SP 2022 v odbojki

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kako čudno, da pri tolikokrat razprodanih Stožicah, odbojka na Alterju nikogar ne zanima. Očitno je to res igra Ljubljančanov. :jok: Samo v informacijo, smo v polfinalu svetovnega prvenstva. :cheer::cheer:
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
Kako čudno, da pri tolikokrat razprodanih Stožicah, odbojka na Alterju nikogar ne zanima. Očitno je to res igra Ljubljančanov. :jok: Samo v informacijo, smo v polfinalu svetovnega prvenstva. :cheer::cheer:
Kdo je rekel da nikogar ne zanima?

Samo teme ni bilo odprte ;).

Kapo dol fantom!

Jaz sem bil na tekmi proti Francozom s katereimi smo pušnili :p
1662614162295.png
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Kako čudno, da pri tolikokrat razprodanih Stožicah, odbojka na Alterju nikogar ne zanima. Očitno je to res igra Ljubljančanov. :jok: Samo v informacijo, smo v polfinalu svetovnega prvenstva. :cheer::cheer:
Gledam in uživam...
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Odbojka se močno gledal vidim, tudi ženska reprezentanca je uspela v nekih kvalifikacijah.

Naši pa klavrno luznili, ko je šlo za medalje.

Sodim po rezultatu, gledal tak nisem, ker je nemogoče gledat fantovsko veselje in objemanje, trepljanje po vsaki piki...

Negledljiv šport, pri ženskah sem vklopil prenos slučajno pa gledalcev na tribunah ni bilo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Roko na srce, karte so se povsem pravilno poravnale. Italijani so spredaj, Poljaki za njimi in pol Brazilci pred našimi. Realno samo mi ne spadamo v to četverko, ostali trije so odbojkaške velesile!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in Sonny_Chiba

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Naši pa klavrno luznili, ko je šlo za medalje.

Saj to se je vedelo kaj se bo zgodilo takoj ko smo spušili Italijane. Zagotovo, Brazilija je rang nad nami ampak ni poanta v tem. Naša težava je vedno ta, da si zastavimo previsoke cilje, nerealna pričakovanja... in ko nam zdrsne... potem smo bogi, smo prizadeti, krivo je vse ostalo in ko smo v tem "not", še tistega ne pograbimo kar bi lahko. Bog ne daj sa zdrsne košarkarjem v polfinalu, takrat zagotovo spušimo tekmo za 3. mesto. Kak bi rekli, več 100 puta viđeno.

Sicer pa svaka čast za 4. mesto.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in BornSkeptic

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Italija, Poljska, Brazilija potem pa dolgo nič potem naši. Ti trije so sigurno na višjem nivoju kot naši. Ja svaka jim čast, za tako državico je to fenomen.
Samo našim se je videlo da imajo naštudirano par akcij in če to ni šlo se jim je vse podrlo.
Pozitivno presenečen nad Možičem, ki je bil premalo v igri.
Veliko negative pa naredijo naši mediji in mentaliteta.
Ja točno to:
"Naša težava je vedno ta, da si zastavimo previsoke cilje, nerealna pričakovanja... in ko nam zdrsne... potem smo bogi, smo prizadeti, krivo je vse ostalo in ko smo v tem "not", še tistega ne pograbimo kar bi lahko."
Sem pa privoščil Italijanom za zmago nad Poljaki, predvsem zaradi samega odnosa, do naših in igralcev in navijačev.
Upam, da jih v košarki nabijejo, da bodo spet imeli dolge nosove.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Kot si rekel, IT, PL, BR so bili na bistveno višjem nivoju od naših. Samo če pogledaš kako so Poljaki in Italijani servirali. Noro, serve na drugačnem nivoju. Prav tako pri teh dveh ekipah neverjetno kako malo žog pri servisu je končalo v mreži in to kljub vsem tem silnim batinam. Tako da ja, 4. mesto popolnoma realno.

Kar se pa tiče košarke, ne dvomim da bomo Poljake nabili. Od kdaj te Poljak zna igrat košarko? Ne me j*ebat. Se pa potem križamo z Italjani koliko sem gledal? Tudi Italjan dvakrat ne more imet takšnega dneva in sreče.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.297
2.395
113
še v SLO - ampak komaj
Pa nekak dvomim, da bodo Lahi uspeli Francoze premagat.
Je pa vseeno treba najprej Poljake premagat - to kar je “ostalo” na Eurobasketu lahko vsak vsakega premaga (v smislu, da imaš malo slabši dan, ta drugi pa malo boljši).