DOBRE gostilne, SLABE gostilne

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

man007

Pripravnik
20. dec 2007
359
2
18
nori-na-bicikl.blogspot.com
to maš pa res..
frown-1.gif
 

qbm

Pripravnik
1. sep 2007
160
0
16
Oaza - Mlajtinci
zmaga.gif
moram pohvalit, lep ambient in relativno nizke cene, hrana odlična. Npr. argentinski rumpsteak v chili omaki z rukolo in slanino, pečenim krompirjem in zelenjavo na maslu = 13€
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
Ne, že dolgo nisem jedel tam.
redface-1.gif

Je pa še ena fajna oštarijca na Goriškem sam se ne morm spomnt imena. Ko se spomnim, javim
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
Citat:
Uporabnik as21 pravi:
a lahko izvemo kaj več informacij?

o čem? O Zigante Livade?

Predjed: mlad kravji sir s tartufi in motovilcem, kruhki (mlečni, mlečen s tartufi in sezamom, pa še en z makom in tartufi)
Glavna jed: kozji sir s tartufi na rukoli, testenine s tartufi

Res odlična restavracija
zmaga.gif


@miha013: No, probaj se spomnit
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
Meso
shocked-1.gif


Ni ravno gostilna, ampak je pa za pohvalit: Danes sem probala 4 različne tortice v Dolce Viti v Perli ... odlične so bile
zmaga.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.253
113
Joooj westie, kako delas. Brez mesa ni obroka, veš da če me pelješ na tak brezmesni obrok da nekje mora potem past "kos" mesa
grims-1.gif
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
ksz...

Zakaj nihce ne napise cene? Vsi samo kako je odlicno ampak nekateri recimo imajo limit, ki so ga pripravljeni odsteti, tole vse skupaj pa deluje napol japijevsko.
tongue-1.gif
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Jaz pa k tvojemu predlogu dodajam se komentar, da bi morda lahko nehali pisat "tam imajo dobre pice, jedel sem dobro pico", namesto tega pa bi se skoncentrirali res samo na gostilne, ne pa picerije, ki ji imas na vsakem vogalu
smile-1.gif
.

LP,
PIC
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
ksz...

Zakaj nihce ne napise cene? Vsi samo kako je odlicno ampak nekateri recimo imajo limit, ki so ga pripravljeni odsteti, tole vse skupaj pa deluje napol japijevsko.
tongue-1.gif

Mogoce pa ne vejo, ker drugi castijo
grin1.gif
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Hum, ideja ampak vrli programerji bi lahko izdelali eno formo (vem, da to ni specificen ampak splosen site), kamor bi ljudje vpisovali dolocene zadeve okoli teh ostarij (ime, lokacija), magari bi lahko zgolj z zvezdicami (tako kot ebay feedback) ocenili postrezbo, parking, wc, hrano ter value/price. Vse skupaj pa se razdeli v ene tri kategorije, kjer se loci menze od navadnih gostiln in picerij ter recimo visjo klaso, da ti je takoj jasno kam pogledat, ko hoce ljubica na vecerjo.
grin1.gif


Random pa bi alter gurmanska odprava sem in tja preverila pristnost ocen.
grin1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
ksz...

Zakaj nihce ne napise cene? Vsi samo kako je odlicno ampak nekateri recimo imajo limit, ki so ga pripravljeni odsteti, tole vse skupaj pa deluje napol japijevsko.
tongue-1.gif
Verjetno (vsaj pri meni je tako) zato, ker pozabim, predn kaj napiše. Računov iz ogstil ne spravljam, nekaj napol na približno pa nima smisla pisat.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.