Avtoslalom Šempeter 5.7.2009

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Nos je res težak, svoje doda Quattro, ki avto dodatno tišči preko sprednje osi.
Turbo luknja pri belem S2 je nenormalna (tu imajo običajni motorji veliko prednost), res pa je, ko turbina prime, potem res prime.
smile-1.gif

Če ima kdo dovolj dobre posnetke, lahko na primer poštopa čase posameznih odsekov in primerja čase najhitrejših med keglji in na ravnini. Prepričan sem, da bodo rezutati zanimivi (tako analizo sem recimo naredil za lansko GHD Rogla in bil strašno presenečen nad rezultati primerjave predvoznikov (Ribič, Medo, Paradiž in jaz) in top tekmovalcev na merjenem odseku).

LP,

Milan
 

cobra

Zelenc'
9. jul 2009
7
0
1
Citat:
Uporabnik frido pravi:
Vse skupaj je bilo zato, ker je Gajič prevozil (če se ne motim) 4 rdeče zastave. In na dirki je to enako, kot bi na cesti peljal čez štiri rdeče semaforje. Če te policaj vidi, pač ne moreš pričakovati, da te ne bo kaznoval.

Govoriti pa ne smemo o "Ribič kompleksu", ampak o kompleksu (žal) večine boljših avtoslalomistov. Bolj kot razmišljam... gre pač za tipično slovensko obnašanje.

Kljub kalkuliranju, so se v nedeljo vseeno nekaterim pokvarili kalkulatorčki.
write.gif

Naslednja stvar pa je druga vožnja Gajiča, ki je presegla vse športne meje. Ura za merjenje časa bi morala biti na vidnem mestu, tako kot je to Ivarčkem... in dostopno vsakomur, ne pa, da ste se spravili na nedosegljivo mesto. Ta "mučka" s časom pa je prišla prav, da se je ustavil tekmovalec, ki je bil hiter - prehiter, ali pa da se je ustavil-a tekmovalec-ka, ki je bil prepočasen-a, da je vožnjo potem lahko ponovil-a.
Pa tudi s stožci se je lahko marsikaj dogajalo, saj takojšnje objave ni bilo? Rdeča zastava naj bi pomenila nevarnost na progi. Nobene nevarnosti na progi pri Gajiču ni bilo, razen tega seveda, da je imel predober čas. To pa je bila nevarnost na progi, ja!
evil.gif

Povem vam, da tisti, ki boste prišli na novo, boste morali biti hudičevo stabilni in samozavestni, da boste prenesli opazke in komentarje nekaterih vzvišenih tekmovalcev, ki ne poznajo športnega obnašanja, ampak samo rivalstvo.
jezen.gif
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik cobra pravi:
ali pa da se je ustavil-a tekmovalec-ka, ki je bil prepočasen-a, da je vožnjo potem lahko ponovil-a.
Se to nanaša na Barbaro (Clio)? Lahko ti iz prve roke zagotovim, da jo je to, da je morala ponoviti vožnjo zgolj spravilo iz tira, kar se je poznalo tudi na slabšem času tiste vožnje. Je pa lepo ustavila in ji nič ni bilo jasno.

Mi je pa uganka kdo jo je ob njenih vožnjah vztrajno klical na gsm iz prikrite številke
bonk.gif


Citat:
Uporabnik cobra pravi:
Potem bi moral biti tudi še kdo drug, saj so si nekateri celo privoščili biti na vezi s tekmovalcem in dajati navodila (voki-toki
telephone7.gif
).
To smo pa imeli mi. Je to proti kakršnimkoli pravilom? Sicer pa če bi malo poslušal, bi videl, da je bilo vse skupaj predvsem za foro, saj je bilo notri polno zafrkavanja (eden izmed tekmovalcev je pristopil k meni in rekel da če bi njemu kdo to govoril, se ustavi sredi dirke in me pretepe).
evil.gif
Priznam pa da smo si pomagali, da ne bi slučajno kdo odpeljal kak krog preveč ali premalo. Na Ivarčkem smo namreč redarji kazali kdaj mora kdo na parkirišče, da bi bilo čim manj napačnih voženj.


