DOBRE gostilne, SLABE gostilne

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.929
1.094
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
A to zeleno svinjarijo so ti avtomatsko gor vrgli ali si sam polil?
To je trzaska omaka, spodaj pa rukola.
Tisto je svinjarije, ki ubije okus ribe. In ne maram gostiln, kjer to kar sami čez polijejo. Ker potem je treba čakat, da odnesejo in spečejo novo porcijo (še lepše je, ko cela družba vstane in odide, če natakar tega noče naredit). In seveda - če čakamo na nove ribe, naj še vse ostalo novo prinesejo, da bomo vsi za mizo imeli hkrati hrano, ne da nekoga čakamo in potem mrzlo jemo.
Kazen mora biti ...
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Ja sej tko je ponavadi, s takimi omakami zakrijes slab okus ribe ali pa slabo pripravo, tako je tudi pri zrezkih z sirovo omako itd.
 

scania

Pripravnik
27. jan 2008
350
5
18
ACTROS 1851
evo po pohajkovanju sem naletel na gostilno v kateri sem zelo dobro jedel in pil....zato jo predlagam tudi vam: Gostilna Pri Slavi v prekmurju v vasi Gančani le majhen streljaj od Beltincev.Postrežba super,hrana prva liga, pivo je p skoz enako!!

Majo še brez žičn internet kar je zelo pohvalno. www.pri-slavi.si
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.175
2.378
113
v lokalni ostariji
scania: a se ti ne zdi dovolj reklame?

drugace pa portus ima odlična bikova jajca... mmm... je pa res da niso najcenejši... malo naprej je še gostilna furman (pri rampah čez železnico na rakeku) dobra hrana, poceni...
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
V vasi Lokev na Krasu sem bil na kosilu torek v gostilni Ambasador, je kar ob cesti. Sicer imajo v ponedeljek in torek zaprto ampak, ker se pozna lastnikovega sina je bilo za nas odprto. V glavnem pršut in panceta ter kruh, ODLIČNO za na vrh pa še jota, ki je prav tako bila odličnazraven pa še teran in skoraj mi ni bilo za it naprej! Lahko samo pohvalim!
zmaga.gif
 

man007

Pripravnik
20. dec 2007
359
2
18
nori-na-bicikl.blogspot.com
Končno sem uspel priti v delovnemu času v gostilno Majerija v vasi Slap pri Vipavi. Bila mi je obljubljena odlična hrana, vendar so me uspeli še presenetiti ...
smile-1.gif
. Opravičujem pa se za slabe fotografije, mobilniki pač niso vsemogočni.

Začetek:
Domač salam z zeliščno skuto v vipavskem mlincu


V sredini:
Hrustljave petelinove prsi zložene s paradižnikom, baziliko in kaprami ter pečen mlad krompir


Za konec:
Rabarbarina pena z melonino omako in gozdnimi sadeži


Vse za prste polizat. Priporočam.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.256
113
To že
wink-1.gif
Se pa strinjam da se ni treba tako nabasat kot sem se jaz včeraj v La Cantini v Mariboru...
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.670
1.587
113
zlati lev v mariboru. Frajeri nimajo razčiščenih pojmov kaj pravzaprav prodajajo, ali pa se delajo norca. Poznamo vešalico navadno in dimljeno. Gre za isti kos mesa, samo da je en dimljen, drugi ne. No in oni prodajajo za dimljeno vešalico kos šunke z mastjo po sredini
stupid-1.gif
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik scania pravi:
evo po pohajkovanju sem naletel na gostilno v kateri sem zelo dobro jedel in pil....zato jo predlagam tudi vam: Gostilna Pri Slavi v prekmurju v vasi Gančani le majhen streljaj od Beltincev.Postrežba super,hrana prva liga, pivo je p skoz enako!!

Majo še brez žičn internet kar je zelo pohvalno. www.pri-slavi.si

Bila tam po kopanju ta vikend.
Hrana dobra in porcije OGROMNE. Cene pa smešne!!
evil.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.670
1.587
113
od petka obratuje v mariboru indijska fast food restavracija na vogalu partizanske in meljske. tam ko je bil nekoč memphis bar. V lasti jo ima indijec, ki je faca za okrog past, hrana pa odlična, predvsem pa po original indijskih receptih, se pravi da je začinjena ko sam pes mater. priporočam
zmaga.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.256
113
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
od petka obratuje v mariboru indijska fast food restavracija na vogalu partizanske in meljske. tam ko je bil nekoč memphis bar. V lasti jo ima indijec, ki je faca za okrog past, hrana pa odlična, predvsem pa po original indijskih receptih, se pravi da je začinjena ko sam pes mater. priporočam
zmaga.gif

Grem še ta teden poizkusit
cool-1.gif
 

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Zdravo!

Potrebujem nasvet...
v okolici dolenjskih toplic me zanima, kje se kaj splača pojesti. Priporočljivo je da je letni vrt

sprasujem se.gif

pozdrav.gif
 

Dante

Pripravnik
3. sep 2007
544
0
16
Pohvale za gostilno Pr' Slavcu v Zalem Logu. Imajo odlične postrvi in tudi ostalo po ugodni ceni.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.