Kolesarstvo 24

darlev

Fizikalc
18. apr 2008
675
49
28
Ljubljana
Lepo ga je vidit spet na najvisjih stopnickah. Se mi pa zdi da za vsako zmago dosti bolj gara kot recimo Pogi. Pri njemu se zdi da pride do zmage bolj ‘enostavno’ in brez vecjega napora… Res komaj cakam kaj bo na TDF. Evenepol pa mislim da se ne bo sestavil v teh tednih do toura da bi bil konkurencen…
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.577
1.380
113
Iskajoč brata

Roglič: Gremo v pravo smer, tudi moštveni kolegi so naredili prave korake​


To bi bilo ok, če bi bili zdele marca, pa da bi bil zdrav do Toura.

Tako pa je Tour cez 4 tedne.... privoščim mu ful, vendar mu ne dam veliko možnosti... ampak ga ne odpisujem, mogoče kakšen slab dan v gorah, UAE ima super gorsko ekipo, ravninsko je bolj švoh, tako da kakšen veter lahko odpihne minute.... trije tedni so dolgi....

Da ponovim: dajmo naši kolesarji :cheer:

Pa čestitke Primožu za novo zmago :nazdravje:
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.279
4.788
113
V kolesarstvu se stvari v trenutku spremenijo. Za vsakega. Vsi glavni favoriti za tour so na kaki dirki že padli tako, da morali dirko zapustiti.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.760
3.615
113
V sredo se začne dirka po SLO. Kam se boste kaj postavili?
Na Krvavec grem tiča narisat.

Screenshot_20240610_185601_Samsung Internet.jpg


1718038405963.png
 
  • Haha
  • Wow
Reactions: aljoman in Ador

kajn

Guru
5. okt 2007
2.577
1.380
113
Iskajoč brata
Men je kar mal smešno, da vsi že vidijo Pogija v rumenem, pa sploh še štartal niso.
Kdor le kaj spremlja ve, da se za vsakem ovinku lahko zaključi trotedenska etapa.... lahko tudi že pred tem na treningu....

Tukaj pa lahko debatiramo, komentiramo, napovedujemo....

Glede na prikazano v sezoni, pa da bo brez poškodb in bolezni... bi kar napovedal rumenega Pogija....

Moja želja: Rumena majica Rogli, Pogi drugi, Mohoriču etapno zmago, zelo Slovenski Tour :cheer:

Bomo pa videli... dajmo naši kolesarji

EDIT: Dober članek: https://www.rtvslo.si/sport/kolesar...u-ne-bi-verjetno-pomenil-konec-kariere/711328
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe, 8888 in Ador

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.919
9.117
113
Ti si že OK, ni nate letelo. Poglej kake po FB pišejo, k da Pogi niti vstat ne rab, pa že ma Tour v žepu, da bi lohk še Urško na štangu zraven pelu, celo nor je, k ne gre potrgat še na Vuelto.... :bonk: Pol bo pa pregoru na kaki epski etapi, kar ni nemogoče in česar ne bi že videli, bodo pa ti isti bebci pisal, da se je usral ITD.

Se pa strinjam ja, sanjsko vse skup, od tega, da komentatorja na Eurosportu obvladata ŠČŽ do...ma tok je blo tega zadnja leta, da niti ne vem več. Moj VD fotra mi ne bi verjel, če bi mu to razlagu.

Bi pa Rogli iz srca prvošču ta Tour, sam kokr zdej stvari zgledajo, je to možno sam če Pogi pregori, al pa če se usuje.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.760
3.615
113
Pa dobr, saj vse greznice tudi ni treba prebrodit. Človek lahko dobi vtis, da mnenje lokalnega pijančka šteje enako kot mnenje vodje ekipe. Oziroma, če potegnemo analogijo z alterjem, ko se razpravlja o visokošolskem izobraževanju so najbolj glasni tisti s štirimi razredi OŠ.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.888
691
113
Jaz bi tudi privoščil Rogli, da osvoji TDF. Samo kot je že zapisano ne vem, če je to zmožen doseči ob konkurenci Pogačarja (Vingegaarda). Če so vsi zdravi mislim, da ne. Pri njem je pa še pogoj, da prvi teden zvozi brez padca. Ne vem na kateri dirki mu je nazadnje to uspelo.

Če se zdravstveno (ali padec) nič kaj posebnega ne zgodi ima po trenutnem stanju največ možnosti Pogačar. Sicer je vprašanje kako se mu bo poznal Giro samo vseeno mislim, da je letos (kar je do sedaj pokazal) v top formi.

Remco mi ni nikdar bil top faktor za osvojtiev TDF. Tudi, če bo v formi. Lahko se motim.

Vingegaard je pa neznanka kako se bo sestavil. Samo letos je Visma kar r*azfukana od poškodb.

Vedno se pa lahko najde še kdo tretji. Samo ob pogoju, da sta prva dva kakorkoli načeta.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

kajn

Guru
5. okt 2007
2.577
1.380
113
Iskajoč brata
Vse kaze da bo Vingegard na Touru:

1718698846252.png


pa tole so prekolesarili:

1718698959899.png



Vse se sestavlja po planih, štirje glavni favoriti, pa da vidimo...

Zdej bo treba samo še čas dobiti za tole kaj pogledat :)
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.043
2.474
113
Meni se še vedno zdi nemogoče po takšnem padcu in pnevmotoraksu, da se lahko pripravi za Tour in boj za zmago.