Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Ti SS brihta. Število pozitivnih ni niti bistvo....veliko bolj pomembno je število ljudi na intezivni.
Bodi priden da pridemo pod 60.

[

QUOTE="Ytbnd, post: 3071968, member: 8232"]
Mladi kripto nateguni so še najbolj veseli, več testov pomeni več eur zanje (Šenzen backalley dobavitelj testov approves !).
Več testov tudi pomeni, da vas bo prvi kanzlager-ssovec držal še nekaj časa dlje za jajca.Številke pozitivnih nikoli ne bodo šle na nulo.
[/QUOTE]
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Potem pa me ne citiraj, če ne znaš odgovoriti. :bonk: Ali si res totalno funkcionalno nepismen?
Daj poglej nazaj kdo koga prvi citira...

1616614570686.png




Fukcionalno pismen pravi da naj ga ne citiram:

1616614628572.png
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Kaj bi Hrvatje zdajle lahko nadmudrili naše, da bi si naši zabili tak avtogol, da bi se jim vsi smejali.

Hrvatje morajo preprosto narediti to, da najavijo, da je 1.4. prehod meje dovoljen s hitrim testom in da PCR test ni več pogoj.

To pomeni, da bi vsi, ki bi zdajle dali 60 EUR v ZD Domžale za PCR test za dol, tega ne naredili in bi sli na brezplačen hitri test, s katerim bi prišli na Hrvaško. Za nazaj pa se PCR testiramo na Hrvaškem in lepo pridemo na našo mejo s Hrvaškim PCR testom in vioila, rešeno.

Namesto, da pri nas zapravljamo 60 EUR za PCR test za dol, bi pač dali hrvatom 500 kun za PCR test za nazaj.

Dvojna zmaga za Hrvate. Zaslužijo na nas pri nakupih hrane in robe in še 500 kun za PCR teste, ki bi jih mi rabili za nazaj.

Hojs pa lepo odhojsa domov. Upam, da so Hrvati tolk pametni, da to naredijo.

Če pomisliš, januarja in februarja je bilo našim dovolj, da si naslednji dan po prejemu odločbe o karanteni na meji, lahko le-to prekinil s hitrim testom, potem so zaostrili, da si lahko to naredil šele peti dan, zdaj pa celo to, da moraš to narediti s samoplačniškim PCR testom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.487
5.666
113
Kdaj zdaj začne veljat novi odlok. Vidim da piše dan po objavi v uradnem listu. To pa je danes? jutri, sobota?