HTC Desire vs. Nexus One

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
No. Jaz dosegam maximalno hitrost 10Mbitov z AndFTP clientom. Koliko je z ES file explorerom nevem ker ne kaze hitrosti.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
kako že naštimam preko wlana? mape sharane vidim, ko kliknem da bi videl vsebino " network path not found or time out. Please try again".
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Ok z AndFTP dosegam 1.2MB/s in z aFileSync katero je bolj sinhronizacisjki ftp client kot pa normalni pa celo 1.5MB/s. Ce se pa ekran izklopi pa obema hitrost padne na 50%. Ocitno gre procesor v sleep mode.
Vsi ostali ftp clienti razen greyhounda nisem mogel sprobati ker nemorem dobit pa delajo se pocasneje.
 
Nazadnje urejeno:

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.363
231
63
Končno sem tudi jaz dočakal Desire in se že igračkam z njim.
smile-1.gif

Gor sem nametal par aplikacij in iger, potem pa mi je hitro začelo javljati, da mi zmanjkuje prostora... WTF?!!! Vse inštalira na pomnilnik telefona, namesto, da bi dal na kartico, kjer je precej prostora na razpolago. Sem 100%, da obstaja rešitev za ta problem (verjetno je celo kje v tej temi že bila napisana). Lahko malce pomoči?
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik ishtar007 pravi:
Končno sem tudi jaz dočakal Desire in se že igračkam z njim.
smile-1.gif

Gor sem nametal par aplikacij in iger, potem pa mi je hitro začelo javljati, da mi zmanjkuje prostora... WTF?!!! Vse inštalira na pomnilnik telefona, namesto, da bi dal na kartico, kjer je precej prostora na razpolago. Sem 100%, da obstaja rešitev za ta problem (verjetno je celo kje v tej temi že bila napisana). Lahko malce pomoči?

Boš moral počakat na Froyo update (2.2), ker ta podpira moznost shranjevanja aplikacij na kartico. Lahko pa ga rootaš in naložiš app2sd.
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.363
231
63
xXx, hvala za hiter in konkreten odgovor. Telefon mi je zaenkrat res všeč edino neverjetno se mi zdi, da ima lahko tako 'napako' in te s tem na hitro omeji s količino aplikacij in iger, ki si jih lahko naložiš.
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
ksz.

Danes nabavil Desire, bil je kupljen pri Mobitelu, ne najde pa nadgradnje. Nekaj sem zasledil na hrvaskih forumih, da so umaknili update, ve kdo kaj o tem in ima podobne izkusnje ?
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
čudno...moj po updejtu deluje tako kot prej, brez komplikacij...

vmes, po treh tednih čakanja sem končno prejel silikonsko "oblekico" za Desierja in paše super gor, v milimeter...vse tipke lepo dostopne, odprtina za kamero, zvočnik itd...narejena v nulo...všeč mi je, da telefon zdaj dejansko slišim če me kdo kliče, ker prej, ko sem ga imel v tistem etuijčku, ki pride poleg Nexusa sem kljub najvišji stopnji zvonjenja velikokrat preslišal zvonjenje aparata
smile-1.gif
če kdo želi lahko slikam da vidite kako izgleda na aparatu
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Citat:
Uporabnik BeerBelly pravi:
Nič nisem slišal o tem, da bi update umaknili. Je pa res, da so bile nekatere motnje v delovanju po updejtu.
Kateri release imaš trenutno?

1.15.405.4

Sem bral o nekaterih tezavah na xda, mogoce da bi zaradi tega umaknili updejt ? Zanimalo me je pac, ce je konkretno v zadnjih 2 dneh kdo uspesno nadgradil