Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.191
-2.072
113
Tudi tisto, da so placevali za pogreb, ce si priznal, da je umrli imel Korono in so dali v statistiko, je vse res, ceprav so v novicah po TV-ju zanikali! :valjamse:
Ne verjamem.
Le zakaj bi plačevali za pogreb, pa svojce spraševali za dovoljenje, če lahko, če le hočejo, sami brez kakšnihkoli vprašanj in dovoljenj svojcev, napišejo da je umrli imel kovid, pa nič ne plačajo pogreba???????.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Ne verjamem.
Le zakaj bi plačevali za pogreb, pa svojce spraševali za dovoljenje, če lahko, če le hočejo, sami brez kakšnihkoli vprašanj in dovoljenj svojcev, napišejo da je umrli imel kovid, pa nič ne plačajo pogreba???????.

Glej, za brezveze se niso zacele sirit govorice o tem.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.180
1.350
113
No na Pop Tvju govoril en direktor zdravstvenega doma (neven tocno katerega) in omenil, da bi naj testi bili vprasljive kakovosti in da bojo izdali tudi porocilo, nekaj v tem smislu.

Bo kdo odgovarjal? Mater jim no. Prekleti politiki, sama prazna slama. Posledic nobenih.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Banda pokvarjena. :evil: Po novem pri negativnem brezplačnem hitrem testu ne sporočajo več rezultatov.:bonk: Imam starejšo sorodnico, ki sem zanjo najbolj okužen človek na svetu in me zato ne spusti v stanovanje. Z negativnim hitrim testom sem ji hotel dokazati, da le nisem tako nevaren, sedaj pa tega ne morem.
Kako to misliš? Nisi dobil SMS-a z rezultatom testiranja?
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
Čez par dni moram v avstrijo... kje bi tole lahko poštempljal?

1609799526428.png


Lih telefon tudi ne morem na meji kazat, pa je verjetno v slovenščini.