Cunami ja, to je normalno in hkrati zelo zelo motece. Cez cas spet boljsa postane, kot da ne bi uspel naloudat.

Drugace pa ne vem, ce je ze kdo napisal, na netu je ze na voljo updejt. Link
 
Nazadnje urejeno:

Cunami

Pripravnik
3. feb 2009
32
0
6
Ok. Hvala. Spodnji update pa je zakaj? nisem uspel razbrati iz tvojega posta.

Je to uradni update?
 
Nazadnje urejeno:

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Kolikor sem sami vceraj pigledal ime datoteke naj bi bil radio update? Se pravi update za telefonski del aparata?
 

Perica

Pripravnik
13. okt 2007
438
1
18
Jado: je pa tudi vprašanje kakšna je ta folija, ker z temi poceni folijami nimam ravno dobrih izkušenj.
 

Cunami

Pripravnik
3. feb 2009
32
0
6
Imam še eno vprašanje ker sem nov na Androidu. Kako si naložim na telefon določeno aplikacijo,ki je ni na Marktu. Imam datoteko primer: "Gallery3D.apk", telefon povežem preko usb kabla, nato pa datoteko dan na telefon ,ki se mi pokaže kot zunanji disk. Kako pa potem to datoteko na telefonu zaženem?

Po prvih izkušnjah z telefonom, se mi zdi da mu v osnovi manjka en pravi file manager.

Že v naprej se zahvaljujem za odgovor.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
Evo pa ga imamo:

še 1x rabim

folijo
torbico
avto polnilec z nastavkom

še kaj?

:p