Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.012
3.764
113
Ljubljana
hmpg.net
A rabite še lepši dokaz, da je kovid zaradi ukrepov in ne ukrepi zaradi kovida?
Prav imaš. Zato so na Dunaju nosili vrečke na glavah, da jih niso mogli pošpricati s Pfizerjem.
Ne daj se Mirsi! (Daj vrečko na glavo)

 
  • Haha
Reactions: CLIO15

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.878
3.403
113
40
Lj
Na strojni fakulteti so celo ponosni na ta izum

2021-11-21-051054-SLO1_part4.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

erikson

Guru
25. avg 2007
21.543
5.525
113
Brežice, 17. november


Brežice, 21. november

V soboto je bilo največ primerov potrjenih v Ljubljani (323) in Mariboru (208). Kar sto novih primerov je bilo potrjenih v občini Brežice.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Na strojni fakulteti so celo ponosni na ta izum

2021-11-21-051054-SLO1_part4.jpg
Edini pravilno! Recimo "križe" za prehod na smučiščih bi z lahkoto uporabljali za ta namen. Poskenira kodo in osebno in odpre prehod, nimaš nekaj od tega, ali se ne ujema - obrat za 180°!
Kaj se ima en bogi študent/penzionist/varnostnik s tabo za ukvarjat in gledat tvoje papirje, pol pa še poslušat bruhanje vsakih par sekund.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.777
2.348
113
Pomurje
Edini pravilno! Recimo "križe" za prehod na smučiščih bi z lahkoto uporabljali za ta namen. Poskenira kodo in osebno in odpre prehod, nimaš nekaj od tega, ali se ne ujema - obrat za 180°!
Kaj se ima en bogi študent/penzionist/varnostnik s tabo za ukvarjat in gledat tvoje papirje, pol pa še poslušat bruhanje vsakih par sekund.
Nimaš qr kode imaš cepilni karton.
Kaj pa s takim?
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.365
1.747
113
Danes sem v vrtcu naletel na eno mamco, ki se je bala da bi si razmazala mejkap. Problem je rešila tako da si je z roko držala masko 30 cm pred obrazom.

Čeprav smo v tej epidemiji naleteli že na vsemogoče, je bilo to vseeno nekaj novega.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Edini pravilno! Recimo "križe" za prehod na smučiščih bi z lahkoto uporabljali za ta namen. Poskenira kodo in osebno in odpre prehod, nimaš nekaj od tega, ali se ne ujema - obrat za 180°!
Kaj se ima en bogi študent/penzionist/varnostnik s tabo za ukvarjat in gledat tvoje papirje, pol pa še poslušat bruhanje vsakih par sekund.

Super izumi in predlogi.
Dam še jaz enega. Zakaj bi se sploh jebal z nekimi mašinami, "križi" in podobnim sranjem. Lepo zapestnico al pa ogrlico, okvir kot skener in lepo gremo skozi. Brez ustavljanja in zajebavanja.
Pa zakaj bi se jebal z zapestnicami al pa ogrlicami. Se lahko strga, izgubi, pozabiš ... gremo ugibat kateri "izum" je najtaboljši?

(enim res ni jasno kam pes taco moli)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo in jendomen

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Super izumi in predlogi.
Dam še jaz enega. Zakaj bi se sploh jebal z nekimi mašinami, "križi" in podobnim sranjem. Lepo zapestnico al pa ogrlico, okvir kot skener in lepo gremo skozi. Brez ustavljanja in zajebavanja.
Pa zakaj bi se jebal z zapestnicami al pa ogrlicami. Se lahko strga, izgubi, pozabiš ... gremo ugibat kateri "izum" je najtaboljši?

(enim res ni jasno kam pes taco moli)
Imaš prav. Lahko bi že aktivirali čip, ki si ga dobil s cepivom. :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in McGiver

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.444
2.306
113
Na strojni fakulteti so celo ponosni na ta izum

2021-11-21-051054-SLO1_part4.jpg
Sem strojnik. Produkt tele zgradbe. V mojih časih ni bilo vratark!
Smo pa probal z identifikacijo manganovega zobnika, pa ni šlo.
Štromarji so že od nekdaj probavali s klasičnim uporom. Pa tudi ni šlo.

Tale vhod je za dve različni QR kodi!
Leva je za QR kodo fakultete (velja samo za fax), Desna je za QR kodi NIJZ-ja 8velja povsod). Vsako se dobi pod določenimi pogoji.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.830
-443
113

"...Delež pozitivnih PCR-testov je bil v petek 39,8 odstotka, kar je za 2,7 odstotne točke nižje kot dan prej..."
no z drugimi Beovičeva je rekla, da so sedanji ukrepi, kjer se okužuje 3000+ ljudi dnevno zanič, zato bi morali še vztrajat pri njih.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Gonzo in jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.830
-443
113
Edino pravilno. Na izum, ki olajša ali poenostavi delo/postopek, si vedno lahko ponosen.
Najbolj bi olajšalo in poenostavilo postopek ukinitev PCT pogoja, ki je itak zanič. - rezultate vidimo v številkah okuženih.
Pa sedaj ni več izgovorov - se švercajo s tujimi potrdili, - ker se ne. Se je pa pokazalo, da to švercanje ni dobrineslo k epidemiji popolnoma nič - številke ne padajo odkar kontrolirajo povsod.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in jendomen

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113

Kambičeva: Če se mora kdo opravičiti, je to predvsem vlada​

 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in jendomen

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.777
2.348
113
Pomurje
Prejšni teden je sine po 10 dneh karantene spet bil v šoli. On vesel, da so se vrnili, jaz ga opozarjam, da bo verjetno kmalu spet doma.
In glej ga zlomka, prejšni teden je en od otrok hodil v šolo čeprav je starš bil pozitiven.

Danes je ta tamali že bil na PCR in bo verjetno moj sine spet žalosten doma, ker je šolanje na daljavo na naši šoli dejansko zanič.

Kazenska ovadba staršev ali NIJZ, če ni bila odrejena karantena?
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new in Hanzi