Kuhanje v pečici

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.554
8.909
113
Pamet si ti začel solit, ampak pustva detajle, se ne bomo pr kuhi kregal. Če kuhaš, pol se itak nisi našel v mojih "zbadanjih". Hud štedilnik, žal pri meni neizvedljivo, podobno kot z 90 pečico.

Če bi pa zadel jackpot, al pa če bi bil dons še enkrat 20, bi mel pa bajto z veliko kuhinjo ki se odpre v letno kuhinjo. Not bi blo pa vse od indukcije do šporheta na drva.
Ja ne vem no, rink novih pač ne boš naredu, čiste so lahko pa z malenkost truda po vsaki kuhi brez težav.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.223
3.374
113
Aha, men bos pa solil pamet da ne vem kaj je plin, pa da indukcije (90) itak ne uporabljam....ker da samo žena kuha... Evo samo slika iz enega mojega ex-stanovanja (kamor žensk sploh spuščali nismo - za šporhet seveda):
Tistile štekarji so pa na famozni lokaciji. Vsaka čast.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.554
8.909
113
jezek Pane mi rečt da si eden tistih ki drgnejo žare do sijaja. Za take pa res ni plin niti katerikoli žar al pa železna posoda.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji
Aha, men bos pa solil pamet da ne vem kaj je plin, pa da indukcije (90) itak ne uporabljam....ker da samo žena kuha... Evo samo slika iz enega mojega ex-stanovanja (kamor žensk sploh spuščali nismo - za šporhet seveda):
TECNOGAS!!!! top zadevca meli njihov vgradni set enih 15 let delal bp..no gorenjski je svoje poslanstvo zaključil po ene 4 letih.

Drgač pa od takih beštij kak bertazoni la germania, smalvic, ilve, lofra, glem gas ...ne morš falit