Denis Dame

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.375
9.110
113
Za dober denar se bo kdo našel... drugače pa mal odvisno kaj vse fašeš poleg.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
"V zadnjem času je na platformi, na kateri oglašuje svoje ekskluzivne posnetke, dosegla preboj. Po sodelovanju z Omom Podvinškom (18) ...."

Kaj pomeni ta številka v oklepaju? So to leta al centimetri?
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Sem enkrat za spremembo prebral celoten tekst. A zakaj? Ne vem ...
Pa pustimo vse nebuloze, kako je zaslužila že toliko, da bi šla lahko v penzijo, pa da bi si lahko že kupila petično hišo in blablabla.

A so takši ljudje res tako zelo samozavestni, a gre v takem primeru za kako bolezen? Resno sprašujem.
OK, vzporednice z željo po pozornosti jaz sam najdem v Damjanu Murkotu. On s seksom pač ne bo zaslužil veliko, tale Denise pa verjamem, da lahko. V to niti ne dvomim. Ampak a takih ljudi res ne moreš resetirat?

Drugače pa se mi njen način zaslužka dopade bolj, kot način, ki ga je izbrala "kraljica Julija" z odrezano roko ... P**** se ne znuca, vsaj tko so rekli stari ljudje :evil:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.615
14.308
113
Sem enkrat za spremembo prebral celoten tekst. A zakaj? Ne vem ...
Pa pustimo vse nebuloze, kako je zaslužila že toliko, da bi šla lahko v penzijo, pa da bi si lahko že kupila petično hišo in blablabla.

A so takši ljudje res tako zelo samozavestni, a gre v takem primeru za kako bolezen? Resno sprašujem.
OK, vzporednice z željo po pozornosti jaz sam najdem v Damjanu Murkotu. On s seksom pač ne bo zaslužil veliko, tale Denise pa verjamem, da lahko. V to niti ne dvomim. Ampak a takih ljudi res ne moreš resetirat?

Drugače pa se mi njen način zaslužka dopade bolj, kot način, ki ga je izbrala "kraljica Julija" z odrezano roko ... P**** se ne znuca, vsaj tko so rekli stari ljudje :evil:
V psihologijo se ne mislim spuščat, bi me pa zanimal komentar kakšnega pokojnega Ruglja :D
Definitivno je to boljši način služenja denarja kot pa rezanje roke, OnlyFans ti dejansko lahko prinese zelo lepe denarce, da se pa fufla ne znuca oz. da ni posledic skozi čas in kilometrino pa ne bi ravno rekel, da drži :p


f35798fa1a5a84712e5479a43e0e0463.jpg
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N in Mr_Wolf

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Sem enkrat za spremembo prebral celoten tekst. A zakaj? Ne vem ...
Pa pustimo vse nebuloze, kako je zaslužila že toliko, da bi šla lahko v penzijo, pa da bi si lahko že kupila petično hišo in blablabla.

A so takši ljudje res tako zelo samozavestni, a gre v takem primeru za kako bolezen? Resno sprašujem.
OK, vzporednice z željo po pozornosti jaz sam najdem v Damjanu Murkotu. On s seksom pač ne bo zaslužil veliko, tale Denise pa verjamem, da lahko. V to niti ne dvomim. Ampak a takih ljudi res ne moreš resetirat?

Drugače pa se mi njen način zaslužka dopade bolj, kot način, ki ga je izbrala "kraljica Julija" z odrezano roko ... P**** se ne znuca, vsaj tko so rekli stari ljudje :evil:
kaj pa vem če je ravno bolezen. to je ta naša moderna družba in nekateri gredo še kak korak dlje za pozornost. pa sploh ni važno ali je pozitivna ali negativna pozornost, samo da je.
ona mora kar dobro služit z raznimi onlyfansi pa najemi za čez noč pri raznih "dubajskih princih" ( https://tagthesponsor.com/ ).
reset? ja ampak mislim da je to že kar odvisnost od te pozornosti in dopamina ki ga dobi s tem. tako da tukaj kot pri ostalih stvareh ki te zasvojijo - samo če si zasvojenec sam želi.
kraljica julija pa kar smola da je butl tako zapeljal, dobro bi lahko služila če bi hotela saj dobro zgleda. je pa res da takrat to še ni bilo tako razširjeno kot danes.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.375
9.110
113
sej z odrezano roko bi tudi lahko še danes služila na only fans, degenerirancev je kolk češ.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Drgac bi jo rugelj verjetno kar podprl, problem je, da ni imela dobrega fotra in dedca ki bi ji meje postavil. Kolk je pa sploh stara? Ce ugibam po obnasanju okoli 28. Med 27 in poznim 28 jim zacne na veliko ven sekat. Radodajkam in brez resnih daljsih vez.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Pa dobr, za en krog bi si jo izposodil. She belongs to the streets. Referenc imamo pa alter staresine dovolj, supersportni avto, sestmestna placa in 20cm plus. Eni smo znani pod vzdevkom gospod 30 zato bo raznolikosti dovolj za vse.
 
  • Všeč mi je
Reactions: smoukar

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
*
-------------------------------------------------------
Soc.Med™.Un-Lock = zalmos.com
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OT-info za tiste s kraškega roba, ki razumete zahodne sosede in imate "TV na anteno" ali ...
@-ITA : social.byoblu.com/about ; Byoblu-TV_ch.55_Uhf-746MHz DVB-T Monte Belvedere (TS)
http://alturl.com/7bfr2 -Classic-OL oz.https://www.genyt.net/search.php?q=Byoblu.com


.... jest mam pa fršlus samo do jaja ... :bonk: ... res pa je, da že preveč dol visijo :zavijazocmi: ... bo treba mini ženski "joškovnik" nabavit in zavezat odzad, da jih držijo višje - pri hoji tolčejo skor po kolenih :evil: ... :cheer: ... :valjamse:
*