Citat:
Uporabnik cobra pravi:
"Novost" pa je tudi ta, da se lahko na avtoslalom prijaviš pod drugim imenom, tako kot so to izvedli avtokrosisti od AŠ-ja. Ni vseeno kdo vozi, ali Francelj ali Janez, ali "foter" ali sin. Splošni pravilnik - VERIFIKACIJA 35.člen in 36.člen, ali pa se je dalo z organizatorjem tako dogovoriti??
Zahvali se naši panožni zvezi, ki tako "spodbuja" šport v Sloveniji, da je prepovedala tekmovanje voznikom z njihovo licenco
uf-1.gif
Žal!

Citat:
Uporabnik cobra pravi:
Vabi se tudi nove tekmovalce, samo da imajo vozniško dovoljenje in lahko klasičen avto za v službo. Ja seveda??
bonk.gif

Povem vam, da tisti, ki boste prišli na novo, boste morali biti hudičevo stabilni in samozavestni, da boste prenesli opazke in komentarje nekaterih vzvišenih tekmovalcev, ki ne poznajo športnega obnašanja, ampak samo rivalstvo.
jezen.gif
V zadnjih 3 letih sem na VSAK slalom v Slo spravil vsaj po enega novega tekmovalca s klasičnim avtom za v službo in vsi so bili navdušeni in se vračajo! "Problemi" se pojavljajo predvsem pri najboljših tekmovalcih s predelanimi vozili, kar je na nek način tudi za pričakovat, saj so tudi vložki precej večji. Amaterjem so na voljo predvsem razredi 1 in 2 in tam vozimo PREDVSEM IZ UŽITKA IN ZA ZABAVO. Meni osebno je za rezultat vseeno, glavno da se navozim, zdivjam in uživam. Temu so avtoslalomi tudi namenjeni!
 

cobra

Zelenc'
9. jul 2009
7
0
1
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik cobra pravi:
ali pa da se je ustavil-a tekmovalec-ka, ki je bil prepočasen-a, da je vožnjo potem lahko ponovil-a.
Se to nanaša na Barbaro (Clio)? Lahko ti iz prve roke zagotovim, da jo je to, da je morala ponoviti vožnjo zgolj spravilo iz tira, kar se je poznalo tudi na slabšem času tiste vožnje. Je pa lepo ustavila in ji nič ni bilo jasno.

Mi je pa uganka kdo jo je ob njenih vožnjah vztrajno klical na gsm iz prikrite številke
bonk.gif
Če si dobro prebral, piše tekmovalec-a, velja za vse in ne za določeno osebo. Na GSM pa jo je klical, če jo je, tisti, ki pozna njeno številko. GSM se izključi, pa je stvar rešena. Tako odvameš užitke tistemu, ki te hoče zmesti.
grims-1.gif
Saj ti govorim, da gre za rivalstvo.

Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik cobra pravi:
Potem bi moral biti tudi še kdo drug, saj so si nekateri celo privoščili biti na vezi s tekmovalcem in dajati navodila (voki-toki
telephone7.gif
).
To smo pa imeli mi. Je to proti kakršnimkoli pravilom? Sicer pa če bi malo poslušal, bi videl, da je bilo vse skupaj predvsem za foro, saj je bilo notri polno zafrkavanja (eden izmed tekmovalcev je pristopil k meni in rekel da če bi njemu kdo to govoril, se ustavi sredi dirke in me pretepe).
evil.gif
Priznam pa da smo si pomagali, da ne bi slučajno kdo odpeljal kak krog preveč ali premalo. Na Ivarčkem smo namreč redarji kazali kdaj mora kdo na parkirišče, da bi bilo čim manj napačnih voženj.
To, kar smo slišali mi, ni bila zafrkancija
ne-ne-1.gif
, ampak navodila. Ti pa kar govori o zafrkanciji. Sam priznavaš, da ste si pa celo pomagali, da ne bi odpeljali krog preveč ali premalo. Zakaj? Saj navajaš, da voziš za užitek? Potem, bi se lahko peljal več krogov, da bi bolj užival in ne bi bilo treba, da te kdo usmerja. Nekateri pa so odpeljali krog preveč ali premalo in to je to. Njih ni nihče usmerjal. Vprašaj njih, če je voki-toki proti pavilom? Ivarčko je bilo Ivarčko, Šempeter pa je bil Šempeter in ne meči vsega v en koš.

Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik cobra pravi:
"Novost" pa je tudi ta, da se lahko na avtoslalom prijaviš pod drugim imenom, tako kot so to izvedli avtokrosisti od AŠ-ja. Ni vseeno kdo vozi, ali Francelj ali Janez, ali "foter" ali sin. Splošni pravilnik - VERIFIKACIJA 35.člen in 36.člen, ali pa se je dalo z organizatorjem tako dogovoriti??
Zahvali se naši panožni zvezi, ki tako "spodbuja" šport v Sloveniji, da je prepovedala tekmovanje voznikom z njihovo licenco
uf-1.gif
Žal!
Nobene zahvale ne bo panožni zvezi, ni pa pošteno do ostalih tekmovalcev iz istih razredov, da vozijo nekateri na takšno "mučko". Škoda res, da so sploh kakšni pravilniki.
frown-1.gif


Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik cobra pravi:
Vabi se tudi nove tekmovalce, samo da imajo vozniško dovoljenje in lahko klasičen avto za v službo. Ja seveda??
bonk.gif

Povem vam, da tisti, ki boste prišli na novo, boste morali biti hudičevo stabilni in samozavestni, da boste prenesli opazke in komentarje nekaterih vzvišenih tekmovalcev, ki ne poznajo športnega obnašanja, ampak samo rivalstvo.
jezen.gif
V zadnjih 3 letih sem na VSAK slalom v Slo spravil vsaj po enega novega tekmovalca s klasičnim avtom za v službo in vsi so bili navdušeni in se vračajo! "Problemi" se pojavljajo predvsem pri najboljših tekmovalcih s predelanimi vozili, kar je na nek način tudi za pričakovat, saj so tudi vložki precej večji. Amaterjem so na voljo predvsem razredi 1 in 2 in tam vozimo PREDVSEM IZ UŽITKA IN ZA ZABAVO. Meni osebno je za rezultat vseeno, glavno da se navozim, zdivjam in uživam. Temu so avtoslalomi tudi namenjeni!
Videti ni tako, da se v prvem in drugem razredu vozi predvsem iz užitka in zabavo. Sicer je pa to tvoje mnenje. Če bi ti bilo za rezultat vseeno, potem se ne bi usmerjali z voki-tokiji?
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik cobra pravi:
Če si dobro prebral, piše tekmovalec-a, velja za vse in ne za določeno osebo. Na GSM pa jo je klical, če jo je, tisti, ki pozna njeno številko. GSM se izključi, pa je stvar rešena. Tako odvameš užitke tistemu, ki te hoče zmesti.
grims-1.gif
Saj ti govorim, da gre za rivalstvo.
Koliko pa je sploh bilo takšnih primerov?
confused-1.gif
Številko nekoga dobit je še najmanjši problem. Pa saj se vsaj navidez skoraj vsi poznamo.

Citat:
Uporabnik cobra pravi:
To, kar smo slišali mi, ni bila zafrkancija
ne-ne-1.gif
, ampak navodila. Ti pa kar govori o zafrkanciji. Sam priznavaš, da ste si pa celo pomagali, da ne bi odpeljali krog preveč ali premalo. Zakaj? Saj navajaš, da voziš za užitek? Potem, bi se lahko peljal več krogov, da bi bolj užival in ne bi bilo treba, da te kdo usmerja. Nekateri pa so odpeljali krog preveč ali premalo in to je to. Njih ni nihče usmerjal. Vprašaj njih, če je voki-toki proti pavilom? Ivarčko je bilo Ivarčko, Šempeter pa je bil Šempeter in ne meči vsega v en koš.
"Imaš še en krog" ter "Konec je, spravi se ven!" so seveda bila navodila. Ostalo vmes je bila pa zafrkancija (gas gas, voziš ko stara baba). Še zdaj ne vem kakšno kršenje pravil je bilo to pa znam pravilnik že skoraj na pamet
confused-1.gif


