Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
Saj v bistvu mi res nena prepovedujejo, ampak mi pa pogojujejo z PCRom, ki je prvič drag, drugič na njega čakaš 1 dan, in velja samo 48ur. Tako hrvati. Potem pa za nazaj slovenci, pa saj je že vse napisano...

Če se ne motim, so za vstop v Slo tri možnosti - test, cepljenje ali pa potrdilo o prebolelosti. Cepit se dajte pa ni problem niti vstop na Hr niti nazaj v Slo...
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.822
10.504
113
kod Džej-Zija
Matr ste pametni. Kar trije se ukvarjate z mano. Preveč časa?

Pišite, kar hočete. Sem 200 kilometrov nad vami. In upam, da bom kmalu 200 kilometrov stran od tega sranja, imenovajega "slovenska startegija proti koroni".

No, velika noč bo pokazala, kakšni je razpoloženje med ljudmi. In mrtvi po cepljenju...
Majstr, vnebohod je 13. maja. Malo še počakaj.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113

Za vstop v Slovenijo bo razen izjem potreben negativen izvid PCR-testa, je po poročanju TV Slovenija sprejela vlada na sredni seji.

Ali to pomeni, da bo ob povratku v Slovenijo zdaj obvezen PCR test in hitri test ne bo vec zadosti?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113



Ali to pomeni, da bo ob povratku v Slovenijo zdaj obvezen PCR test in hitri test ne bo vec zadosti?
Ocitno, da bo tole drzalo. Torej smo tisti, ki nismo zboleli ali se cepili, dobili fajn prst u rt. Milijon doz cepiv je pa Janez poslal v Nemcijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
na portal zVem je samo slovensko potrdilo o testu
Jezik spremeniš na angleščino in imaš. ;) Upam, da govoriva o istem.

Seznam testiranj na COVID-19 na portalu zVEM na voljo tudi v angleščini
8. mar 2021 | Avtor: NIJZ




Na spletnem portalu zVEM je od danes na voljo potrdilo o opravljenih testiranjih (PCR in hitrih antigenskih testih) tudi v angleščini.

Do potrdila pacient pride po preklopu jezika na angleščino v izbiri na dnu strani desno in izbiro "Seznam testiranj na COVID-19".
 
  • Všeč mi je
Reactions: haloski_pepek

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113

Od sobote pa bo za vstop v Slovenijo potrebno imeti negativen PCR test (max. 48 ur) in ne več hitri antigenski test. Ta bo ostal v veljavi le še za izjeme npr. dnevne migrante, šolarje, lastnike nepremičnin za namen vzdrževanja in se vračajo v 12 urah. Prav tako naj bi bil obvezne PCR test za prekinitev karantene po prihodu domov.

Vstop pa bo še vedno omogočen tistim, ki imajo potrdilo o prebolelosti korone, ali pa potrdilo o cepljenosti.

To dobis v zahvalo, da nisi zbolel.
 
  • Jezen sem
  • Žalosti me
Reactions: ametist in sousis

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
To dobis v zahvalo, da nisi zbolel.
Pa kaj jokaš, če prav razumem, greš lahko tudi v karanteno. Tist je pa zastonj. :cheer:
 
  • Haha
Reactions: McGiver

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.674
5.830
113
Veliko se testirajte. Država rabi denar.
Mladi kripto nateguni so še najbolj veseli, več testov pomeni več eur zanje (Šenzen backalley dobavitelj testov approves !).
Več testov tudi pomeni, da vas bo prvi kanzlager-ssovec držal še nekaj časa dlje za jajca.Številke pozitivnih nikoli ne bodo šle na nulo.