Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.479
113
NE GRE za metat uč, gre za PRAVICO it KADARKOLI do svoje/v svojo nepremičnino.
Pa ne glede na to, ali je v Prekmurju, na Lošinju ali mogoče v Keniji!

Ker NI tretja svetovna. Pa še med drugo svetovno, če si imel papirje, si lahko šel v Švico, v Norveško, itd. Če tega mogoče ne veste.
Torej so bile človekove pravice 1943 "večje", kot so danes!

Boste videli v juniju, juliju reakcijo Avstrijcev, Nemcev na zapiranje... Stotisoči na ulicah. BREZ MASK!

Zaenkrat skandirajo le Sieg Heil. Bodo pa kmalu, na transparentih, začeli pisati o Ciklonu B. Guglajte, kaj je to.
si blesaf? kak si meni ta post podtaknil? nisem ti jaz o tvojem anteju govoril.
drugače pa... idi na svojo nepremičnino, samo počakaj da epidemija mine. takrat lahko greš vsak dan, večkrat na dan, ob praznikih, za vikende, po mili želji in volji.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.032
3.924
113
Pa saj lahko greš, pač moraš dokazati da si zdrav in to je to.
To pa da si škrt pa itaq že vemo.

Replika Johannes u
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
ni hec v tem. kupiš nekaj dol, da hodiš tja za vikende. razumljivo, povsem, ampak, če so normalni časi. smilijo pa se mi lastniki, ki zdaj v tem času zbirajo podpise za nemoteno prehajanje meje,
iz razloga ker imajo nepremičnino. halo. bolniki. zopet egoizem nad vsem. Kot da bo ta kurceva pandemija trajala 28 let, glih tak se eni obnašajo.

Tudi če bo trajala 2,8 let, NE MISLIMO čakat tri leta.

Rabimo sonce, morje, jod, burjo, vsak dan sveže ribe (negojene), pa še kaj.

Ti pa kar čakaj, da bo Slovenija zaradi NEdela, NEturizma in ostalega (nenehno zadolževanje) dolžna 100 miljard... Po ocenah jih je kakih 60.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: cappy in p4pe

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
si blesaf? kak si meni ta post podtaknil? nisem ti jaz o tvojem anteju govoril.
drugače pa... idi na svojo nepremičnino, samo počakaj da epidemija mine. takrat lahko greš vsak dan, večkrat na dan, ob praznikih, za vikende, po mili želji in volji.

Ta epidemija zna trajati še dve, tri leta. Pa ja ne misliš, da bomo starčki 70+ čakali 5 let, da bo Bill Gate(s) nehal srat? Ali mogoče 10?....
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
kurba ma Bill Gates cajta, da enga slo upokojenca ne pusti stopat na losinj :)

Če ne veš: večina načrtov za to pLandemijo prihaja ravno od Gatesa.

Žal bo ravno on (in še nekaj njemu podobnih bogatunov) odločil, kdaj bo tega, popolnoma nesprejemljivega sranja - konec.
Ker misli, da če ima miljarde, lahko odloča v imenu drugih ljudi, ki nimajo teh miljard.

Če ne bodo to prej odločili miljoni razjarjenih ljudi v EU in širše.

P
oglej si malo, kaj je govoril že pred petimi leti, na gospodarskem forumu v Davosu in drugje.
Je daleč največji "navijač" za DEpopulacijo: iz 8 miljard naj bi šlo človeštvo na dve ali največ tri. miljarde.

Lahko napišeš karkoli, eni se bomo tvoji nevednosti in naivnosti le nasmehnili.

Kajti dejstev = dokumentarnih, neponarejenih video posnetkov se ne da izbrisati.
Se downloadajo in spet uploadajo. Cele dneve in noči. Ne moreš preprečiti širjenja...

Bi moral pač držat zaprt gobec, ne pa lapat povsod, kjer so ga snemali. Poln miljard, ampak vseeno - amater.
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: mosseero

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
Matr ste pametni. Kar trije se ukvarjate z mano. Preveč časa?

Pišite, kar hočete. Sem 200 kilometrov nad vami. In upam, da bom kmalu 200 kilometrov stran od tega sranja, imenovajega "slovenska startegija proti koroni".

No, velika noč bo pokazala, kakšni je razpoloženje med ljudmi. In mrtvi po cepljenju...