Citat:
Uporabnik cobra pravi:
Nobene zahvale ne bo panožni zvezi, ni pa pošteno do ostalih tekmovalcev iz istih razredov, da vozijo nekateri na takšno "mučko". Škoda res, da so sploh kakšni pravilniki.
frown-1.gif
Še vedno ne vem čem so bili ostali tekmovalci prikrajšani.
confused-1.gif



Citat:
Uporabnik cobra pravi:
Videti ni tako, da se v prvem in drugem razredu vozi predvsem iz užitka in zabavo. Sicer je pa to tvoje mnenje. Če bi ti bilo za rezultat vseeno, potem se ne bi usmerjali z voki-tokiji?
Zakaj so bili voki-tokiji sem že napisal. Če te je kaj motilo, bi lahko stopil do mene in mi povedal
cool-1.gif
Zase in za vse ostale v oranžnih majicah ti zagotavljam, da smo bili tam zato, ker smo si želeli vozit. Ker uživamo na progi in ker je bilo to odlično druženje. Če bi se šlo za rezultate bi bili z drugimi avtomobili, predvsem pa z več pameti na progi. Mogoče sem čuden, toda meni več kot rezultat na uri pomeni da pridem z nasmeškom na ustih skozi cilj. In da vidim podoben izraz na obrazu žene ko sname čelado ali kolega, za katerega vem da si je dal duška in bo zdaj nekaj časa bolj pameten na cesti. Toda pravila, ura in rezultati seveda morajo biti, da ima vse skupaj sploh en smisel. In seveda je lepo videt sebe čim više na lestvici, saj je tekmovalnost vedno prisotna in zaradi tega se tekme sploh organizirajo. Toda jaz sem še vedno prepričan, da gre pri večini tekmovalcev iz 1. in 2. razreda za zdravo tekmovalnost. Rivalstvo postane tam ko so vložki (pre)visoki. In seveda je prisotno, to je jasno razvidno že iz zadnje strani v tej temi. Toda to še nikakor ni razlog zato, da ne bi vozili.


Cobra, nekaj pa mene zanima. Na kolikih slalomih si že sploh sodeloval? S katerim avtom si tokrat vozil (ljudi sem si zapomnil predvsem po avtih)? Ker dobivam občutek, da so na tem forumu najpametnejši tisti, ki jih sploh NA progi ni bilo! In verjetno bo sedaj marsikdo napisal, da ni hotel vozit v tej kuhinji ali pa bo našel kak podobno prazen izgovor za svoje pomanjkanje poguma.
grims-1.gif


Saj res, koliko slalomov si pa že organiziral? Predlagam, da organiziraš enega, ki bo nedvomno perfekten. Z veseljem bomo prišli in se striktno držali pravil (četudi napišeš da so voki-tokiji prepovedani
wink-1.gif
 

cobra

Zelenc'
9. jul 2009
7
0
1
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik cobra pravi:
Če si dobro prebral, piše tekmovalec-a, velja za vse in ne za določeno osebo. Na GSM pa jo je klical, če jo je, tisti, ki pozna njeno številko. GSM se izključi, pa je stvar rešena. Tako odvameš užitke tistemu, ki te hoče zmesti.
grims-1.gif
Saj ti govorim, da gre za rivalstvo.
Koliko pa je sploh bilo takšnih primerov?
confused-1.gif
Številko nekoga dobit je še najmanjši problem. Pa saj se vsaj navidez skoraj vsi poznamo.
Primerov je bilo toliko, da se govori lahko o obeh spolih. To s številko pa nima nič zraven, ampak tisti, ki ima, se sedaj prav fino smejčka
grin1.gif
, ker ti nisi na pravi poti. Verjetno je pa tvoja žena nekomu všeč.

Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik cobra pravi:
To, kar smo slišali mi, ni bila zafrkancija
ne-ne-1.gif
, ampak navodila. Ti pa kar govori o zafrkanciji. Sam priznavaš, da ste si pa celo pomagali, da ne bi odpeljali krog preveč ali premalo. Zakaj? Saj navajaš, da voziš za užitek? Potem, bi se lahko peljal več krogov, da bi bolj užival in ne bi bilo treba, da te kdo usmerja. Nekateri pa so odpeljali krog preveč ali premalo in to je to. Njih ni nihče usmerjal. Vprašaj njih, če je voki-toki proti pavilom? Ivarčko je bilo Ivarčko, Šempeter pa je bil Šempeter in ne meči vsega v en koš.
"Imaš še en krog" ter "Konec je, spravi se ven!" so seveda bila navodila. Ostalo vmes je bila pa zafrkancija (gas gas, voziš ko stara baba). Še zdaj ne vem kakšno kršenje pravil je bilo to pa znam pravilnik že skoraj na pamet
confused-1.gif
Ja pravilnik znaš skoraj na pamet, ko ga boš znal pa čisto na pamet, bo pa vse ok. Povsem nekaj drugega je, če so voki-tokiji aktivni pri sami organizaciji npr. za javljanje podrtih kegljev itd... ne pa vaša varianta. O tvoji gusarski zastavi pa: če si dobro gledal (pa očitno nisi), kako je J. Ribič usmerjala E.Ribiča, jo je napovedovalec opozoril. Potem bi pa lahko vsi tekali ob progi ali pa kar po njej kot praviš ti s tvojo gusarsko zastavo.

Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik cobra pravi:
Nobene zahvale ne bo panožni zvezi, ni pa pošteno do ostalih tekmovalcev iz istih razredov, da vozijo nekateri na takšno "mučko". Škoda res, da so sploh kakšni pravilniki.
frown-1.gif
Še vedno ne vem čem so bili ostali tekmovalci prikrajšani.
confused-1.gif
Zakaj boste pisali v pravilnik, če se pa izpelje vse po domače. Pravilnika itak ne bo treba več. A ja mora biti, da zgleda
write.gif
. Sicer pa je bila bolj tema o Gajičevi vožnji, kako se lahko "mučka". Skoči malo na drug forum, pa si preberi.

Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik cobra pravi:
Videti ni tako, da se v prvem in drugem razredu vozi predvsem iz užitka in zabavo. Sicer je pa to tvoje mnenje. Če bi ti bilo za rezultat vseeno, potem se ne bi usmerjali z voki-tokiji?
Zakaj so bili voki-tokiji sem že napisal. Če te je kaj motilo, bi lahko stopil do mene in mi povedal
cool-1.gif
Zase in za vse ostale v oranžnih majicah ti zagotavljam, da smo bili tam zato, ker smo si želeli vozit. Ker uživamo na progi in ker je bilo to odlično druženje. Če bi se šlo za rezultate bi bili z drugimi avtomobili, predvsem pa z več pameti na progi. Mogoče sem čuden, toda meni več kot rezultat na uri pomeni da pridem z nasmeškom na ustih skozi cilj. In da vidim podoben izraz na obrazu žene ko sname čelado ali kolega, za katerega vem da si je dal duška in bo zdaj nekaj časa bolj pameten na cesti. Toda pravila, ura in rezultati seveda morajo biti, da ima vse skupaj sploh en smisel. In seveda je lepo videt sebe čim više na lestvici, saj je tekmovalnost vedno prisotna in zaradi tega se tekme sploh organizirajo. Toda jaz sem še vedno prepričan, da gre pri večini tekmovalcev iz 1. in 2. razreda za zdravo tekmovalnost. Rivalstvo postane tam ko so vložki (pre)visoki. In seveda je prisotno, to je jasno razvidno že iz zadnje strani v tej temi. Toda to še nikakor ni razlog zato, da ne bi vozili.


