HTC Desire vs. Nexus One

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
No sej backbody je ok
smile-1.gif


tudi tole je ok

http://cgi.ebay.co.uk/2-x-Jell...=item3a5ad8bf5d

preveč je izbire.
 
Nazadnje urejeno:

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
944
91
28
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Dare1 pravi:
Potegni dol ROM z linka, ki sem ga dal na prejšnji strani, Pred posodobitvijo naredi backup telefona, saj ti pobriše vse kontakte, SMSje,...

Po restartu se je zadeva uspešno updejtala.

Jeb... winsi ups, HTC Sense.
grims-1.gif
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Lepa cena pa zastojn poštnina
smile-1.gif


Pazi samo na to, da nimaš desira v kakem silikonu oz. podobno, ker pol nebo več pasal na stojalo, dokler ga ne slečeš.
 

Sali

SecretAgent
Osebje foruma
14. sep 2007
290
0
16
Na obrobju Goričkega
Ima kdo podobne težave. Uporabljam Desire na Mobitel omrežju. Večino časa imam izklopljeno 3G omrežje ker ga doma ne sprejemam. Telefon se povezuje preko Edge-a. Opažam, da med aktivno podatkovno komunikacijo nisem dosegljiv in potem dobivam SMS o nedosegljivosti.
Se komu dogaja enako?
Uporabljam pa FW: 1.21.405.2 nadgrajen komplet.
Hvala
 

Sali

SecretAgent
Osebje foruma
14. sep 2007
290
0
16
Na obrobju Goričkega
Sem klical na Mobitel support in so mi odgovorili, da je to pač tako pri njih, če je aktivna edge povezava ne deluje sprejem klica. Omenili so pa mi, da obstaja free aplikacija, ki prekine data ob prihajajočem klicu. A mogoče ve kdo kaj okrog tega??
Hvala
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
ponesreči sem zbrisal un widget uro z vremenom, kako pridobim nazaj?
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
widget sem že našel
smile-1.gif


nujno mi pomagajte pri navigaciji prosim igo ne dela :p

pa nujno rabim neko pouch torbico hudiča no, pa en avto nosilec da je kvalitetno?

bvader kaj si ti kaj vzel....hehe
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
widget sem že našel
smile-1.gif


nujno mi pomagajte pri navigaciji prosim igo ne dela :p

pa nujno rabim neko pouch torbico hudiča no, pa en avto nosilec da je kvalitetno?

bvader kaj si ti kaj vzel....hehe

jaz imam na zaslonu folijo, etui imam takšen kot ga dobiš poleg nexus one, identičen le da nimam tistega robotka gor narisanega, dobil pa sem ga gratis ko sem neke rezervne dele naročal za iphona iz kitajske
smile-1.gif
avtonosilec univerzalen je baje dober iz big banga, sem ga zadnič gledal, zdi se mi da pride 14€ in mi je deloval kar OK, nisem ga pa kupil ker nimap potrebe po njem

kar se iGo tiče, se z njim sploh nisem ukvarjal. Naloženega imam CoPilot Live in mi odlično služi, nobenih komplikacij z inštalacijo itd...

a se nisi že vmes hotel znebiti desierja? :D se ti je prikupil po nekaj dneh uporabe? hehe
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
jep hehe
smile-1.gif
ma copilot ma gnil vmesnik in mape?

brando folijo hotel naročiti pa vrže paypal error?
 
Nazadnje urejeno:

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Jaz pa sem po updatu Desira opazil, da mi po polnjenju baterije, takoj skoči na 90%
confused-1.gif

Še kdo opazil podoben problem?