Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Vlada danes sprejela podaljšanje zapore vseh nenujnih trgovin do 13.1..

Vlada dela, vsi ostali uživamo na kavču! :bonk:
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.758
-8.627
113
:evil: :evil: :evil:


zYdR1MC.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

jello

Guru
22. sep 2008
10.063
3.811
113
G
Poznamo že dolgo. Takoj ko sem poguglal firmo ki je dobila posel sem :bruh:

To kar objavljajo na yt je njihova svetla plat, bolj je problem kar se dogaja v ozadju.

Ti bi moral poznat kislošvice ki so pred 15 leti harali gem collection in eurosuckcess v vaših koncih. No, tisto so bili amaterji za tele dobavitelje. Jaz sicer še vedno trdim da tudi za take riti raste palica, samo na gnoja svoje sorte morajo naletet. Kar pa v njihovem poslu niti ni tako zelo težko.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.063
3.811
113
Še bolj pa da te vsak večer nekdo na gobec, da čez noč pozabiš kako te je zjutraj na suho v rit, ker se bo naslednje jutro vaja ponovila. Obakrat se mu seveda ne pozabiš zahvalit in se na alterju pofočkat kak je fajn, ker boljšega ni, pa še poceni je.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.903
2.620
113
G

Ti bi moral poznat kislošvice ki so pred 15 leti harali gem collection in eurosuckcess v vaših koncih. No, tisto so bili amaterji za tele dobavitelje. Jaz sicer še vedno trdim da tudi za take riti raste palica, samo na gnoja svoje sorte morajo naletet. Kar pa v njihovem poslu niti ni tako zelo težko.
Kaj ne bom, midva z McGiver jem se še tistih iz catch the casha spomniva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

jello

Guru
22. sep 2008
10.063
3.811
113
Tisti so danes 60+.

Dobavitelja elektronskih vinjet že imajo? Kaj pa kontrolorja? Tule bi lahko en alterjevec s svojo kapo na špagci pomagal.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.361
9.695
113
40
MB
Lep povzetek :)

sicer nevem kak se upajo se prikazat v sloveniji glede na vse pizdarije ki jih majo za uhami pa vendar ... v prvem valu so ble cene problematicne, zdaj so nizke cene problematicne pa bi eni pri razpisih se moralno komponento radi :evil:

a je kdo dejansko presenecen glede na gonjo proti vsakemu v prvem valu, pa eni mediji so kar rvcje zahtevali ... da se zdaj prijavlja samo se vecji sund?

noben diht vec ne bo rinil v to greznico.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.480
113
to kar pišeš, nikakor ne more bit razlog, da spelješ posel z dripcom.
tale dripec, če bi prišel na razgovor za službo, odleti gladko
država pa z njim sklene posel? pa ne kr je poceni..., ampak ker mutijo na polno.
se pa počasi odvija, in ko se bo odvilo, bo počilo, fejst.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
In med tem, ko nas Jansa utaplja z ukrepi, se Hrvaski stevilke lepo nizajo - s par ucinkovitimi ukrepi, med drugim brez zapiranja osnovnih sol, brez policijskih ur ali zapiranja v obcine. Cesarkoli se ta vlada dotakne, se spremeni v drek.

Samo se cakam na ynos-a, da se javi s tisto, ce mislim, da brez ukrepov, ki jih imamo, stevilke ne bi sle gor.
Ynos, tukaj imas odgovor.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Trigger

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
to kar pišeš, nikakor ne more bit razlog, da spelješ posel z dripcom.
tale dripec, če bi prišel na razgovor za službo, odleti gladko
država pa z njim sklene posel? pa ne kr je poceni..., ampak ker mutijo na polno.
se pa počasi odvija, in ko se bo odvilo, bo počilo, fejst.
in vrgel ga boš iz razpisa kako? firmo so kupili ki že 20 let posluje, predvidevam da izpolnjujejo potem pogoje za razpis.
ga vržejo in razpisa in isti bodo jamrali kako fašistična je vlada ker je "zavrnila" ponudbo najugodnejšega in goljufa ker je dala dražjemu(GOLJUFAJO!!!).

ne gre to tako da samo zato ker ga ne maraš bi ga pa vn vrgel. je pa kot je tomi napisal - prijavlja se šrot in še večji se bo. komur se gre za svoje ime se v take posle ne vpleta(SPLOH!! po izkušnji iz spomladi), koliko se gre temu dripcu pa vidimo če ga cela slo pozna kot nateguna.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.643
6.040
113
blizu močvirne prestolnice
[
in vrgel ga boš iz razpisa kako? firmo so kupili ki že 20 let posluje, predvidevam da izpolnjujejo potem pogoje za razpis.
ga vržejo in razpisa in isti bodo jamrali kako fašistična je vlada ker je "zavrnila" ponudbo najugodnejšega in goljufa ker je dala dražjemu(GOLJUFAJO!!!).

ne gre to tako da samo zato ker ga ne maraš bi ga pa vn vrgel. je pa kot je tomi napisal - prijavlja se šrot in še večji se bo. komur se gre za svoje ime se v take posle ne vpleta(SPLOH!! po izkušnji iz spomladi), koliko se gre temu dripcu pa vidimo če ga cela slo pozna kot nateguna.
Poleg tega pa vsi antijajoti pozabljajo da je vse skupaj podpisal DESUSov minister gantar.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.643
6.040
113
blizu močvirne prestolnice
Kristalno čista ni bila tudi ministrica, kaj šele njen partner, pa se nisi nekaj pritoževal čez njiju.
Se pa strinjam, obkrožajo nas samo barabe, naj si bodo leve ali desne.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.889
9.561
113
in vrgel ga boš iz razpisa kako? firmo so kupili ki že 20 let posluje, predvidevam da izpolnjujejo potem pogoje za razpis.
ga vržejo in razpisa in isti bodo jamrali kako fašistična je vlada ker je "zavrnila" ponudbo najugodnejšega in goljufa ker je dala dražjemu(GOLJUFAJO!!!).

ne gre to tako da samo zato ker ga ne maraš bi ga pa vn vrgel. je pa kot je tomi napisal - prijavlja se šrot in še večji se bo. komur se gre za svoje ime se v take posle ne vpleta(SPLOH!! po izkušnji iz spomladi), koliko se gre temu dripcu pa vidimo če ga cela slo pozna kot nateguna.
Eeeem, nisem šolan za zdravnika in za nabavnika v javni upravi, sem en navaden kmet, ampak morda pa bi v razpisu zahtevali eno čisto majhno malenkost: JEBEN VELJAVEN EVROPSKI CERTIFIKAT. Ne pa unga, ki ga kitajc sam napiše.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
ok, razumljivo. kaj so predložili ne vem, a niso razpisa ponavljali?
lahko ti pa iz lastnih izkušenj z razpisi napišem da ti ki delajo razpise nimajo nobenega realnega stika ko pride do kakšnih zadev izven okvirja ker se ne spoznajo. in jim ponavadi lobisti pripravljajo razpise.