Cobra, nekaj pa mene zanima. Na kolikih slalomih si že sploh sodeloval? S katerim avtom si tokrat vozil (ljudi sem si zapomnil predvsem po avtih)? Ker dobivam občutek, da so na tem forumu najpametnejši tisti, ki jih sploh NA progi ni bilo! In verjetno bo sedaj marsikdo napisal, da ni hotel vozit v tej kuhinji ali pa bo našel kak podobno prazen izgovor za svoje pomanjkanje poguma.
grims-1.gif


Saj res, koliko slalomov si pa že organiziral? Predlagam, da organiziraš enega, ki bo nedvomno perfekten. Z veseljem bomo prišli in se striktno držali pravil (četudi napišeš da so voki-tokiji prepovedani
wink-1.gif
Monaco, Monaco, res si čuden. Daj dva koša, pa sortiraj stvari in ne meči vsega v enega
bonk.gif
. Zato poznam kuhinjo, ko ti sploh nisi vedel, da obstajajo kakšni avtoslalomi. Pa še nekaj se lahko zgodi tekmovalcu: organizator ga ne povabi, torej je nezaželen. Na tekmi se pojavi vseeno, potem se mu zgodi lahko to s časom ali pa s keglji. Glede organizacije pa: nihče te ne sili, da kaj organiziraj, če pa že, pa naj bo pošteno, športno.
 

cobra

Zelenc'
9. jul 2009
7
0
1
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
cobra, kva pa teb zdej ni jasn
confused-1.gif


In hvala za ta slalom. Sem malo pozabil na organizatorje.
redface-1.gif
Meni je jasno vse, zgleda pa da ti ne veš zakaj se gre? Najbolje je, da se greš igrat v peskovnik z avtomobilčki
priden.gif
, sodeč po tvojem obnašanju...
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Ti se boš moral odločiti, ali je ustavljanje in ponavljanje vožnje usluga, ali kazen. Če si res dal skozi kaj slalomov (ali drugih dirk) potem bi moral vedeti, da je ustavljanje in ponavljanje vožnje na avtoslalomu, pa tudi na GHD, nekaj normalnega.
Osebno bi ponavljanje vožnje vedno vzel za uslugo, saj se prebije led in ogrejejo gume.
Sicer ne vem, kaj je Drago razmišljal, ko je prevozil rdeče zastave, a bi večjo verjetnost pripisal temu, da je skušal ogreti gume.
Za info - na prejšnjem slalomu v Šempetru, ko smo vozili finale po temi, je Drago posvetil precej časa ogrevanju gum, saj smo ga morali čakati kar nekaj časa, da je pripeljal nazaj na prizorišče in prišel na start - jaz sem v tem času šel od Šempetra do Šentruperta po AC in sem bil prej nazaj, kot on.

LP,

Milan
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Aha, torej je Dragan (ki je že itak bil 3 sec pred Ribičem) vbistvu nažigal mimo rdečih zastav zato, da bi v ponovljeni vožnji bil še bolj prvi
bonk.gif
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
Aha, torej je Dragan (ki je že itak bil 3 sec pred Ribičem) vbistvu nažigal mimo rdečih zastav zato, da bi v ponovljeni vožnji bil še bolj prvi
bonk.gif

Ne vem, koliko slalomov si odpeljal , a če bi jih ene par, bi vedel, da je 3 sekunde zelo enostavno zapraviti (manj, kot 2 podrta stožca) in da si vožnjo na rezervo v borbi za vrh ne moreš privoščiti praktično nikoli.
Ogrete gume na startu ti hitro prinesejo sekundo ali dve prednosti na vožnjo. Razlika je še večja, če gre za dirkalno (slick) gumo...

LP,

Milan
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik cobra pravi:
Meni je jasno vse, zgleda pa da ti ne veš zakaj se gre? Najbolje je, da se greš igrat v peskovnik z avtomobilčki
priden.gif
, sodeč po tvojem obnašanju...

Veš da ne vem zakaj se gre, mi smo bili tam za zabavo in ne z obremenjevanjem kaj kdo ima. Tak, zdaj se pa grem igrat z avtomobilčki
wink-1.gif


Je bilo težko takrat na dan tekmovanja to povedat organizatorjem? Očitno ja
priden.gif
Se mi pridružiš v peskovniku ?
 
Nazadnje urejeno:

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
cobra: vidim, da nimaš v glavi čisto razčiščenih določenih stvari.
bonk.gif


Ogromna razlika je med skakanjem po progi (pod tem pojmom se razume celotno območje proge, na samo asfalt kjer se je vozilo) in med mahanjem z zastavo iz območja za gledalce ob progi!

Ker pa si tako "pameten" o pravilniku in kršenju pravil te še enkrat pozivam, da napišeš kaj smo z voki-tokiji kršili!

