Beraški zdravniki

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.010
3.524
113
41
Lj

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
se prav tip ne fuka, niti nima svojga fleta skor pri 40? postava ko palček David, ampak za vse v državi so pa krivi drugi???v kaki pravi kapitalistični državi bi ga že izselili najmanj

Veš Emile,

raj si ga v salamoreznico vtaknem, kot da bi moral tako kot ti. :eek:

In luknjo v kakršni ti živiš, lahko iz žepa plačam.

Jaz se lahko tudi spustim na tvoj nivo.
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.071
1.011
113
Dobra novica, zdravniki bodo še vedno lahko delali 300 ur na mesec. Milijonske plače bodo ostale. Crisis averted.

Ja, če bo referenčno obdobje 300 let. Potem se mogoče izide s povprečjem 48ur.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.482
1.048
113
Kako pa je s starim dopustom? Precej ga je še ostalo, ker ga ni bilo možno koristiti... Do kdaj ga morate porabiti? Do 30.6. ali je kaj podaljšano?
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Veš Emile,

raj si ga v salamoreznico vtaknem, kot da bi moral tako kot ti. :eek:

In luknjo v kakršni ti živiš, lahko iz žepa plačam.

Jaz se lahko tudi spustim na tvoj nivo.

hahhahaha,

če že druge uporabnike foruma sprašuješ o meni se vsaj prepričaj, da dobiš prave podatke, evo svojo luknjo ti dam za 20k eur manj kot je trenutno vredna na trgu, pogoj, da plačaš direktno iz žepa, tistega žepa, ki oba veva ta trenutek koliko je notri, oziroma koliko ni notri, po podatkih, pa ne vem, če imaš kaj veliko za vtaknit v slamoreznico, al bomo vprašali tanjo?
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Kako pa je s starim dopustom? Precej ga je še ostalo, ker ga ni bilo možno koristiti... Do kdaj ga morate porabiti? Do 30.6. ali je kaj podaljšano?
pisanje dopusta razen 2 dnovenih izjem je v dogovoru z delodajalcem, torej ne zgolj želja delavca ali pa želja delodajalca, ampak v dogovoru.
drugo pa zakaj ima delavec še dopust iz pretegleka leta. delodajalec je dolžan delavcu nudit pogoje, da se letni dopust porabi, drugo so bolniške, porodniške...še vedno sem mnenja in tudi sam to uporabljam v svoji enoti, dokler se dogovorimo med seboj je za vse bolje, nazandje je bila poroka sodelavca inje ves dopust pokuril v kosu, mi pa smo se dogovorili, da pokrijemo njegov izpad, najbrž bi pa pravno padlo marsikaj
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey, sad in Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.249
6.461
113
pri taščici
Ce je razumevanje med sodelavci in tudi v razmerju do vidstva potem se da shajat.
Ce pa delavca briga kdo bo opravil.njegovo deli v casu dopusta, sefa briga za kaj bi delavec v dolocenem terminu rabil dopust in ga bo poslal na dopust ko bo sefu pasalo, je pa kriza.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey, tomi in sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
V info. Zasledil sem podatek, da je pri nas 19% vseh delavcev zaposlenih v javnem sektorju, medtem ko je povprečje v EU 24,2%. To me je zelo presenetilo. V glavnem, lufta več kot dovolj.:cheer:
Moti le podatek, da v EU v poprečju za njihove plače dajo 10,5% BDP, pri nas pa je ta procent že sedaj 12,7% BDP. Ampak koga to briga, še par davkov se uvede in bo.