Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Banda pokvarjena. :evil: Po novem pri negativnem brezplačnem hitrem testu ne sporočajo več rezultatov.:bonk: Imam starejšo sorodnico, ki sem zanjo najbolj okužen človek na svetu in me zato ne spusti v stanovanje. Z negativnim hitrim testom sem ji hotel dokazati, da le nisem tako nevaren, sedaj pa tega ne morem. Da ne pišem o potencialnih smučarjih, ki so po novem prisiljeni za hitre teste plačevati. Pa tudi učitelji morajo imeti negativne teste, po novem brez dokaza.
Ne vem, kaj si bodo še izmislili, da bi zatrli narod.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi
19. jul 2007
2.822
1.536
113
Zdaj pa tako. Dobro preberite, kaj bom napisal. VSI!!!

Nisem nek fen teorij zarote, slisal ogromno zgodb o izmisljenih covid pozitivnih testih in nabijanju statistike. Verjel nisem ravno veliko.

Potem pa ozjega sorodnika 22.12. resilec odpelje v bolnisnico, kjer caka v sivi coni najprej na test in nato moramo poklicati, na kateri oddelek gre. Sel je na internega, covid negativen. 23.12 po telefonu zdravnik pove, da je tudi PCR test negativen, da je stanje tezko itd, odpoved celotnega telesa itd. 24.12. oseba umre.

Pogrebniki ga normalno oblecejo, papirji stimajo, oseba covid negativna. Pogrebnik pove, da pozitivnih ne smejo oblaciti, ne smejo odpirat krste, dobijo dve vrecki namesto ene.. Dobijo ekstra navodila in oznacbe.

Vse stima.

No danes, 11 dni po smrti osebe in in 13 dni od izvedbe PCR testa pa se dobi domov pismo na pokojnikovo ime iz NIJZa z vec papirji, ki se zacnejo "Ker je bila pri vas potrjena okuzba z virusom Covid Sars 2...". Zadeva sprintana 23.12. Kao. Torej zdravniki nic o pozitivnem testu, pokojnika so se lahko v bolnici normalno pogledali in se poslovili, bil je na internem oddelku brez izolacije, pogrebnik ni o covidu nic slisal, na majhnem papirju, kjer so navedene bolezni ob smrti, ni covida.

Zdaj ali so vsi lagali, ali pa laze nijz in nabija statistiko.

Se to. Njegova zena je spala seveda v isti postelji kot on, v isti hisi pa se hcerka in njen moz. Zena je bila 29.12 v bolnici en dan zaradi sladkorne, opravljen test negativen. Vnuk je bil veliko pri njih, sel na hiter test. Negativen.

Jutri bomo klicali nijz in zahtevali pojasnila. Potem pa se bolnico. Mamu jim. Komur koli ze.
dve smrti v covid obdobju (zadne 3 mesece) - žal precej podrobno seznanjem z vsemi podrobnostmi, smrti dejansko nista bili povezani s COVID-om, niti v enem trenutku ni bilo nikjer ničesar, da bi poskusili povezat s COVID-om (ena smrt v DSO, ena v UKC LJ).
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Tudi tisto, da so placevali za pogreb, ce si priznal, da je umrli imel Korono in so dali v statistiko, je vse res, ceprav so v novicah po TV-ju zanikali! :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen
2. okt 2007
3.757
2.227
113
Samo opozorilo, da ne padete na isto finto kot midva: zahtevajte PCR test za vsakega ki ga sumite okužbe s COVID-19! Namreč brez PCR testa nimate prav nobenega dokazila da ste preboleli COVID-19, kar bi recimo lahko bil kmalu pogoj za kakšno dejavnost.

jaz nisem bil testiran s PCR, saj niti nisem vedel, da prebolevam covid. Sem pa čez nekaj časa vseeno šel samoplačniško delat test protiteles, kjer se je izkazalo, da sem covid prebolel, za kar imam izvid. Vendar mi to ne odpira vrat za npr. smučanje in ostale dejavnosti, kjer bodo sedaj naprtili neke teste in izvide.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in McGiver

luka51

Guru
16. avg 2007
14.323
5.608
113
Banda pokvarjena. :evil: Po novem pri negativnem brezplačnem hitrem testu ne sporočajo več rezultatov.:bonk: Imam starejšo sorodnico, ki sem zanjo najbolj okužen človek na svetu in me zato ne spusti v stanovanje. Z negativnim hitrim testom sem ji hotel dokazati, da le nisem tako nevaren, sedaj pa tega ne morem. Da ne pišem o potencialnih smučarjih, ki so po novem prisiljeni za hitre teste plačevati. Pa tudi učitelji morajo imeti negativne teste, po novem brez dokaza.
Ne vem, kaj si bodo še izmislili, da bi zatrli narod.
o čem ti to?
Danes brezplačn negativn test. Rezultati 2h po testiranju na sms.
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.749
540
113
42
povsod malo
Da povzamem. Avstrijci so kupili hitre teste po ceni dobrih 7€, najcenejsi ponudnik bil 3,40€, Nemci placali se vec od Avstrijcev. Mi pa smo dobili veliko manjso kolicino za 1,90€? Za kako izigravanje gre tu? Ali pa gre enostavno za kake noname cunga lunga teste?
+15 € za storitev strokovno usposobljene osebe iz točno določene firme.
+ nikjer v EU se najde certifikata za ta test.
+ v razpisu ni bila 99% zanesljivost testa.

Baje.
Saj se vidi koliko jim zaupajo na HR mejo hitri test za ostale meje PCR
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.419
3.517
113
N
Zdaj pa tako. Dobro preberite, kaj bom napisal. VSI!!!

Nisem nek fen teorij zarote, slisal ogromno zgodb o izmisljenih covid pozitivnih testih in nabijanju statistike. Verjel nisem ravno veliko.

Potem pa ozjega sorodnika 22.12. resilec odpelje v bolnisnico, kjer caka v sivi coni najprej na test in nato moramo poklicati, na kateri oddelek gre. Sel je na internega, covid negativen. 23.12 po telefonu zdravnik pove, da je tudi PCR test negativen, da je stanje tezko itd, odpoved celotnega telesa itd. 24.12. oseba umre.

Pogrebniki ga normalno oblecejo, papirji stimajo, oseba covid negativna. Pogrebnik pove, da pozitivnih ne smejo oblaciti, ne smejo odpirat krste, dobijo dve vrecki namesto ene.. Dobijo ekstra navodila in oznacbe.

Vse stima.

No danes, 11 dni po smrti osebe in in 13 dni od izvedbe PCR testa pa se dobi domov pismo na pokojnikovo ime iz NIJZa z vec papirji, ki se zacnejo "Ker je bila pri vas potrjena okuzba z virusom Covid Sars 2...". Zadeva sprintana 23.12. Kao. Torej zdravniki nic o pozitivnem testu, pokojnika so se lahko v bolnici normalno pogledali in se poslovili, bil je na internem oddelku brez izolacije, pogrebnik ni o covidu nic slisal, na majhnem papirju, kjer so navedene bolezni ob smrti, ni covida.

Zdaj ali so vsi lagali, ali pa laze nijz in nabija statistiko.

Se to. Njegova zena je spala seveda v isti postelji kot on, v isti hisi pa se hcerka in njen moz. Zena je bila 29.12 v bolnici en dan zaradi sladkorne, opravljen test negativen. Vnuk je bil veliko pri njih, sel na hiter test. Negativen.

Jutri bomo klicali nijz in zahtevali pojasnila. Potem pa se bolnico. Mamu jim. Komur koli ze.
Prijava na policijo, naj se oni po uradni dolžnosti ukvarjajo z bolnico in NIJZom, potem pa še k novinarjem, da dvigneš prah. Če boš sam začel z bolnico, se lahko kakšna dokumentacija hitro izgubi, če daš prijavo na policijo, pridejo nenapovedani in dokumentacijo samo zasežejo.