Očitno tudi glede Gajiča nimaš pojma in je tisto o nezaželenosti tekmovalca raje prodaj Lady ali na pozareport. Naj ti namignem, da sta Gajič in glavni organizator par dni pred dirko govorila glede rekvizitov na progi, tako mi ne deluje ravno da je bil nezaželen. Aja, ups, če na javno prireditev, ki je oglaševana marsikje, ne dobiš še osebnega povabila po pošti na dom, pomeni da si tam nezaželen?
confused-1.gif
Ostalo sta ti že naliM in eXhair lepo povedala.

Sicer pa je moja debata s tabo končana, ker vidim da si samo še eden, ki se s praznimi izgovori skriva za tipkovnico in kritizira vse po vrsti, ker ni sposoben sam karkoli naredit. Če si tako dober in pameten se pokaži v dejanjih pa bomo mi kritizirali
stupid-1.gif


P.S. Če se moja žena še komu dopade je to samo še ena potrditev da sem dobro izbral
cool-1.gif
 

cobra

Zelenc'
9. jul 2009
7
0
1
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Veš da ne vem zakaj se gre, mi smo bili tam za zabavo in ne z obremenjevanjem kaj kdo ima. Tak, zdaj se pa grem igrat z avtomobilčki
wink-1.gif


Je bilo težko takrat na dan tekmovanja to povedat organizatorjem? Očitno ja
priden.gif
Se mi pridružiš v peskovniku ?
Za v peskovnik imaš svojo "kompanijo", se boste igrali z avtomobilčki in voki-tokiji. Tam ne rabite pravilnikov. Jaz se igram pa bolj resne zadeve.
 

cobra

Zelenc'
9. jul 2009
7
0
1
monaco: v moji glavi je vse razčiščeno. Ampak če prebereš svoje nakladanje že od vsega začetka, te mora pa boleti glava, ker zmeden tekaš po labirintu in ne najdeš izhoda. In prav je tako.
hysterical-1.gif

Še vedno nimaš dveh košev!! O voki-tokijih ti je bilo že vse napisano, ampak ti imaš sklerozo. Tudi z moje strani je debata s tabo končana, ker zadevo razteguješ kot "čigumi".
smile-1.gif
 

cobra

Zelenc'
9. jul 2009
7
0
1
Dragan je s svojo vožnjo ponovno dokazal, da je najboljši, tudi brez ogrevanja gum. Nikomur se ni bilo treba voziti od Šempetra do Šentruperta. Napisal ti je že Blackjack. Tokrat so si gume ogreli nekateri drugi, pa nobeden ne "vrešči". Sicer pa te ni bilo zraven.
 

irCAR81

Fizikalc
19. mar 2008
1.698
62
48
Citat:
Uporabnik cobra pravi:
Ura za merjenje časa bi morala biti na vidnem mestu, tako kot je to Ivarčkem... in dostopno vsakomur, ne pa, da ste se spravili na nedosegljivo mesto. Ta "mučka" s časom pa je prišla prav, da se je ustavil tekmovalec, ki je bil hiter - prehiter, ali pa da se je ustavil-a tekmovalec-ka, ki je bil prepočasen-a, da je vožnjo potem lahko ponovil-a.

Kle bi povedu da nobenga ne favoriziram, za nobenga ne navijam... ampak kako so lahko vedl da je prehitr glede na to, da ni vmesnih časov? Kar je tud ene vrste minus te konfiguracije proge. In zopet če to drži, kdo garantira da Drago v drugo nebi peljal še bolje, kar je že pokazal (ogrete gume + še ena runda vaje)?

Žal je spregledal rdečo zastavo (jaz bi jo tudi 100%) ampak...če tko gledaš, na progi je bla nevarnost. Voznik, ki ni videl rdeče zastave.
 

schkorc

Zelenc'
28. feb 2008
24
0
1
KSZ: Vidim, da imate preveč časa in da gredo nekaterim bedarije po glavi.

Pa da bo bedarij še več:
osnova_web.png


Več informacij v kratkem v novi temi.

LP, Primož
 
Nazadnje urejeno: