Denis Dame

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.121
48
48
122
*
-------------------------------------------------------
Soc.Med™.Un-Lock = zalmos.com
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OT-info za tiste s kraškega roba, ki razumete zahodne sosede in imate "TV na anteno" ali ...
@-ITA : social.byoblu.com/about ; Byoblu-TV_ch.55_Uhf-746MHz DVB-T Monte Belvedere (TS)
http://alturl.com/7bfr2 -Classic-OL oz.https://www.genyt.net/search.php?q=Byoblu.com


.... jest mam pa fršlus samo do jaja ... :bonk: ... res pa je, da že preveč dol visijo :zavijazocmi: ... bo treba mini ženski "joškovnik" nabavit in zavezat odzad, da jih držijo višje - pri hoji tolčejo skor po kolenih :evil: ... :cheer: ... :valjamse:
*

A si ta tvoj podpis lahko mal zmanjsas? Pa ponavadi se v njega pises...
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in zino

Dualis

Fizikalc
30. nov 2008
405
239
43
Grozno sploh nimam besed. Pa saj otrok ni kriv, krivi so starši samo tole je pa res žalostno gledati. V kakšnega odraslega človeka bo tole zraslo??????
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.954
113
MY SOCIAL MEDIA: =Instagram: julijasbeautyofficial
=TikTok: julijasbeauty
sledi še = Onlyfans: julija&dick čez nekaj časa...
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: Kamele0N

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
Hanzi to je realnost današnje mladine. Večini je cilj, da bojo youtuberi v življenju. Pri pubecih sicer prevladujejo bodoči pro gejmerji. Ampak ja na kratko to je to.
Ti si tudi švasal ko si mali bil. Ker si vedo, da boš šlosar ko boš vlki (poklic je naključno izbran).
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.753
113
pri taščici
Hanzi to je realnost današnje mladine. Večini je cilj, da bojo youtuberi v življenju. Pri pubecih sicer prevladujejo bodoči pro gejmerji. Ampak ja na kratko to je to.
Ti si tudi švasal ko si mali bil. Ker si vedo, da boš šlosar ko boš vlki (poklic je naključno izbran).
Na zalost res, me je pa strah za njihovo prihodnost. Tudi jaz imam gejmerja doma. Pa ima hudic zaslombo pri mamici. Midva z mamico pa zaradi njega kdaj tiho maso....
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.753
113
pri taščici
Ce ne bi bilo covida, bi se danes imel 15 let star laptop z xp okni....tako pa....psihologi bodo v prihodnjih letih imeli ogromno dela. Na zalost. Upam da ne tudi pogrebma sluzba. Ker ti hudici mislijo da tudi v RL stisnes restart po game over in je vse ok. Dokler se foter s fleksarco mal ne kresne. Takrat pa cela vas zve v sekundi, foter pa prst da v usta in dela naprej. Se flajstra ni poiskal.
Sem mislil da ga bo moja trenutna poskodba(malo bolj resna od tiste s fkeksarce( kaj streznila, pa je hudic se slabse.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Šalo na stran....dobra lastnost flexarce je da, se vrti tako hitro da rano zažge...in maš takoj ustavljeno krvavitev :)
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.884
2.355
113
Ce ne bi bilo covida, bi se danes imel 15 let star laptop z xp okni....tako pa....psihologi bodo v prihodnjih letih imeli ogromno dela. Na zalost. Upam da ne tudi pogrebma sluzba. Ker ti hudici mislijo da tudi v RL stisnes restart po game over in je vse ok. Dokler se foter s fleksarco mal ne kresne. Takrat pa cela vas zve v sekundi, foter pa prst da v usta in dela naprej. Se flajstra ni poiskal.
Sem mislil da ga bo moja trenutna poskodba(malo bolj resna od tiste s fkeksarce( kaj streznila, pa je hudic se slabse.
Hmmmm, tvoje poškodbe naj bi streznile mulca? Men zgleda, da bi morale tebe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in Hanzi

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.104
485
83
kranj
eh fantje...se bomo morali pač navaditi, da bo vsako leto podeljeno vedno več darwinovih nagrad. če je to namenjeno homo tablicus sapiens...pa nej bo. jest sem svoje življenje (no, recimo da sem na pol poti :) izkoristil. lepo otroštvo. no, če je telefon ali tablica in influencer wannabe pri 10h letih sedaj moderno otroštvo...pa naj bo. sej smo ja permisivni in liberalni v mišljenju in dejanjih. kaj si pa strokovnjaki mislijo pa je zgodba za kdaj drugič...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.643
2.360
113
Pomurje
Gledal vceraj 20 letnega mladeniča, kako sup-a z v rukverc obrnjenim supom.
Najprej sem mislil da se zajebava, po pol ure pa več ni bilo smešno
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.244
1.887
113
Sem odprl zgornja dva videa.

Kje imajo ti otroci starše??? Pa to morajo biti tastari fejst usekani, da tole dopuščajo
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N