22. nov 2008
1.885
687
113
Ja kar divje tekme. Sicer vsi komentatorji hvalijo bolj kot ne Dallas ampak obe tekme bi lahko šle tudi v drugo smer.
Naredili so max kar so lahko samo morajo ostati v miselnosti, da nič še ni narejeno. Če jim uspe zaključiti v Dallasu bo več kot odlično.

kemb

Majstr
7. okt 2018
721
728
93
Tole pa je bila tekma živcev. Od tako rekoč izgubljenega položaja, do težke zmage. Zadnja trojka doncica pa zmaga.. :aplauz:

Ador

Majstr
7. avg 2019
704
366
63
"Bedak - Junak", to se tako reče, sem pač spremljal tekmo v živo in po prvi četrtini so ga vsi precej kritizirali, še na začetku drugega polčasa isto, zgrešil dva zelo enostavna meta potem se je pa odprlo..... Noro, lahko rečem da so bili vsi v roku petih minut junaki, ne samo Luka. Je pa bil pač on tisti ki je dodal piko na "i"!

netko

Guru
25. jul 2007
6.783
2.095
113
Daj pusti ga…. Ga ne rabimo. Rajši uživajmo v tekmah ki kot je rekel prejšnji - bi se hitro lahko obrnile v drugo smer
Vsaka tekma se lahko obrne tako ali drugace in obrnile so se jim tudi obratno ampak eno je jasno pa ne od danes ali od prejsnje tekme jasne so se nekaj let... Luka je eden tistih, o katerih se bo govorilo se dolgo po tem ko bo nehal kariero pa ima lahko pet kil premal al pa 20 prevec in o njem se ne bo govorili zaradi kil ampak zaradi obcutka in izjemne kosarkarske inteligence

Ador

Majstr
7. avg 2019
704
366
63
Poglejte si danes zadnjo minuto tekme Indiana - Boston...... Carlisle si še sedaj puli lase... Nor zaključek.

Schime

Guru
1.885
687
113
Zajebal so že prvo tekmo.
Drugac pa se vid, da so neizkušeni. Kolk sem na hitr pogledu so laufal, ko kure brez glave.

Ador

Majstr
7. avg 2019
704
366
63
Res dobra tekma, najboljši je bil pa zaključek! Ga ni bilo junaka ki bi napovedal da bo po treh tekmah 3:0 za Dallas.