Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

erikson

Guru
25. avg 2007
21.644
5.590
113
to testiranje v šolah je itak praktično neizvedljivo.
V čem pa je pri nas problem? V otrocih? V starših? V ravnateljih?

 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.644
5.590
113
pismo ravnateljice.jpg


Pismo ravnateljice staršem.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.767
6.628
113
Da pa bi nek ravnatelj rekel da je to pocetje bedarija, pa ne? In pricakujejo uboganje starsev? Fun in fej
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.767
6.628
113
Otroci nimajo nobenih težav, ne z maskami ne z testiranjem. Vsaj tisti ne, ki jim starši vse skupaj lepo predstavijo. Če pa je starš z IQ stonoge in pumpa otroka na vsakem koraku, pa bo tudi otrok dobil odpor do vsega.
Seveda, tudi nimajo tezav biti cele dneve pred tablico. Pa je to zdravo? Ce pa nosijo narobe masko in se narobe testirajo, kaj je potem point?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

luka51

Guru
16. avg 2007
13.976
5.276
113
Ta izjave ko se tu pojavljajo veselo pošiljajo. Zjutraj grozijo, da učitelji nimajo pravice posegat v otrokovo telo ipd.
Ker drugač je edini cilj dneva za vse učitelje, da froce popalčkajo in jim za maske gušijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.297
3.693
113
davorinm.wordpress.com
Tole smo dobili na mail od ravnateljice... me prav zanima s kakšnimi izpadi se morajo to vse ukvarjati na šoli, da je posledično sklenila poslati to sporočilo:

Poglej priponko 50117
Dobro je napisala. Jaz sem predstavnik staršev enega razreda OŠ. Nekateri forsirajo, da pošljemo sporočilo ravnatelju, kao v imenu razreda. Ne pustim. Kdor želi lahko pošlje sam, obenem pa sem pozval naj ne težijo ravnatelju, ker ne bodo nič pri njemu dosegli, niti ni nič kriv.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.767
6.628
113
Upam samo da sole pretirano ne polivajo z razrecili spet. Drugo leto bo spet pestro ker otroci ne bodo preboleli bolezni ki bi jih “morali”
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.767
6.628
113
Samo malo, če pa deca zdaj zbolevajo za drugimi RVS, kako jih pa potem maska ščiti pred korono?

hm hm, je mogoče problem v napačni uprorabi?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.796
9.040
113
Dobro je napisala. Jaz sem predstavnik staršev enega razreda OŠ. Nekateri forsirajo, da pošljemo sporočilo ravnatelju, kao v imenu razreda. Ne pustim. Kdor želi lahko pošlje sam, obenem pa sem pozval naj ne težijo ravnatelju, ker ne bodo nič pri njemu dosegli, niti ni nič kriv.
Da se ti da. Jest ravno zarad takih cvetlic že dolgo več nočem bit predstavnik. Moja se je pa tud sam enkrat nasrala. Kot rečeno, dons so maske in testiranja, včeraj je bla bralna značka za sončke prezahtevna, jutr bo neki druzga. Bogi otroc teh ljudi.
Sploh pa, da bi na ravnatelja in učitelje pritiskal. Oni so itak samo tisti, ki morajo upoštevat vsak drek, ki ga vlada naserje. Si rajši ne predstavljam, kako bo šlo tole že brez cvetk.
 

Mare77

Fizikalc
13. feb 2009
1.324
7
38
47
Okolica južne LJ.
Res me zanima kaksen je delež starsev, ki otrok ne bi testiral doma? Upam da manj kot cetrtina. Tisti, ki pa so teste prodajal, pa mogoce ideja za inšpekcijo. Pa da nimajo racuna za njih..
Ker mi jih kupujemo. Ko jih zmanjka tistih zastonjskih. V lekarni.
Glede na to, da se je prešnji teden v našem razredu testirala samo moja hči, bi rekel, da se vsaj 60% otrok doma ne bi testirala...
Sedaj je v njenem razredu že 6 otrok, ki nočejo nositi maske. Pričakujem, da se bo to število danes še povečalo.