Avtoslalom Šempeter 5.7.2009

frido

Pripravnik
2. sep 2007
43
0
6
www.bitlab.si
podoba-forumi.png



Pozdravljeni ljubitelji avtoslaloma!

Kar nekaj časa je minilo od zadnje dirke v Šempetru. Res smo vas vse navdušence s tem malce razočarali, se bomo pa tokrat toliko bolj potrudili in poskusili nekako odkupiti. Glavna novost tokratne, že tretje izvedbe, je spremenjena proga. Konfiguracija zavojev, ter postavitev kegljev sta sicer ostali enaki, spremenili pa smo postavitev štarta in cilja. Tokrat sta (prvič na meni znanih dirkah v Sloveniji) štart in cilj ločena, kar nam bo omogočalo, da bosta na tekmovalni progi hkrati dve vozili. S tem bomo pridobili na času - posledično bo vožnja daljša za en krog, ter seveda na atraktivnosti za same gledalce ob progi.

Štartnina znaša 30€ v predprijavi in 60€ na dan tekmovanja. Predprijave bomo sprejemali do (vključno) 1.7.2009. Navodila za pravilno predprijavo najdete na prijavnici. Od vsake štartnine bomo namenili 2€ za projekt "Še vedno vozim - vendar ne hodim" Društva paraplegikov JZ Štajerske za ozaveščanje javnosti o večji varnosti v cestnem prometu.

Novost bo tudi vstopnina simboličnih 2€ za gledalce, ki bo prav tako v celoti namenjena za omenjeni projekt. Vsi, ki želite in ki lahko, pa z donacijo na TRR Društva paraplegikov JZ Štajerske odprt pri Banki Celje: 06000-0042940647 (namen: donacija VOZIM) podprete projekt in prispevate k zmanjšanju prometnih nesreč - www.vozim.si.

Vse ostale informacije najdete na www.amd-sempeter.si .


 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Super, se vidimo! Nekateri naši "turistični" vozniki se sicer malo pritožujejo, nad višino štartnine, toda bomo že preživeli
smile-1.gif

Je vse ostalo enako kot "vedno"? Pravilnik bo verjetno enak kot na Ivarčkem?
 

frido

Pripravnik
2. sep 2007
43
0
6
www.bitlab.si
Pravilnik je dodan na spletni starni. Razlog za pozno objavo pa so bili dogovori z AŠ2005.

Na hitro naj omenim, da je čelada obvezna, prav tako je med vožnjo obvezna uporaba oblačil z dolgimi rokavi in hlačami. Če kateri izmed tekmovalcev ne bo imel čelade, bomo organizatorji imeli kakšno viška za posojo.

Obenem lahko objavim še trenutno listo prijavljenih:

trenutno_prijavljeni.png
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Jaz osebno se dežja ne bojim in če bo, bom toliko bolj užival, tak da, vi ga kar naročte
wink-1.gif
Da bi pa eden vozil po suhem in eden po dežju je pa tut malo mimo. A ni?
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
O tem sem tudi sam razmišljal - bo najverjetneje organizator povedal kako in kaj, ko se bo dejansko videlo kakšne so razmere na progi.
Podobno vprašanje je bilo že na zadnjem slalomu, ko so nekateri vozili v temi in so imeli tudi precej težje pogoje. Ne spomnim se pa več kako se je potem zadeva rešila.
 

NR87

Zelenc'
3. mar 2008
13
0
1
celje
zadeva se ni rešila.... tak je blo ko je blo =) ce si bil prehiter v prvi voznji si vozil po temi =)
 

irCAR81

Fizikalc
19. mar 2008
1.698
62
48
Noro je blo... mal hladnejši asfalt, rosica na določenih odsekih in seveda noč.
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Fino je bilo. Resda sem po prvi vožnji zbežal domov, ker sem bil brez kape, brez zaščitne kreme in brez sončnih očal...rezultat? Kuhan rak...
smile-1.gif


Zaenkrat le eden bolj adrenalinskih trenutkov dneva zame, ostalo sledi kasneje:

 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Super poligonček, še lepša proga. Najbolj mi je bla všeč ravninca pred desnim ovinkom in spust v dolinco, ki je bla na koncu taka puklasta. Škoda edino, ker ni bla druga runda mokra. Sem upal, da se bo uscal
evil.gif
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Super poligonček, še lepša proga. Najbolj mi je bla všeč ravninca pred desnim ovinkom in spust v dolinco, ki je bla na koncu taka puklasta. Škoda edino, ker ni bla druga runda mokra. Sem upal, da se bo uscal
evil.gif
No ja, proga skoraj ni bila več slalom ampak bolj mini brzinc
smile-1.gif
 

frido

Pripravnik
2. sep 2007
43
0
6
www.bitlab.si
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Super poligonček, še lepša proga. Najbolj mi je bla všeč ravninca pred desnim ovinkom in spust v dolinco, ki je bla na koncu taka puklasta. Škoda edino, ker ni bla druga runda mokra. Sem upal, da se bo uscal
evil.gif
No ja, proga skoraj ni bila več slalom ampak bolj mini brzinc
smile-1.gif
No, pa poskusi vsaj malo opisat, kako izgleda biti sovoznik...


Rezultate (generalna razvrstitev za obe vožnji in skupno) najdete na www.amd-sempeter.si
 

schkorc

Zelenc'
28. feb 2008
24
0
1
Prvouvrščeni Emir Ribič:
8.jpg


Drugouvrščeni Janko Medved:
9.jpg


Tretjeuvrščeni moja malenkost
smile-1.gif
Primož Škorjanc:
end_s.jpg


(Foto: Simon Omahen)

Več fotografij je mogoče videti: naši spletni strani

LP, Primož