Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
o čem ti to?
Danes brezplačn negativn test. Rezultati 2h po testiranju na sms.
Še dopoldan je pisalo na spletni strani naše občine, da negativnih ne obveščajo. Sedaj je to izginilo, namesto tega pa piše, da na zahtevo izvid dobite takoj, ker je rezultat znan v trenutku, v pripravi pa da je SMS obveščanje. Jebiga, ni zraslo na mojem zelniku.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.889
9.561
113
V bistvu je hotela povedat da bo vrnitev v sole korak nazaj. :valjamse:
Tukaj si lahko vsak ustvari mnenje ali je povedala uporabne informacije ali kup dreka.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.579
1.065
113
Ampak vseeno je ODGOVOREN, ker je PODPISAL pogodbo!
A si opazil, da se ukrepi določajo glede na to, kdo bolje lobira ali kaj reče JJ? Primer: Gantar predlagal totalni lockdown gospodarstva čez praznike, rezultat je bil še večje odpiranje vsega. Si opazil, da je Gantar moral skoraj na kolenih prositi naj mu iz kabineta odstranijo osebo, ki ji ne strokovno ne osebno ni zaupal (Bregantova) ? Torej on kot minister ni imel kontrole niti nad ožjimi sodelavci? V luči teh dejstev, a resno misliš, da je Gantar osebno želel tega dobavitelja? Menda v razpisu ni bil zahtevan EU certifikat za teste - a misliš, da se je Gantar tega spomnil?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
nobene moči ampak lisica je na koncu res odstopil šele ko so mu drugi stranko odpeljali iz koalicije?

maš prav, se strinjam ja.

so pa nekateri končno ugotovili kako deluje politika in zakaj rata na koncu kar rata. vse so neki kompromisi, interesi, usklajevanja da paše vsem na koncu pa nobenemu, moč arugumentov in! argument moči.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

sousis

Guru
16. nov 2019
1.579
1.065
113
nobene moči ampak lisica je na koncu res odstopil šele ko so mu drugi stranko odpeljali iz koalicije?

Za tako plačo se jaz ne bi sekirala a je vse po mojem al ne. Pač za par stvari je moral poskrbet, da so drugi zaslužili, kje drugje je pa on zaslužil. (Npr. ko je želel vturit akreditacijo vsem zdravstvenim domovom in ostalim po državi, akreditacijo pa izvaja le eno "prijateljsko" podjetje.)
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
Za tako plačo se jaz ne bi sekirala a je vse po mojem al ne. Pač za par stvari je moral poskrbet, da so drugi zaslužili, kje drugje je pa on zaslužil. (Npr. ko je želel vturit akreditacijo vsem zdravstvenim domovom in ostalim po državi, akreditacijo pa izvaja le eno "prijateljsko" podjetje.)
pocen si, plača ministrov ni nič posebnega.
glede tega da so zaslužili drugi oziroma ISTI KOT DO TAKRAT pa jasno, saj zato je bil tja postavljen. spremenil ni nič, poglej pa zakaj je zadnjič odstopil.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.579
1.065
113
pocen si, plača ministrov ni nič posebnega.
glede tega da so zaslužili drugi oziroma ISTI KOT DO TAKRAT pa jasno, saj zato je bil tja postavljen. spremenil ni nič, poglej pa zakaj je zadnjič odstopil.

Pa lej, še vedno višja od moje...

Ja, jasno mi je zakaj je odstopil - in je tudi jasno, da ni bil čisto navdušen nad odstopom... Le zakaj...

SMC ministri tudi vztrajajo na položajih, čeprav se menda ne strinjajo s premierjem... Le zakaj...